Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Kamila Saternus

Kamila Saternus

Warsaw, Poland

Nazywam się Kamila Saternus, jestem autorką programu Trening Podświadomości oraz publikacji o tej samej nazwie. Trening jest wynikiem osobistej pracy nad szerokopojętym rozwojem. Niespełna 20 lat pracy w branży reklamowej wymagało ogromnego wkładu w dbanie o wizerunek osobisty, po drodze zwracałam uwagę na poczucie szczęścia i spełnienia osobistego. Równolegle przeprowadzałam badania testując sposoby, które podnoszą i wspierają proces rozwoju osobistego. Harmonizacja wszyskich płaszczyzn życia okazała się procesem, który znacznie podnosi jakość życia. W treningu stosuje połączenie technik medytacyjnych, metod wywodzących się z klasycznych nurtów psychologicznych oraz współczesnej neuropsychologii.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

75 PLN z 10000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 01.02.2019 22:10

Treningpodswiadomosci.pl

O projekcie

 

Trening podświadomości to wynik długiej, intensywnej pracy z podswiadomosciaMetoda, treningowa jest czymś czego od lat brakowało na rynku rozwoju osobistego. Stworzyłam schemat pracy z podświadomością, który systematyzuje pojęcia i techniki.

 

Cześć z Was zna już moja książkę i trening. Jednak dla tych, którzy spodziewają się historii życia, magicznego sposobu na szczęście albo opowieści w stylu wyjechałam do Indii i tam odnalazłam sens życia-Ważne Info- Nie znajdziecie w książce tego! To podręcznik i sposoby dzialania.

 

Jeśli nie wprowadzisz treningu w życie to nie zadziała, nie ma w niej tekstów motywująco układających życie, które dadzą Ci ulgę na chwile. Jest jedynie sposób na odnalezienie sensu, spełnienia i meeega radości. 

 

Dzięki za wsparcie poniżej zobaczysz jakie nagrody przygotowałam:)

Kamila Saternus

www.treningpodswiadomosci.pl