Dołącz do naszej społeczności!

TOP DREAM (odcinek pilotażowy)

Kategoria - Wideo/film

1%

Postęp

1011 zł

Mamy już

Nieudany

Status

O projekcie

TOP DREAM

 

 

CO CHCEMY ZROBIĆ?

 

Opis

 

Jesteśmy "świeżo upieczonymi" absolwentami reżyserii w Łódzkiej Szkole Filmowej oraz Krakowskiej Szkoły Teatralnej. Stworzyliśmy wspólnie autorski projekt mający na celu stworżenie serialu dokumentalnego w którym spełniamy marzenia chorych na raka dzieci. Drugą funkcją tego serialu jest informowanie ludzi o zebraniu środków dla  chorych dzieci oraz ich rodzin. Rodzin, które nie są w stanie samodzielnie sfinansować nieraz ogromnych kosztów leczenia poza NFZ. Jesteśmy zdania, że podróże nie tylko kształcą, ale i leczą. Duszę i ciało. Odrywają od zmagań z problemami codzienności. I taką szansę chcemy dać Tym, którzy dzieciństwo tracą na rzecz walki ze bezlitosnym przeciwnikiem. Mamy w planach spotkania z idolami dzieci oraz fantastyczne przygody w najpiękniejszych zakątkach Polski. A w przyszłości kto wie? Tak daleko jak tylko dziecięca wyobraźnia sięga, a ta wiadomo, granic nie ma. By jednak móc realizować marzenia chorych dzieci z całej Polski, zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie produkcji naszego pilotażowego odcinka serialu dokumentalnego. W obliczu chorób nowotworowych bądź nieuleczalnych chorób prowadzących do znacznego pogorszenia komfortu życia pacjentów oraz, co z przykrością trzeba zaznaczyć, ich skrócenia, czas odgrywa kluczową rolę. Dlatego poza realizacją marzeń, w każdym odcinku będziemy dodatkowo prowadzić akcję pomocy materialnej dla naszych małych bohaterów. Chcemy by o problemie bohaterów każdego odcinka dowiedziało się jak najwięcej osób. I tutaj potrzebujemy pomocy naszych mecenasów, czyli Was. Państwa wsparcie finansowe umożliwi Nam produkcję pierwszego odcinka serialu TOP DREAM, którym, z czym wiążemy ogromne nadzieję, zainteresujemy potencjalnych sponsorów zyskując możliwość produkcji całej serii, docelowo również transmisji w Tv. Tak by móc trafić do jak największej ilości ludzkich dobrych serc. Dla Nas nie jest ważne kto ile wpłacił, każdy z darczyńców znajdzie swoje nazwisko w podziękowaniach w napisach! Najważniejsze jest to, że wspólnie z Nami chcecie spełniać marzenia chorych dzieci.

 

 

 

Główni twórcy

Adam Bialiatski

Zbiórka TOP DREAM (odcinek pilotażowy)

 (27 lat). Reżyser, producent, operator i scenarzysta. Absolwent PWSTiF w Łodzi. FilmPolskiFilmWebPortfolio i pracy artystyczne

 

Mikita Valadzko

 Projekt TOP DREAM (odcinek pilotażowy)

 (26 lat). Reżyser, producent, operator i scenarzysta. Student V roku PWST w Krakowie. Działacz charytatywny (Prowadził warsztaty teatralne w “Ognisko” Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół, oraz pracował jako asystent w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. J. Babińskiego) Encyklopedia Teatru PolskiegoLinkedIne-teatr

 

 

Prowadząca programu

Marzena Figiel

Projekt TOP DREAM (odcinek pilotażowy)

 

 (25 lat) aktorka teatralna i filmowa, zagrała u Krystiana Lupy(„Spirala”), oraz w teatrze Ludowym, Teatrze Nowym, oraz ma za sobą bogate doświadczenie telewizyjne i filmowe. Seriale („Pierwsza miłość”, „Hazard”) 

Strona Oficjalna , FilmPolski

 

 

 

NA CO ZBIERAMY

 

Kosztorys

 Dźwiękowiec 500 pln x 4 dni 

Asystent operatora 500 pln x 4 dni 

Oświetleniowiec 500 pln x 4 dni

Asystent dźwiękowca 200 pln x 4 dni

Psycholog dziecięcy 300 pln x 4 dni

Techniczny 200 pln x 4 dni

Prowadząca programu Marzena Figiel 700 pln x 4 dni 

Reżyser i operator (Adam Bialiatski) praca charytatywna 

Reżyser i producent (Mikita Valadzko) praca charytatywna 

 

