Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Fotograf Niecodzienny

Fotograf Niecodzienny

Pajęczno

Studio Niecodzienne to miejsce tworzone od początku przez nas, czyli Fotografa Niecodziennego - Iwonę oraz Menadżera Alfa i asystenta w jednej osobie - Krzysztofa.

Menadżer ustala termin, zakres i plan działania. Fotograf zaś jest mistrzem operacji, przy której cały czas asystuje ten pierwszy! We dwoje budują jedną całość, która tworzy bezwarunkowo udany team. Efektem współdziałania są (nie)codzienne sesje studyjne i plenerowe.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1565 PLN z 40000 PLN

12 Wspierający

7 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 27.02.2019 22:10

Wbij gwoździa dla Meduzy

O projekcie

 

WBIJ GWOŹDZIA DLA MEDUZY!

 

To projekt zakładający dofinansowanie klubu sportowego Meduza. Jest to klub pływacki, który w swojej stajni ma kilku utytułowanych zawodników (Dawid Szeląg, Marta Modlińska, Mikołaj Popiel) w wieku od 12 do 16 lat.

 

 

 

 KALENDARZ MEDUZY

 

Na trzynastu rozkładówkach znalazły się zdjęcia pływaków oraz trenerów z klubu sportowego Meduza. Sesja została podzielona na dwa etapy: zdjęcia w studio oraz na basenie. To było nie lada wyzwanie! Zdjęcia zamieszone w opisie projektu pochodzą właśnie z tej sesji. 

 

Naszym założeniem jest przeznaczyć 10 000 zł na letni obóz pływacki ze sprzedaży kalendarza i innych gadżetów. Koszty całego projektu to 40 000 zł, nakład kalendarza to 1 000 sztuk. 

 

Część kosztów wydruku pokryli lokalni sponsorzy w wysokości 3 000 zł.

Do zamknięcia budżetu brakuje nam 40 000 tys. zł.

 

 

 

Popłyń z nami na letni obóz pływacki!

 

Promocja kalendarza odbywa się na fejsbukowych fanpejdżach klubu oraz studia fotograficznego Fotograf Niecodzienny.

 

FB Fotograf Niecodzienny: https://www.facebook.com/FNcodzienny/

FB Meduza Pajęczno: https://www.facebook.com/meduzapajeczno/

 

Ze względu na zamieszczone zdjęcia w kalendarzu, mocno liczymy na środowisko pływackie, ich rodziny, sportowych zapaleńców, pasjonatów fotografii, sztuki i wielbicieli wbijania gwoździ :)

 

 

A TERAZ NAGRODY!!!

 

 

 

Nagrody zostaną wysłane zaraz po zakończeniu projektu.

 

 

POZNAJMY SIĘ :)

 

 

STUDIO (NIE)CODZIENNE

Studio Niecodzienne to miejsce tworzone od początku przez nas, czyli Fotografa Niecodziennego - Iwonę oraz Menadżera Alfa i asystenta w jednej osobie - Krzysztofa.  

Menadżer ustala termin, zakres i plan działania. Fotograf zaś jest mistrzem operacji, przy której cały czas asystuje ten pierwszy!  We dwoje budują jedną całość, która tworzy bezwarunkowo udany team. Efektem współdziałania są  (nie)codzienne sesje studyjne i plenerowe. 

 

IWONA

Nosicielka nieuleczalnego wirusa fotograficznego. Jej prawa ręka na zmianę wciska spust migawki aparatu lub klika myszką komputerową. Uzależniona od Photoshopa i kawy. Jej celem jest tworzenie (nie)codziennych kadrów, najlepszej jakości. Tworzenie długotrwałych wspomnień fotograficznych szczęśliwych rodzin, zakochanych par a także wspieranie nieprzeciętnych ludzi, pasjonatów i biznesów w prezentowaniu i budowaniu swojego wizerunku oraz pokazywaniu światu tego co mają w sobie najlepsze!

 

KRZYSIEK

Komunikatywny i empatyczny. Zaraża energią i optymizmem. Uzależniony od rozmów z ludźmi. Urodzony działacz, mistrz ogarniania, dogrywania terminów i szczegółów. Jego żądna działań dusza i ciało postawiły sobie za cel nawiązywanie kontaktu z ludźmi którzy chcieliby ale się boją... Gotowy na dzielenie się z nimi nie tylko pomysłami ale i własną energią! 

