O projekcie
Witam serdecznie
Z roku na rok coraz więcej przybywa motocyklistów na drodze. Poziom bezpieczeństwa wzrasta ale w pewnych dziedzinach technologia stoi (albo to wina księgowych przy obliczaniu kosztów produkcji tzn. aby go zminimalizować). Sam jestem motocyklistą i wiem jak uciążliwa jest jazda w nocy po krętych drogach ze względu na niedoświetlanie drogi (motocykl podczas złożenia świeci na wprost przez co nie widać co kryje się w głębi zakrętu). Chciałbym prosić o pomoc nad pracami stworzenia (modyfikacją) lampy do doświetlania zakrętów podczas złożenia w motocyklu. Niby temat błahy ale jakże omijany przez wszystkich producentów.
Posiadam już pomysł, pewną koncepcję oraz wielkie chęci stworzenia czegoś co zwiększy bezpieczeństwo i na pewno będzie przydatne w życiu codziennym dziesiątkom a nawet tysiącom ludzi.
Jak wiadomo badania zawsze kosztują (testowe soczewki, żarniki, przetwornice, żarówki, silniczki, elektromagnesy, mierniki, materiały z drukarki 3D itp.).
Przewidywana cena urządzenia to około 300zł (jeśli projekt pójdzie wedle planu) plus koszty lampy i koszt wysyłki. Osoba, która wesprze projekt i otrzyma większy rabat np. wspierając kwotą 250zł otrzyma rabat 600zł a cena całości będzie mniejsza dostanie zwrot nadpłaty.
Jako, że chciałbym wprowadzić w życie moje projekty i nie miałem jak ich przetestować niestety nie mogę dać gwarancji, że projekt się powiedzie w 100% ale mogę zagwarantować pełne zaangażowanie z mojej strony. Jednak chyba każdy się z tym liczy inwestując na tym portalu (tylko ja to powiedziałem bo nie mam nic do ukrycia i mówię jak jest na prawdę).
Przewidywany czas jaki będę potrzebował na wprowadzenie w życie moich projektów to około 30-60 dni ale wszystko jest jeszcze zależne od dostępnego czasu. W niektórych dziedzinach (tak jak w tym przypadku) pośpiech nie jest sprzymierzeńcem projektu gdyż wszystko należy dopracować.
Liczą na wasze wsparcie gdyż to co zamierzam zrobić dzięki uzyskanej pomocy będzie dla WAS! Dla was wszystkich, dla waszych wujków, kuzynów, siostrzeńców, synów i wszystkich innych, którzy jeżdżą na motocyklu!
Pozdrawiam