Wynajem sprzęty do filmowania 

1xZestaw Carl Zeiss Compact Prime CP.2 15, 25, 35, 50, 85 i 135mm 4x700 pln    (firma streamline)

2xStatyw Sachtler FSB 8 SL MCf 4x150 pln  (firma streamline) 

Steadycam DJI Ronin 4x300 pln  (firma streamline) 

Wspornik naramienny Ready Rig 4x300 pln  (firma streamline) 

 Oświetlacz ledowy Socanland 100SC 4x75 pln (CamCam.pl) 

Oświetlacz Sachtler 300W 4x100 pln (CamCam.pl) 

2x Mikrofon pojemnościowy Boya YVM190P 4x249 pln (Digital24.pl) 

4xMicroporty SENNHEISER 4x50 pln (CamCam.pl) 

 Bezprzewodowy zestaw mikrofonowy Saramonic SR-WM4C 4x409 pln (Digital24.pl) 

Lampa Youngnuo YN-300 III 3x309 pln 

1xKamera Red Epic Brain 4x1000 pln (firma streamline)

1xKamera Sony NEX-FS700 4x300 pln  (firma streamline)

 

Transport do miejsca marzeń ok. 2000 pln dla 11 osob

 Hotele (my liczymy na wsparcie naszego programu przez takie instytucje jak hotele i proponowanie nam z ich strony zniżek), dla programu wybierane są wyłącznie hotele z 5 gwiazdami dla uczestników, dlatego ze w spełnieniu marzeń niewyleczalnego dziecka wszystkie okolic znoście muszą być na bardzo wysokim poziomie. 

 Średnie ceny w hotelach bez zniżek. 

Hotel Wersal (Zakopane) 780 pln os x 3 os x 4 dni

Aries Hotel&Spa (Zakopane) 1188 pln os x 3 os x 4 dni

Grand Hotel Stamary (Zakopane) 1137 pln os X 3 os x 4 dni

 Grupa twórcza będzie bazowała się w zwykłych hotelach 2 i 3 gwiazdy. (ok. 150 pln. os. x 9 os x 4 dni) 

 

 Wydatki na marzenie (8000 pln na spełnienia marzeń dziecka, w które są wliczone podróże na nietypowym transporcie(np. wycieczki objazdowe autokarem i samolotem), spotkania się ze sławnymi ludźmi (idolami dziecka), latanie dronem, zooterapia,  prezenty na końcu podróży takie jak konsola PlayStation 4 z gra Wiedźmin 3 i inne) 

 

53400 pln jest potrzebne dla zrealizowania pilotażowego odcinku TOP DREAM.

 

 

Krótka lista scen (czas trwania jednego filmu 30-45 minut) 

 

1.Historia choroby dziecka i jego marzenia. (reportaż z miejsca w którym dziecko się leczy, wywiad z lekarzami, rozmowa z dzieckiem o jego marzeniach i tym jak on czy ona widzi siebie przyszłości) 

2.Historia rodziny dziecka. (wywiad z rodziną, reportaż z miejsca zamieszkania dziecka, ważne jest tu to ze do programu my bierzemy tych dzieci, rodzice których zbierają na leczenie tego dziecka, dlatego ze nie są w stanie samodzielnie pokryć kosztownego leczenia) 

3.Wycieczka do wymarzonego miejsca. (reportaż z dojazdu do miejsca, oraz POV nagrania z kamery, która będzie dana jednemu z członków rodziny dla nagrywania scen samodzielnie, co będzie stwarzało efekt home-video, oraz reportaż z dronów ze szczytów na które rodzina z dzieckiem wejdą) 

4. Powrót. (refleksje z podroży, inspiracje, nowe przemyślenia rodziny, i samego dziecka) 

Reportaż z jednego z Polskich hospicjów (wywiad z dziećmi o ich marzeniach i udostępnianie informacji o pomocy, która może być im okazana) 

 

5.Rozdanie prezentów dla uczestnika programu i jego rodziny. 

 

 

Kolejne cele akcji 

 

Wszystkie niewykorzystane srodki zostaną przeznaczone na drugi odcinek programu dokumentalnego TOP DREAM. 

 

Prezenty dla darczyńców. Ten z darczyńców który zaoferuje na rzecz pilota największą ilość pieniędzy dostanie od grupy twórczej profesjonalny spot reklamowy(razem z prawem autorskim dla dalszego użytku) jego kompanii, który zostanie wyświetlony przed rozpoczęciem programu.

Wszystkie darczyńce zostaną wymienione przed rozpoczęciem programu od razu po reklamowym spocie.  