 

Możesz nas odwiedzić na FB: https://www.facebook.com/FNcodzienny/ 

lub wpaść na naszą stronę: https://fotografniecodzienny.pl/

Możesz się też z nami skontakować mailowo: FNcodzienny@gmail.com

 

 MEDUZA PAJĘCZNO

Klub pływacki działający od 2005 roku przy Powiatowej Pływalni w Pajęcznie. Zrzesza dzieci i młodzież z terenu powiatu pajęczańskiego a także z okolicznych gmin. Klub jest kontynuacją działalności sportowej z przełomu lat 1999/2000 kiedy to po raz pierwszy istniał  MUKS Meduza Pajęczno. Od samego początku nowej działalności klub stratuje w zawodach sportowych na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskim z mistrzostwami Polski włącznie.

 

Meduziaków znajdziesz tu: https://www.facebook.com/meduzapajeczno/

I jeszcze tutaj: http://meduzapajeczno.com.pl/

 

 

 

 

A teraz czas na wschodzące gwiazdy Meduzy! 

 

 

Dzieciaki rokują na przyszłych mistrzów Polski, Europy, a może i Świata :)

 

 

MARTA

Jedna z najlepiej zapowiadających się zawodniczek w historii Meduzy Pajęczno. W roku 2018 wielokrotnie stawała na podium dużych mitingów pływackich w Polsce, m.in w Radomiu, Oświęcimiu, Rybniku. Specjalizuje się w stylu motylkowym i to właśnie w tym stylu na dystansie 50 metrów uzyskała w ostatnich zawodach tego roku "Bijemy Rekordy" w Oświęcimiu drugą klasę sportową zawodniczek 17 - 18 lat. Uczennica Szkoły Podstawowej numer 2 w Pajęcznie.

 

 

 

DAWID

W roku 2018 trzykrotnie reprezentował Pajęczno w mistrzostwach Polski juniorów. W Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 15-letnich na długiej pływalni w Oświęcimiu dwukrotnie awansował do finału B imprezy zajmując 10 i 11 miejsce na dystansach 100 i 200 metrów stylem dowolnym. W Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów 15-letnich na krótkiej pływalni w Ostrowcu Świętokrzyskim zajął najwyższe miejsce w finale imprezy mistrzowskiej w historii startów męskich klubu. W finale A rywalizacji na 200 metrów stylem dowolnym został szóstym zawodnikiem w roczniku 2003 na tym dystansie w Polsce. Posiada ponad dziesięć rekordów klubu zarówno na 50 jak i 25-metrowej pływalni oraz klasy sportowe dla zawodników 17 i 18-letnich. Od wielu lat na treningi dojeżdża dwa razy dziennie z Wielunia - dziennie są to 4 godziny przeznaczone na sam dojazd!

 

 

 

MIKOŁAJ

W czerwcu tego roku został najlepszym zawodnikiem Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12-letnich na dystansie 200 metrów stylem grzbietowym w Polsce. Jesienią poprawił sześć najlepszych wyników w historii pływania młodzików 12-letnich w kraju zostając nieoficjalnym rekordzistą Polski swojej kategorii wiekowej w stylu dowolnym i grzbietowym. Jest najlepszym zawodnikiem rocznika 2006 w województwie łódzkim, poprawił w roku 2018 rekordy okręgu niepobite od blisko dwudziestu lat. Jest wielokrotnym mistrzem województwa łódzkiego swojej kategorii wiekowej. Należy do ścisłej czołówki rocznika 2006 w Polsce w stylu dowolnym oraz grzbietowym. Jest uczniem Szkoły Podstawowej numer 2 w Pajęcznie.

  

 

 

 

 

 

BUDŻET PROJEKTU

 

Projekt zakłada dofinansowanie letniego obozu pływackiego dla dzieci i młodzieży z klubu sportowego Meduza. 

Budżet projektu to 40 000 zł.  

 

 

Środki zostaną przeznaczone na: 

  • - Wydruk kalendarza 

  • - Letni obóz pływacki 

  • - Nagrody dla wspierających projekt 

  • - Koszty operacyjne Polak Potrafi 

  • - Sesję zdjęciową 

  • - Koszty wysyłki i obsługi projektu

 

 

 PO CO PROJEKT?

 

Dofinansowanie letniego obozu to wielkie wsparcie dla klubowiczów Meduzy. Dla pływaków z większym stażem to możliwość dalszego doskonalenia swoich umiejętności. Pływacy początkujący poza regularnymi treningami i stałą opieką trenerską mają możliwość zasięgnięcia inspiracji od starszych kolegów i motywacji do jeszcze większej pracy.

 

WBIJ GWOŹDZIA DLA MEDUZY, wybierz swoją nagrodę i pogódź się z faktem, że dzięki Twojemu wsparciu wyłoni się nowy Mistrz Polski, Europy a może i Świata (nie wspominając o olimpijczyku;)) ! 

 

 

WSPIERAJĄ NAS: