Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktoria Mucha

Wiktoria Mucha

Szalowa, Polska

Jestem dziewczyną z małego miasta, która wyprowadziła się na małą wieś. Jestem rzemieślnikiem, który tworzy mydła według starych, zapomnianych sposobów. Receptury mydlane najpierw powstają w mojej głowie by po wielu procesach mydło mogło w końcu znaleźć się na Twojej mydelniczce. Jestem pełna przeciwieństw m.in. zaskakującej łagodności jak i uporu. Właśnie te cechy sprawiają, że stworzenie małej przydomowej manufaktury może stać się możliwe. Sama wierzę, że dobro powraca - choćby w postaci hojności natury zamkniętej w niewielkiej kosteczce...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41601 PLN z 40000 PLN

329 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016.

Mydło Stacja-Mydlarnia Beskidu Niskiego

Już tylko tydzień....

Dodano 08.04.2016, godz. 14:48

Kochani Wspierający kampanię...to już ostatnie dni do zakończenia akcji i wciąż wierzę, że zakończymy ją powodzeniem. Gdyby nie każda złotówka przelana z Twojego konta nie byłoby mnie w tym miejscu. Na ten ostatni czas proszę Cię jeszcze o niewielka pomoc i zaangażowanie swoich znajomych do wsparcia. Udostępnij projekt pisząc co o nim myślisz i że sam do niego dołączyłeś:) Będę ogromnie wdzięczna i będę czuć, że nadal jesteś ze mną!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016 18:06