Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fotograf Niecodzienny

Fotograf Niecodzienny

Pajęczno

Studio Niecodzienne to miejsce tworzone od początku przez nas, czyli Fotografa Niecodziennego - Iwonę oraz Menadżera Alfa i asystenta w jednej osobie - Krzysztofa.

Menadżer ustala termin, zakres i plan działania. Fotograf zaś jest mistrzem operacji, przy której cały czas asystuje ten pierwszy! We dwoje budują jedną całość, która tworzy bezwarunkowo udany team. Efektem współdziałania są (nie)codzienne sesje studyjne i plenerowe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2125 PLN z 40000 PLN

16 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 27.02.2019 22:10

Wbij gwoździa dla Meduzy

O projekcie

 

WBIJ GWOŹDZIA DLA MEDUZY!

 

To projekt zakładający dofinansowanie klubu sportowego Meduza. Jest to klub pływacki, który w swojej stajni ma kilku utytułowanych zawodników (Dawid Szeląg, Marta Modlińska, Mikołaj Popiel) w wieku od 12 do 16 lat.

 

 

 

 KALENDARZ MEDUZY

 

Na trzynastu rozkładówkach znalazły się zdjęcia pływaków oraz trenerów z klubu sportowego Meduza. Sesja została podzielona na dwa etapy: zdjęcia w studio oraz na basenie. To było nie lada wyzwanie! Zdjęcia zamieszone w opisie projektu pochodzą właśnie z tej sesji. 

 

Naszym założeniem jest przeznaczyć 10 000 zł na letni obóz pływacki ze sprzedaży kalendarza i innych gadżetów. Koszty całego projektu to 40 000 zł, nakład kalendarza to 1 000 sztuk. 

 

Część kosztów wydruku pokryli lokalni sponsorzy w wysokości 3 000 zł.

Do zamknięcia budżetu brakuje nam 40 000 tys. zł.

 

 

 

Popłyń z nami na letni obóz pływacki!

 

Promocja kalendarza odbywa się na fejsbukowych fanpejdżach klubu oraz studia fotograficznego Fotograf Niecodzienny.

 

FB Fotograf Niecodzienny: https://www.facebook.com/FNcodzienny/

FB Meduza Pajęczno: https://www.facebook.com/meduzapajeczno/

 

Ze względu na zamieszczone zdjęcia w kalendarzu, mocno liczymy na środowisko pływackie, ich rodziny, sportowych zapaleńców, pasjonatów fotografii, sztuki i wielbicieli wbijania gwoździ :)

 

 

A TERAZ NAGRODY!!!

 

 

 

Nagrody zostaną wysłane zaraz po zakończeniu projektu.

 

 

POZNAJMY SIĘ :)

 

 

STUDIO (NIE)CODZIENNE

Studio Niecodzienne to miejsce tworzone od początku przez nas, czyli Fotografa Niecodziennego - Iwonę oraz Menadżera Alfa i asystenta w jednej osobie - Krzysztofa.  

Menadżer ustala termin, zakres i plan działania. Fotograf zaś jest mistrzem operacji, przy której cały czas asystuje ten pierwszy!  We dwoje budują jedną całość, która tworzy bezwarunkowo udany team. Efektem współdziałania są  (nie)codzienne sesje studyjne i plenerowe. 

 

IWONA

Nosicielka nieuleczalnego wirusa fotograficznego. Jej prawa ręka na zmianę wciska spust migawki aparatu lub klika myszką komputerową. Uzależniona od Photoshopa i kawy. Jej celem jest tworzenie (nie)codziennych kadrów, najlepszej jakości. Tworzenie długotrwałych wspomnień fotograficznych szczęśliwych rodzin, zakochanych par a także wspieranie nieprzeciętnych ludzi, pasjonatów i biznesów w prezentowaniu i budowaniu swojego wizerunku oraz pokazywaniu światu tego co mają w sobie najlepsze!

 

KRZYSIEK

Komunikatywny i empatyczny. Zaraża energią i optymizmem. Uzależniony od rozmów z ludźmi. Urodzony działacz, mistrz ogarniania, dogrywania terminów i szczegółów. Jego żądna działań dusza i ciało postawiły sobie za cel nawiązywanie kontaktu z ludźmi którzy chcieliby ale się boją... Gotowy na dzielenie się z nimi nie tylko pomysłami ale i własną energią! 

 

Możesz nas odwiedzić na FB: https://www.facebook.com/FNcodzienny/ 

lub wpaść na naszą stronę: https://fotografniecodzienny.pl/

Możesz się też z nami skontakować mailowo: FNcodzienny@gmail.com

 

 MEDUZA PAJĘCZNO

Klub pływacki działający od 2005 roku przy Powiatowej Pływalni w Pajęcznie. Zrzesza dzieci i młodzież z terenu powiatu pajęczańskiego a także z okolicznych gmin. Klub jest kontynuacją działalności sportowej z przełomu lat 1999/2000 kiedy to po raz pierwszy istniał  MUKS Meduza Pajęczno. Od samego początku nowej działalności klub stratuje w zawodach sportowych na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim z mistrzostwami Polski włącznie.

