Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

fotobzik

fotobzik

Kraków, Polska

FotoBzik jest jednym z najbardziej aktywnych stowarzyszeń fotograficznych w Polsce. Powstał w 2011 roku, a jego założycielkami są Iza Zdziebko oraz Iwona Kubica. Głównym celem wszystkich inicjatyw podejmowanych w ramach działalności grupy jest promocja fotografii, jak również popularyzacja twórczości osób fotografujących. Stowarzyszenie organizuje cykliczne spotkania !ART COME OUT! prezentujące sylwetki fotografów, zrzesza środowisko osób fotografujących, inicjuje konkursy fotograficzne oraz wystawy. Częścią działalności Stowarzyszenia FotoBzik są również warsztaty pozwalające na zdobycie nowych umiejętności oraz wiedzy z zakresu fotografii. Prowadzimy otwarty nabór członków Stowarzyszenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10574 PLN z 9000 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2015.

ART COME OUT – spotkania z mistrzami fotografii

Ostatnia chwila!

Dodano 25.10.2015, godz. 10:08

To już na prawdę ostatnia chwila na wsparcie naszego projektu i wybraniu jednej z wielu bardzo atrakcyjnych nagród m.in. albumów fotograficznych, oryginalnych eko-toreb z grafiką fotograficzna, przypinek, odbitek, bonu na wydruki w laboratorium, konsultacji fotograficznych z kuratorką Joanną Kinowską i wielu innych.
Zostały 2 godziny!
Na organizację spotkań z fotografami już uzbieraliśmy, ale możemy jeszcze wydać broszurę z wywiadami przeprowadzonymi dla FotoBzika przez G. Szewczyk z mistrzami fotografii. Dziękujemy! jesteście niezawodni.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2015 12:12