Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

fotobzik

fotobzik

Kraków, Polska

FotoBzik jest jednym z najbardziej aktywnych stowarzyszeń fotograficznych w Polsce. Powstał w 2011 roku, a jego założycielkami są Iza Zdziebko oraz Iwona Kubica. Głównym celem wszystkich inicjatyw podejmowanych w ramach działalności grupy jest promocja fotografii, jak również popularyzacja twórczości osób fotografujących. Stowarzyszenie organizuje cykliczne spotkania !ART COME OUT! prezentujące sylwetki fotografów, zrzesza środowisko osób fotografujących, inicjuje konkursy fotograficzne oraz wystawy. Częścią działalności Stowarzyszenia FotoBzik są również warsztaty pozwalające na zdobycie nowych umiejętności oraz wiedzy z zakresu fotografii. Prowadzimy otwarty nabór członków Stowarzyszenia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10574 PLN z 9000 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

117%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2015.

ART COME OUT – spotkania z mistrzami fotografii

SUKCES!

Dodano 20.10.2015, godz. 15:22

KOCHANI,
Możemy już świętować!
dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu kontynuacja cyklu spotkań z mistrzami fotografii stanie się faktem. Jesteśmy szczęśliwi, że spodobał Wam się nasz pomysł na wspólne działanie, wdzięczni za Wasze zaufanie i zmotywowani do pracy!
Możemy już śmiało zaprosić Was na spotkania z Agnieszką Rayss, Jackiem Fotą, Szymonem Rogińskim oraz Przemysławem Pokryckim.
Równocześnie informujemy, że zostało jeszcze 5 dni na wspieranie naszego projektu. Mamy kolejny próg do zdobycia!
Jeśli uzyskamy 130% kwoty minimalnej - wydamy drukowany biuletyn, w którym opublikowane zostaną wszystkie dotychczas przeprowadzone w ramach ART COME OUT wywiady z artystami m.in. Jackiem Porembą, Rafałem Milachem, Adamem Pańczukiem, Anitą Andrzejewską, Pawłem Pierścińskim i wiele innych. Biuletyn będzie dostępny bezpłatnie w trakcie specjalnego promującego go spotkania.
Byłoby genialnie móc wydać takie wydawnictwo!
Uwielbiamy Was!! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.10.2015 12:12