Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Besides

Besides

Brzeszcze

'Odnaleźliśmy świat wrażliwości, emocji, ten spoza codziennej walki o byt. Uczyniliśmy z niego przystań, bezpieczne miejsce dla nieodnalezionych'
'Czy też jesteś spoza?'
Zespół Besides to młody i bardzo obiecujący zespół na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Zespół tworzą: Paweł Kazimierczak, Piotr Świąder - Kruszyński, Artur Łebecki, Bartek Urbańczyk. Justyna Gurbisz - wizualizacje podczas koncertów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5656 PLN z 5500 PLN

40 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2013.

Besides - wydanie debiutanckiego albumu zespołu post-rockowego

O projekcie

Zespół Besides to młody i bardzo obiecujący zespół na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne.

Aktualnie pod okiem Adama Celińskiego w studiu Radioaktywni nagrywamy debiutancką płytę, którą chcemy na jesień wydać własnym sumptem oraz zorganizować trasę koncertową promującą nagrania w całej Polsce (18 koncertów)

Celem naszego projektu jest właśnie wydanie tej płyty i promocja w całym kraju. Chcemy by muzyka alternatywna, wartościowa, bardzo mało obecna na polskich scenach miała okazje zaistnieć w świadomości słuchaczy. 

Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań - wydania płyty oraz zorganizowania trasy koncertowej.

Sfinansujemy projekt okładki, jej wydruk i tłoczenie 500 szt. płyt oraz pokryjemy koszty techniczne i transportu związane z trasą koncertową 

Szczegóły o zespole:

https://www.facebook.com/BesidesBand

https://soundcloud.com/besidesband

Zespół powstał w 2011 roku, jednak promować swój materiał rozpoczał na jesień 2012 roku. Od tego czasu zagrał trase koncertowa liczaca 29 występów, wystapił w 3 audycjach radiowych, zarejestrował epke promocyjna z pięcioma utworami oraz 1 utwór media edit,

Byliśmy dwukrotnie laureatami przeglądów (I i II miejsce)

O odbiorze naszej muzyki na koncertach niech świadczy relacja na progrock.org.pl 

Nasza muzyka:

 

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

MUZYKA. Besides - tworzą obrazy poprzez muzykę

www.faktyoswiecim.pl | 2014-12-18

Zbliżam się do stadionu w Brzeszczach. Słyszę jakieś odgłosy. Nie są to śpiewy kibiców, ani krzyk trenerów lub zawodników Górnika Brzeszcze. Dźwięki, które docierają aż na ulicę są efektem gry perkusisty zespołu Besides. To Bartek ćwiczy nie chcąc tracić formy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2013 18:06