Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Nicola Ochmann

Nicola Ochmann

Srem, Poland

Napisz wiadomość do Projektodawcy

70 PLN z 1700 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 23.03.2018 22:10

Zbiórka na miesięczna wyprawę busem po Słowenii

O projekcie

 

 

 

Naszym głownym celem jest zwiedzenie całej Słowenii zahaczając o Brno, Wiedeń, Wenecję oraz Pragę! Wszystko zaczęło się rok temu, kiedy z grupką przyjaciół pojechałyśmy starym, 25-letnim busem w podróż po Polsce. W tym momencie wiem, że tamte wakacje wywróciły moje życie do góry nogami, bo poza pieniędzmi daliśmy również serce, którego kawałki zostawiliśmy przy poznanych przez nas ludziach, czy odwiedzonych miejscach :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 PLANY:

W tym roku chcemy historię powtórzyć, z tym, że z małymi zmianami. Nasz zasłużony Złomcio przeszedł na emeryturę, więc w tym roku mamy o kilka lat młodszego busika. Tym razem pojedziemy w dwójkę. W planach mamy odwiedzenie takich miejsc, jak Praga, Wiedeń, Brno, Wenecja oraz oczywiście cała Słowenia. Z pierwszych obliczeń wynika, że zrobimy 3000tys. kilometrów, a wszystko to w ciągu niespełna miesiąca.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

DLACZEGO POLAKPOTRAFI.PL?

Odpowiedz jest prosta-dzięki temu projektowi uda nam się spełnić kolejną część naszych marzeń, a w dodatku będziemy mogły się tym z Wami podzielić, na blogu (TU), na którym planujemy opisywać nasz wyjazd. Dodatkowo będziemy miały dla Was worek fantów, którymi z chęcią się z Wami podzielimy!:) Kto wie? Może jedna z wielu takich historii sprawi, że ktoś z Was wsiądzie do busa i wyruszy na własną wyprawę? Tego właśnie Wam życzymy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOSZTY:

Po pierwszych przeliczeniach stwierdziłyśmy, że potrzebujemy 1700zł na samą podróż. To właśnie tę kwotę chciałybyśmy uzyskać, bo właśnie ona zaspokoi częściowy głód naszego busika oraz koszty nieuniknionych autostrad :) W przypadku zebrania większej sumy od tej przez nas wyznaczonej, dodatkowe pieniądze zostaną przeznaczone na resztę resztę paliwa oraz na Was w postaci dodatkowych prezentów, które planujemy :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na końcu pragniemy zaznaczyć, że nie wymagamy wielkich kwot, ponieważ wiemy, że jest ogromna ilość osób, którym bardziej potrzebna jest pomoc. To, co jest w stanie sprawić, że na naszej twarzy pojawi się ogromny uśmiech, to dosłownie minimum, bo możliwe, że to właśnie dzięki niemu uda nam sie osiągnąć wyznaczony cel :)