Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

mjacek2013

mjacek2013

Burzyn

Geolog po AGH urodzony w Bliznem - Podkarpacie w 1968 roku. Mieszkam w Burzynie koło Tuchowa. Pracuję w Tarnowie w małej geologiczno-wiertniczej firmie i prowadzę własną działalność. Żonaty 3 Dzieci już dorosłych - 2 studentów i 1 klasa maturalna. A reszta na www.przeslanie.com i http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty. Pozdrawiam

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Oczekujący

0 PLN z 8000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 09.01.2015 18:06

książka - Walka Światłości z Ciemnością na Końcu...

O projekcie

Moi Drodzy !

Witam Was serdecznie.

Kim jestem ? Jestem geologiem, mam 46 lat, żonaty, 3-ka Dzieci już dorosłych. Mieszkam na południu Polski w Karpatach pod pięknym Pasmem Brzanki.

O czym jest moja książka ? Jest to książka o miłości, mistycyzmie i losie cywilizacji. O miłości dzięki której można przejść nie tylko szczęśliwie przez życie ale nawet można dostać się do Nieba, wyjść z Otchłani i pokonać Piekło czyli Ciemność. To jest w głównej mierze podkreślone w książce. Ponadto jest o losie cywilizacji ponieważ dożyliśmy ciekawych czasów i ważą się losy naszej cywilizacji. Widać jak chaos narasta wszędzie na całym Świecie. Mówię w książce skąd się ten chaos na Ziemi wziął. Mówię jak wyglądał ten chaos w przeszłości - bo wiecie to lub jeszcze niewiecie ale jesteśmy 8 wysoko rozwiniętą cywilizacją. 7 cywilizacji przed nami na przestrzeni 309 tysięcy lat uległo zagładzie lub samozagładzie. I nam zagłada lub samozagłada też grozi. W książce mówię jak wyglądają wymiary. Mówię jak wygląda walka z siłami Ciemności na poziomie mistycznym - walka, w której bronią jest miłosierdzie i miłość. I opisuję trochę jak ta walka wyglądała w dawnych czasach i jak wygląda obecnie. Bo jak sami widzicie życie na tej naszej pięknej Ziemi jest związane z wielkim zmaganiem, trudem, cierpieniem, a często i z uciskiem i z męczeństwem. W książce jest o tym mowa. Jest też mowa o drogach ratunku z tej złej sytuacji. Naprawdę jest to interesujący a momentami szokujący utwór, pokazujący kto w tej walce i po której stronie stoi. Pokazujący jak potężne siły i technologie są w tę walkę zaangażowane. Jest to opisane tekstami, artykułami, dialogami, listami, filmikami, a nawet pieśniami. Warto zainwestować w tę książkę - i warto wiedzieć więcej niż się wie - bo wiedza płynąca z tej książki uwalnia od ignorancji i prowadzi ku Wyzwoleniu. 

Co już zrobiłem w sprawie wydania książki ? Podpisałem umowę z wydawnictwem warszawskim, wpłaciłem ze swej strony 5 tysięcy złotych i Redaktorzy z moim udziałem lada moment przystąpią do redagowania książki. Jednocześnie wydrukowałem 100 egzemplarzy książki w formie roboczej/projektowej na co wydałem 1,5 tys. złotych. Forma robocza jest dostępna dla każdego na chomiku. Te książki plus egzemplarze autorskie plus egzemplarze, które kupię od wydawnictwa za 50 % ceny okładkowej zamierzam rozdawać wybranym osobom oraz część przeznaczyć na nagrody dla Darczyńców/Sponsorów, którzy zechcą mnie wspomóc w wydaniu i rozreklamowaniu utworu. Za co wszystkim z serca będę wdzięczny.

Proszę Was więc calym sercem o wsparcie projektu tej książki. Wszystkim, którzy mnie wspomogą będę z serca wdzięczny. Działamy w naszej wspólnej sprawie Kochani ! Jeszcze raz dziękuję i Wszystkich Was z serca pozdrawiam.

Mieczysław Jacek Skiba

Projekt książki można pobrać z chomika: http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty

Polecam również stronę www.przeslanie.com

W razie pytań proszę o kontakt mailowy mjacek2013@interia.pl lub telefoniczny tel. 601 080 579