Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

fotobzik

fotobzik

Kraków, Polska

FotoBzik jest jednym z najbardziej aktywnych stowarzyszeń fotograficznych w Polsce. Powstał w 2011 roku, a jego założycielkami są Iza Zdziebko oraz Iwona Kubica. Głównym celem wszystkich inicjatyw podejmowanych w ramach działalności grupy jest promocja fotografii, jak również popularyzacja twórczości osób fotografujących. Stowarzyszenie organizuje cykliczne spotkania !ART COME OUT! prezentujące sylwetki fotografów, zrzesza środowisko osób fotografujących, inicjuje konkursy fotograficzne oraz wystawy. Częścią działalności Stowarzyszenia FotoBzik są również warsztaty pozwalające na zdobycie nowych umiejętności oraz wiedzy z zakresu fotografii. Prowadzimy otwarty nabór członków Stowarzyszenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

!ART COME OUT! - akcja na portalu Polak potrafi from FotoBzik Stowarzyszenie Foto. on Vimeo.

10574 PLN z 9000 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 25.10.2015 12:12

ART COME OUT – spotkania z mistrzami fotografii

Dziękujemy!

Dodano 25.10.2015, godz. 12:07

Nasz projekt dobiegł końca. To były na prawdę emocjonujące i owocne 40 dni! Dzięki Wam odbędą się 4 cudowne spotkania z cyklu !ART COME OUT! Poznamy mistrzów fotografii - Agnieszkę Rayss, Jacka Fotę, Przemysława Pokryckiego i Szymona Rogińskiego.
Nagrody za wsparcie projektu będą do odbioru po każdym z 4 spotkań w auli Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jeśli ktoś nie dotrze do Krakowa na spotkania to możliwa jest również wysyłka nagród. Szczegóły uzgodnimy mailowo.

Informacje o spotkaniach będziemy publikować na bieżąco na www.fotobzik.pl

Raz jeszcze dziękujemy i gratulujemy wszystkim!!! :)