Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Mateusz Robert Zawada

Mateusz Robert Zawada

Cieszyn

Jestem młodym człowiekiem, który lubi wspierać ciekawe inicjatywy. Społecznik.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1700 PLN z 2000 PLN

27 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 30.03.2019 22:10

Światło dla #FolkDanceInterview

O projekcie

ŚWIATŁO DLA #FOLKDANCEINTERVIEW!


Cel projektu...
Jak dobrze wiemy, bez światła, świat nie istnieje. Dlatego MY ludzie, którzy od kilkunastu lat czynnie wspieramy polski folklor chcemy ten świat rozświetlić. Nasz nowy projekt #FolkDanceInterview jest ludowym światłem youtuba. To właśnie tam planujemy rozpowszechniać wiedzę o folklorze przez wywiady, które będą przeprowadzane z osobami ze środowiska ludowego. Niestety, jako, że wszyscy działamy charytatywnie, nie mamy wystarczających środków finansowych, aby projekt mógł działać i nadal się rozwijać. Potrzebujemy właśnie ŚWIATŁA, które obudzi naszą kanapę, ściany i promienne twarze zaproszonych gości. I to właśnie TY możesz nam w tym pomóc. Zbieramy fundusze na oświetlenie naszego domowego studia, tak aby video było jak najwyższej jakości specjalnie dla WAS!

Po co nam światło?

Światło jest bardzo ważnym elementem w każdym nagrywaniu filmów lub wywiadów. Film bez dobrego oświetlenia bardzo traci na jakości. 


Czym jest Folk Dance Is My Life?

Folk Dance Is My Life to fanpage na Facebooku, który zrzesza osoby ze środowiska ludowego. Publikujemy na nim różne zdjęcia, filmiki, ogłoszenia dotyczące wszystkich dziedzin folkloru. Obecnie stroną zażądza 12 osób. Wszystkie te osoby działają charytatywnie.  

 

,,Folk Dance powstał 25 lipca 2012 roku, jako strona tylko do tagowania. Wtedy modne było pisać na "niebiesko". Z biegiem czasu FDiML cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego zacząłem dodawać nowe treści. Pragnąłem tego, aby strona się rozwijała, dlatego zacząłem szukać nowych redaktorów, którzy pomogą mi w realizacji moich planów. Teraz strona ma ponad 12000 tysięcy obserwatorów i jestem ogromnie szczęśliwy z tego wyniku. Chcemy promować zarówno polski i jak i zagraniczny folklor!'' Mateusz Zawada - autor projektu.

 


Tapety na telefon, zostaną stworzone specjalnie na potrzeby tego projektu i nigdzie wcześniej nie będą publikowane. Wysyłka nagród odbędzie się do miesiąca od zakończenia projektu. 

 

Na co konkretnie przeznaczymy Twoje wsparcie?
Obecnie potrzebujemy Twojego wsparcia finansowego, aby zakupić nowy sprzęt oświetleniowy do naszego domowego studia, gdzie nagrywamy wywiady. Z pieniędzy, które zostaną kupimy gadżety, abyśmy mogli organizować więcej konkursów z nagrodami!
1. 2x Zestaw oświetlenia ciągłego z softboxem
2. 2 x Belka oświetleniowa LED BAR
3. Gadżety

 

Twórcy projektu:
Twórcami projektu są osoby, które na codzień działają przy prowadzeniu fanpage'a Folk Dance Is My Life. Są to: Wiktoria Bagniewska, Aleksandra Jończyk, Patrycja Karpińska, Magdalena Laskowska, Karolina Muszyńska, Tomasz Nowakowski, Katarzyna Nowicka, Klaudia Oracz, Paula Pietroń, Joanna Pytel, Dominika Siepka, Mateusz Zawada. Wszystkie te osoby na codzień współtworzą platformę zrzeszającą folkomaniaków! 

Kontakt:
folkdanceismylife@gmail.com
FANPAGE: Folk Dance Is My Life
INSTAGRAM: folk_dance_is_my_life