Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Besides

Besides

Brzeszcze

'Odnaleźliśmy świat wrażliwości, emocji, ten spoza codziennej walki o byt. Uczyniliśmy z niego przystań, bezpieczne miejsce dla nieodnalezionych'
'Czy też jesteś spoza?'
Zespół Besides to młody i bardzo obiecujący zespół na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Zespół tworzą: Paweł Kazimierczak, Piotr Świąder - Kruszyński, Artur Łebecki, Bartek Urbańczyk. Justyna Gurbisz - wizualizacje podczas koncertów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5656 PLN z 5500 PLN

40 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2013.

Besides - wydanie debiutanckiego albumu zespołu post-rockowego

Wieści , wieści... Już wiemy!

Dodano 20.08.2013, godz. 16:04

20 września ukaże się nasz debiutancki album „We Were So Wrong”.
Na krążku będzie można usłyszeć 10 instrumentalnych, miejscami spokojnych, a miejscami ostrych, ciężkich post rockowych kompozycji.

Według nas nieskromnie mówiąc, jest to album, na którym kawałki układają się w jedną wielką podróż nostalgiczno – emocjonalną, pozwalają uwolnić wyobraźnie i odpłynąć „gdzieś poza codzienność”.

Nie pozwolimy Wam jednak czekać tak długo - 24 sierpnia przedstawimy singiel -utwór zatytułowany Monochromatic zapowiadający debiutancki album, który będzie można odsłuchać na soundcloud.com/besidesband, www.besides.art.pl oraz zakupić w zespołowym sklepie internetowym i na http://www.besides.8merch.com/

Właśnie, właśnie - kolejna nowość - trwają prace nad nowym serwisem internetowym, gdzie będzie funkcjonował między innymi nasz sklep - a tam można będzie zakupić płyty, trochę później koszulki i inne Besidesowe niespodzianki.

24 sierpnia gramy również podczas B-Festival - Rock Reggae Alternative w Brzeszczach na scenie alternatywnej, której kuratorem jest Mietall Waluś. Usłyszeć i zobaczyć nas można o 23.45 - zapraszamy serdecznie. Będzie z nami Józka, tego nie możecie przegapić

7 września, prawdopodobnie w Łodzi czeka nas finał Fonografika Young Stage.

Oczywiście rozpoczynamy również prace nad teledyskiem do singla.

A teraz troche o płycie. Kompozycje, które ukażą się na niej to

1. At night

2. Beyond

3. Monochromatic

4. Linnets flight

5. Undone

6. We were so wrong

7. Calm

8. May I take you home

9. Deprived of

10. Strand

Całość nagrano w studio Radioaktywni w Częstochowie, w większości na tak zwaną "setkę". Materiał zrealizował Adam Celiński.
Okładkę albumu, którą możecie powyżej zobaczyć zaprojektowała Danusia Kazimierczak za co jej dziękujemy. Co więcej, do albumu będzie dołączona książeczka zawierająca 10 jej obrazów które są interpretacją naszych utworów:)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.09.2013 18:06