Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

adamglos81

adamglos81

Gdańsk, Polska

Od 2008 roku jestem certyfikowanym technikiem masażu. Zanim poznałem wiedzę naukową z zakresu anatomii, fizjologii człowieka, teoriach i rodzajach masażu przez wiele lat zgłębiałem tą wiedzę samodzielnie ćwicząc na sobie intuicyjnie techniki masażu. Układałem swoje emocje w ciele fizycznym poprzez prawidłową pracę z ciałem aby były uporządkowane i harmonijne ze mną. Więcej ludzi zgłasza się do mnie o pomoc nie tylko w celach masażu relaksacyjnego ale także aby uwolnić swoje "stare" emocje, stany depresyjne ukrywane w ciele przez wiele lat.
"Dbaj o swoje emocje w ciele fizycznym. One nie znikną, powinny być uporządkowane." -Adam Głos

Napisz wiadomość do Projektodawcy

102 PLN z 2500 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 28.02.2018 22:10

Wydanie książki 'Ty jako Człowiek i Istota Duchowa'

O projekcie

O PROJEKCIE

Drodzy, na samym początku chciałbym zapoznać Was z projektem dotyczącym wydania książki pt. "Ty jako człowiek i Istota Duchowa. Kim jesteś i dokąd zmierzasz". Autorką książki jest moja ukochana Ewelina Malinowska. A jednym z wielu moich marzeń jest aby została wydana i opublikowana aby jak najwięcej osób dowiedziało się o jej przesłaniu. Wielką satysfakcją przyglądałem się jak powstawały kolejne rozdziały książki widzać wielką radość podczas jej pisania. Książka jest inspiracją w Twojej drodze do poznania samego siebie, zawiera wiedzę i mądrość znaną i nie znaną tajemincę Istnienia.

Książka "Ty jako człowiek i Istota Duchowa. Kim jesteś i dokąd zmierzasz" na wydanie której zbieram fundusze jest krokiem w tym kierunku. Dziękuję Wam za dołączenie do projektu, w ten sposób przyczyniasz się do wydania książki.

 

CEL PROJEKTU

Celem projektu jest zebranie kwoty 2500 zł która pozwoli na:

  • Zamówienie profesjonalnej korekty książki
  • Druk 100 egzemplarzy
  • Promocję i reklamę

Po przeczytaniu książki zdąbedziesz wiedzę o tajemnicy Istnienia, aby to co dotychczas nieznane pojawiło się w świadomości ludzi. Prawdopodobnie żaden pisarz nie poruszył takich tematów jakie znajdziecie w tej książce.

O AUTORCE KSIĄŻKI

Ewelina Malinowska - studiowała Ochronę Środowiska w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Eblągu i uzyskała dyplom Inżyniera w zakresie inżynierii ekologicznej. Przez kolejne lata rozwijała swoją drogę zawodową jako pracownik służb BHP. Ponad 11 lat pracuje w tym zawodzie. Jej pasją są ludzie, prowadzenie szkoleń, rozwój osobisty psychologia. Ukończyła w 2012 roku studia podyplomowe z Psychologii Pozytywnej. Pasją Eweliny jest malowanie Intuicyjne. W 2017 roku miała swoją pierwszą wystawę i wernisaż  pt. "Sercem malowane".

Wystawa i wernisaż Ewelina Malinowska

O KSIĄŻCE

Poniżej przedstawiam spis rozdziałów i fragment książki.

Spis treści:

Przedmowa

Wprowadzenie

Rozdział 1: Intuicja

Rozdział 2: Narodziny Duszy

Rozdział 3: Szkoła Duchowa

Rozdział 4: Przedszkole Duchowe

Rozdział 5: Rodzaje dusz, poziomy dusz

Rozdział 6: Prawdziwa Miłość

Rozdział 7: Prawdziwa Duchowość

Rozdział 8: Wyższa Duchowość

Rozdział 9: Kim Jestem

Rozdział 10: Ruch, Wiara, Widzenie

Rozdział 11: Czuć energię

Rozdział 12: Świadomość Istnienia

 FRAGMENT KSIĄŻKI

Rozdział 1: Intuicja

„Moc intuicji jest wielka, tak jak Ty jesteś wielki. Bo intuicja to Twoja cząstka „boskości „ w Tobie. Bóg we mnie Ja w nim".

Pisząc te słowa, pragnę aby każdy z was czytając tą książkę poczuł w sobie miłość, która do niego spływa w postaci czystego boskiego światła. Światło, które jest ciepłe, ogrzewające jak promienie słońca. Złote światło miłości jest niczym ognisko, rozgrzewa nasze serca, które niekiedy mogą być wylęknione, zmarznięte z różnych powodów.
Dzisiaj dzieląc się z Wami tymi słowami mam dużą świadomość tego kim jestem, jaka jest moja Prawdziwa Istota, jakie są zadania i cele duszy na Ziemi, z jakimi darami przyszłam. Jednak jak już wiadomo to wszystko nie zadziało by się bez malowania intuicyjnego z serca, przestrzeni serca i intensywnej pracy nad sobą. Z perspektywy czasu na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że było warto.
Złote światło miłości o którym tutaj piszę, które do Ciebie spływa również poprzez czytanie tej książki mają za zadanie, jeszcze raz powtórzę przypomnieć Tobie Ciebie prawdziwego. Ten ogień, to światło, które jest nam dane od samego początku Twojego istnienia pielęgnuj w sobie każdego dnia, dbaj o nie, nie zgub podczas swojej codziennej drogi do domu Ojca. Bądź tym złotym światłem a rozbłyśniesz ciepłem, które będzie odczuwalne i zauważalne dla każdego, kto będzie przebywał w Twoim otoczeniu, ale co najważniejsze Twoje życie odmieni się o 360 stopni bo będziesz żył w zgodzie z sobą, swoją wewnętrzną prawdą i swoim planem duszy, czyli w wielkim skrócie mówiąc będziesz szczęśliwy w miłości tu na Ziemi.

 BUDŻET:

Na co będzie przeznaczona zebrana kwota 2500 zł

  • Profesjonalna korekta książki
  • Druk i dostawa 100 egzemplarzy
  • Prowizja dla PolakPotrafi
  • Promocja książki

KOLEJNE PROGI:

Opcja 1: Wydanie książki zebrana kwota 5.000 zł

  • Profesjonalna korekta książki
  • Druk i dostawa 300 egzemplarzy
  • Promocja książki

Opcja 2: Powyżej 10.000 zł audiobooki