Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ochotniczajelen

ochotniczajelen

Gniew, Polska

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej powstała około 1904 roku. Jeleń znajduje się w gminie Gniew w województwie pomorski. Pierwsza strażnica powstała z pozostałości materiałów z budowanej szkoły. Cała powstała z drewna. Aktualna jest wynikiem prac mieszkańców i strażaków z Jelenia. Powstała w latach 80-tych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1615 PLN z 1500 PLN

26 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.11.2016.

Torba Medyczna dla społeczności Jelenia

O projekcie

Witam Sredzecznie!

Cel naszego projektu jest jasny - torba medyczna R01 dla społeczności Jelenia. Służyła by ona nie tylko zabezpieczaniu różnych wydażeń organizowanych przez Ochotników czy też Sołectwo ale także bezpośrednio w pomocy poszkodowanym podczas akcji Ratowniczo-Gaśniczych.

Kim Jesteśmy? Ilu Nas jest?

Nasza jednostka OSP posiada jedenastu czynnych członków oraz kilkudziesięciu członków wspierających w tym druhów w stanie spoczynku. Prowadzimy rownież Młodzieżową Drużynę Pożarniczą którą kształcimy do wykonywania funkcji aktywnego działacza OSP. W roku 2016 powołalismy do życia SEKCJĘ SPORTOWĄ. Ma ona na celu propagowanie aktywności fizyczno-sportowej. Bierze ona również udział w lokalnych biegach. Aktualnie sekcja posiada 6 członków.

Na co potrzebujemy kwotę?

Potrzebujemy sumę 1500 zł na zakup Torby Medycznej R01 dla jednostek OSP nie włączonych do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Jest to kwota która powinna zaspokoić kosztochłonnośc zakupu. Za nadwyżke zostaną zakupione dodatkowe elementy wyposażenia Ratownika Medycznego. Jeżeli nadwyżka zebranych pieniędzy będzie większa, zorganizujemy kurs pierwszej pomocy dla mieszkańców Sołectwa Jeleń prowadzony przez profesjonalnego instruktora.

 

Co u nas siędzieje?

Nasza społeczność jest bardzo aktywna. Bierzemy udział w wydarzeniach kulturowych w Gminie Gniew i Powiecie Tczewskim. Aktywnie wspieramy wszelkie inicjatywy związane z propagowaniem sportu i aktywności fizycznej. Mamy regularne sobotnie traningi biegaczy naszej sekcji sportowej. Wzieliśmy udział w 2 biegach regionalnych na dystansie10 km. Organizujemy wycieczki rowerowe oraz wspiweramy Sołectwo w organizacji biegów oraz wypadów na Nordic-Walking.

Mecz Kawalerowie kontra Żonaci 4:4 (3:1)

 

Lany poniedziałek 2016

 

Nordic-Walking

 

Dlaczego taka forma?

Wybraliśmy croedfunding z uwagi na możliwość dotarcia do szerokiego spektrum osób które rozumieją problem z jakim sie borykamy. Jak wiadomo system ratowania podczas wypadków komunikacyjnych jest oparty na Straży Pożarnej. Członków PSP jest w polsce około 30 tysięcy a OSP jest ponad 600 tysięcy. Chcemy uczestniczyć w aktywnej pomocy naszemu społeczeństwu aby nieść pomoc potrzebującym!

Gdzie nasz szukać?

Chesz sprawdzić co teraz się u nas dzieje? Wejdź i sprawdź nasz FanPage na FaceBook'u!

OSP JELEŃ

Kiedy nagrody?

Nagrody w formie podziękowań będą przekazywane w ciągu 24 godzin po przekazaniu kwoty.

Nagrody rzeczowe zostaną wysłane w ciągu 5 dni po udanum zakończeniu projektu.

Poniżej zdjęcia nagród:

KUBEK

KOSZULKA

Nagrody w formie udziału będą mozliwe do sfinalizowania w ciągu 2 tygodni.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.11.2016 12:12