 

Meduziaków znajdziesz tu: https://www.facebook.com/meduzapajeczno/

I jeszcze tutaj: http://meduzapajeczno.com.pl/

 

 

 

 

A teraz czas na wschodzące gwiazdy Meduzy! 

 

 

Dzieciaki rokują na przyszłych mistrzów Polski, Europy, a może i Świata :)

 

 

MARTA

Jedna z najlepiej zapowiadających się zawodniczek w historii Meduzy Pajęczno. W roku 2018 wielokrotnie stawała na podium dużych mitingów pływackich w Polsce, m.in w Radomiu, Oświęcimiu, Rybniku. Specjalizuje się w stylu motylkowym i to właśnie w tym stylu na dystansie 50 metrów uzyskała w ostatnich zawodach tego roku "Bijemy Rekordy" w Oświęcimiu drugą klasę sportową zawodniczek 17 - 18 lat. Uczennica Szkoły Podstawowej numer 2 w Pajęcznie.

 

 

 

DAWID

W roku 2018 trzykrotnie reprezentował Pajęczno w mistrzostwach Polski juniorów. W Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 15-letnich na długiej pływalni w Oświęcimiu dwukrotnie awansował do finału B imprezy zajmując 10 i 11 miejsce na dystansach 100 i 200 metrów stylem dowolnym. W Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 15-letnich na krótkiej pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim zajął najwyższe miejsce w finale imprezy mistrzowskiej w historii startów męskich klubu. W finale A rywalizacji na 200 metrów stylem dowolnym został szóstym zawodnikiem w roczniku 2003 na tym dystansie w Polsce. Posiada ponad dziesięć rekordów klubu zarówno na 50 jak i 25-metrowej pływalni oraz klasy sportowe dla zawodników 17 i 18-letnich. Od wielu lat na treningi dojeżdża dwa razy dziennie z Wielunia - dziennie są to 4 godziny przeznaczone na sam dojazd!

 

 

 

MIKOŁAJ

W czerwcu tego roku został najlepszym zawodnikiem Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-letnich na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym w Polsce. Jesienią poprawił sześć najlepszych wyników w historii pływania młodzików 12-letnich w kraju zostając nieoficjalnym rekordzistą Polski swojej kategorii wiekowej w stylu dowolnym i grzbietowym. Jest najlepszym zawodnikiem rocznika 2006 w województwie łódzkim, poprawił w roku 2018 rekordy okręgu niepobite od blisko dwudziestu lat. Jest wielokrotnym mistrzem województwa łódzkiego swojej kategorii wiekowej. Należy do ścisłej czołówki rocznika 2006 w Polsce w stylu dowolnym oraz grzbietowym. Jest uczniem Szkoły Podstawowej numer 2 w Pajęcznie.

  

 

 

 

 

 

BUDŻET PROJEKTU

 

Projekt zakłada dofinansowanie letniego obozu pływackiego dla dzieci i młodzieży z klubu sportowego Meduza. 

Budżet projektu to 40 000 zł.  

 

 

Środki zostaną przeznaczone na: 

  • - Wydruk kalendarza 

  • - Letni obóz pływacki 

  • - Nagrody dla wspierających projekt 

  • - Koszty operacyjne Polak Potrafi 

  • - Sesję zdjęciową 

  • - Koszty wysyłki i obsługi projektu

 

 

 PO CO PROJEKT?

 

Dofinansowanie letniego obozu to wielkie wsparcie dla klubowiczów Meduzy. Dla pływaków z większym stażem to możliwość dalszego doskonalenia swoich umiejętności. Pływacy początkujący poza regularnymi treningami i stałą opieką trenerską mają możliwość zasięgnięcia inspiracji od starszych kolegów i motywacji do jeszcze większej pracy.

 

WBIJ GWOŹDZIA DLA MEDUZY, wybierz swoją nagrodę i pogódź się z faktem, że dzięki Twojemu wsparciu wyłoni się nowy Mistrz Polski, Europy a może i Świata (nie wspominając o olimpijczyku;)) ! 

 

 

WSPIERAJĄ NAS: 

 

Media o Twoim projekcie:

\'\'Wbij gwoździa dla Meduzy\'\' i pomóż pływakom wyjechać na obóz

www.radiozw.com.pl | 2019-02-25

\"Wbij gwoździa dla Meduzy\" to akcja, która ma pomóc zebrać pieniądze na letni obóz pływacki dla młodych zawodników Meduzy Pajęczno. Wśród nich są już wybitni zawodnicy, tacy jak Dawid Szeląg, Mikołaj Popiel i Marta Modlińska, a także dobrze rokujący młodsi pływacy.