 

KONTAKT

Mikita Valadzko
Producent Top Dream
+48792272133

 

mikita.valadzko@gmail.com
kisaaamee@gmail.com

2

Wspierający

1011 zł

Z całkowitej kwoty 53400 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt uda się, jeśli otrzyma co najmniej 53400 zł
wsparcia do 18:00 22.01.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

CZEKA NA CIEBIE>Podziękowanie mailowe+podziękowanie w napisach końcowych.+zaproszenie na online premierę.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

CZEKA NA CIEBIE>Podziękowanie mailowe+podziękowanie w napisach+wyjątkowe zdjęcia z planu filmowego, na których odbije się szczęście uczestników i ekipy, która dokłanie tobie zawdzięcza tym ze projekt się rozpoczał. +zaproszenie na online premierę.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 70 zł lub więcej!

CZEKA NA CIEBIE> Podziękowanie w napisach końcowych, zdjęcia z planu, i zaproszenie na online premierę.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Jesteś honorowym patronem naszego projektu i w napisach końcowych ty lub twoja organizacja są wymieniani jako "patronat honorowy". + dostajesz płytę z nagraniem pierwszego odcinka programu. +zaproszenie na online premierę.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Jesteś honorowym patronem naszego projektu i w napisach końcowych ty lub twoja organizacja są wymieniani jako "patronat honorowy". + dostajesz płytę z nagraniem pierwszego odcinka programu. +zaproszenie na online premierę, oraz zdjęcia z planu filmowania, z duchem szczęścia.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

TU lub twoja firma jesteście aniołami naszego projektu i wasze imiona lub nazwy firm zostaną wymienione przed rozpoczęciem filmu+ dostaniesz płytę z nagraniem pierwszego pilotażowego odcinka naszego programu. +zaproszenie na online premierę.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 800 zł lub więcej!

TU lub twoja firma jesteście aniołami naszego projektu i wasze imiona lub nazwy firm zostaną wymienione przed rozpoczęciem filmu+ dostaniesz płytę z nagraniem pierwszego pilotażowego odcinka naszego programu. +zaproszenie na online premierę.+ zdjęcia z planu filmowego, oraz nagrania z podziękowaniami twórców i uczestników programu.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Jesteś Mecenasem projektu i ty lub twoja firma zostaną wymienione przed rozpoczęciem filmu jako tacy, bez których ten film by nie powstał+ dostaniesz zaproszenie na online premierę. Oraz jesteśmy co raz bliżej głównej nagrody, która polega na tym, ze ten z darczyńców który pomoże nam największą kwota, dostanie od twórców profesjonalny spot reklamowy (razem z prawem autorskim na niego) jego firmy, który zostanie uroczyście umieszczony przed rozpoczęciem programu.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1500 zł lub więcej!

Jesteś Mecenasem projektu i ty lub twoja firma zostaną wymienione przed rozpoczęciem filmu jako tacy, bez których ten film by nie powstał+ dostaniesz zaproszenie na online premierę. Oraz jesteśmy co raz bliżej głównej nagrody, która polega na tym, ze ten z darczyńców który pomoże nam największą kwota, dostanie od twórców profesjonalny spot reklamowy (razem z prawem autorskim na niego) jego firmy, który zostanie uroczyście umieszczony przed rozpoczęciem programu.+zaprosimy ciebie na obiad z twórcami filmu

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

Jesteś Mecenasem projektu i ty lub twoja firma zostaną wymienione przed rozpoczęciem filmu jako tacy, bez których ten film by nie powstał+ dostaniesz zaproszenie na online premierę. Oraz jesteśmy co raz bliżej głównej nagrody, która polega na tym, ze ten z darczyńców który pomoże nam największą kwota, dostanie od twórców profesjonalny spot reklamowy (razem z prawem autorskim na niego) jego firmy, który zostanie uroczyście umieszczony przed rozpoczęciem programu.

0 Wspierających

O projektodawcy

Top Dream

Top Dream

Warsaw, Poland

Mikita Valadzko born 06.03.1990 Minsk, Belarus
Current place of living Warsaw, Poland

Education

1998-2007 Music School №5 in Minsk (cello, piano, drums)
2008-2011 Student in Belarusian State University (biotechnology)
2008-2009 Student in Fortinbras lab. (Belarus Free Theatre)
2011-2016 Cracow Theatre Academy (drama director)


Achievements

2016 director, producer and author involving 100 performers “Nero” (New Theatre Cracow)
2016 playwrighter of “Labyrinths” (L. Solski Theatre in Tarnov. dir. Z. Chertkov)
2016 second director, a diploma film “Adventure”(“Podroz”), dir. A. Belyacky, Film School in Lodz (PWSFTVIT)
2015 director and producer “All bears love honey” (“wszystkie misie lubia miod”)
2015 scholar of “New Cracow” program given by the president of Cracow city.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: