Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktoria Mucha

Wiktoria Mucha

Szalowa, Polska

Jestem dziewczyną z małego miasta, która wyprowadziła się na małą wieś. Jestem rzemieślnikiem, który tworzy mydła według starych, zapomnianych sposobów. Receptury mydlane najpierw powstają w mojej głowie by po wielu procesach mydło mogło w końcu znaleźć się na Twojej mydelniczce. Jestem pełna przeciwieństw m.in. zaskakującej łagodności jak i uporu. Właśnie te cechy sprawiają, że stworzenie małej przydomowej manufaktury może stać się możliwe. Sama wierzę, że dobro powraca - choćby w postaci hojności natury zamkniętej w niewielkiej kosteczce...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

41601 PLN z 40000 PLN

329 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

104%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016.

Mydło Stacja-Mydlarnia Beskidu Niskiego

WYKOP

Dodano 24.03.2016, godz. 21:25

Hej Wspieracze moi ! Na początek dzięki, że jesteście i ciągle działacie! Wiem, że pewnie kończycie już piec wielkanocne babki i robić pyszne sałatki, ale czy mogę poprosić Was o maleńką pomoc? Po wejściu na mój profil na portalu http://www.wykop.pl/link/3084539/mydlo-stacja-mydlarnia-beskidu-niskiego/ wystarczy, że po lewej stronie klikniecie w niebieską rameczkę, gdzie będzie napisane "wykop to". Tym sposobem staniemy się bardziej widoczni dla większej ilości ludzi!
No to kto jak nie Wy? :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.04.2016 18:06