Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ChrisTura

ChrisTura

Poznań

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1056 PLN z 15000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.07.2015 10:10

Sunstreet - koszulkowa platforma sklepowa

O projekcie

Czym ma być Sunstreet.pl?

Koszulkowa platforma Sunstreet.pl to miejsce, w którym kupisz koszulki i inną odzież z wyjątkowymi i oryginalnymi wzorami i grafikami. To także miejsce, w którym bezpośrednio będziesz mógł kupić rzeczy z grafikami zaprojektowanymi przez swoich ulubionych artystów, youtuberów i nie tylko. Kupując na Sunstreet.pl wspierasz bezpośrednio swoich ulubionych twórców tak aby mogli tworzyć jeszcze więcej i jeszcze lepiej. A wszystko to możliwe będzie dzięki sprzedaży koszulek, z najwyższej jakości nadrukami wykonanymi na własnym sprzęcie.   

Czym będzie się wyróżniać?

Przede wszystkim nie będzie to miejsce, w którym każdy będzie mógł założyć własny sklep. Aby uniknąć bałaganu wszystkie propozycje założenia własnego sklepu i dodania grafik będą musiały przejść przez weryfikację. Wszystko według zasady, że lepsza jedna Mona Lisa niż 1000 kiepskich rysunków. Dzięki temu Sunstreet.pl będzie miejscem przejrzystym i przyjaznym dla użytkowników. Koniec z szukaniem igły w stogu siana, to znaczy stercie koszulek! 

To jak to będzie działać?

Na platformie sklepowej Sunstreet.pl artyści i youtuberzy będą mogli założyć swoje sklepy i oferować własnoręcznie przygotowane grafiki i wzory na odzież. Ja zajmę się tworzeniem nadruków, kontaktem z klientami oraz rozliczaniem się z każdej sprzedanej sztuki odzieży. Całość ma być prosta, przejrzysta i uporządkowana tak aby każdy posiadający swój sklep na Sunstreet.pl miał pełny wgląd w interesujące go rzeczy.

Kto będzie mógł założyć sklep na Sunstreet.pl?

Każdy kto przejdzie pozytywnie weryfikację. Chociaż brzmi to poważnie, bardzo zależy mi aby na stronie były tylko ciekawe i wyjątkowe sklepy. Wszyscy będą mogli zgłosić chęć otwarcia takiego sklepu na Sunstreet.pl, sam również będę wyszukiwać najciekawsze osoby, akcje czy firmy. Nie oznacza to jednak, że będę kogoś sztucznie dyskryminować i ograniczać, zawszę będę otwarty na nowe pomysły i inicjatywy, zwłaszcza koszulkowe :).

Czemu to takie drogie?

Koszt stworzenia odpowiedniej internetowej platformy oraz kupna całego sprzętu to około 50 tysięcy złotych. Sama drukarka do odzieży to koszt około 25 tysięcy złotych. Materiały eksploatacyjne oraz zaprojektowanie i stworzenie działającej platformy sklepowej to również duże kwoty. Większość środków będzie pochodzić z moich oszczędności. Niestety ciągle będzie brakować około 15 tysięcy złotych, które chcę właśnie pozyskać dzięki Waszej pomocy i dobrej woli. To właśnie dzieki Wam i takim wspaniałym miejcom jak polakpotrafi.pl, brak funduszy nie jest już końcem świata dla wielu pomysłów i inicjatyw.

100% (15000 zł) - przeznaczę na stworzenie nowoczesnej, wygodnej oraz przejrzystej platformy internetowej Sunstreet.pl (skrypty, testy, połączenie tego wszystkiego w całość)

150% (22500 zł) - dzięki takiej kwocie wsparcia będę mógł zakupić większą ilość odzieży i poszerzę asortyment o kolejne rodzaje odzieży (sukienki, bielizna itd.) oraz zakup jeszcze lepszego sprzętu.

Co już zrobiłem?

Sprawy hostingu i adresu internetowego są już zapięte na ostatni guzik. Wiem już jak będzie wyglądać serwis i jakie będzie miał funkcję. Sam kształt projektu jest już zamknięty i teraz czas na stopniowe wdrażanie go w życię. W ciągu kilku najbliższych tygodni kupię również drukarkę DTG. 

Co dalej?

Kiedy Sunstreet.pl ruszy i wszystko zacznie działać jak w szwajcarskim zegarku otworzy to drogę do wielu nowych możliwości, nie tylko biznesowych. Zatrudnienie pierwszych pracowników i powiększenie ilości współpracowników oraz poszerzenie asortymentu dostępnego na platformie. Promowanie nowych postaci, uczestniczenie w najciekawszych eventach i wspieranie ciekawych inicjatyw. Chcę tworzyć najlepsze rzeczy, dla najlepszych klientów, dzięki najlepszym artystom. 

 

Jakie nagrody?

Kim jestem?

 Jestem 24 letnim absolwentem dziennikarstwa z Poznania. Przez kilka lat pracy w różnych firmach zrozumiałem dlaczego nazywa się nas straconym pokoleniem millenialsów. Śmieciowe umowy, brak szerszych perspektyw sprawiły, że zacząłem zastanawiać się nad spróbowaniem własnych sił po drugiej stronie barykady. Uwielbiam ciekawe wzory na koszulkach i bluzach, sieciówki karmią nas jednak tylko ofertą dla mas, a internet jest w każdym Polskim domu. Pomysł na biznes nasunął się niemal samoistnie. Chcę pokazać innym, że warto próbować własnych sił w biznesie, że nie ma sensu się ograniczać. Jeżeli nasze marzenia są realne, zróbmy wszystko aby je zrealizować. Chcę udowodnić, że nie jesteśmy żadnym straconym pokoleniem.  Nazywam się Krzysztof Tura i chcę stworzyć Sunstreet.pl – koszulkową platformę sklepową. 

Wszystkie nowinki związane z projektem możecie śledzić na fanpejdżu Sunstreet.pl

Jeżeli chcesz napisać do mnie i porozmawiać o projekcie to pisz na maila turakrzysztof@wp.pl lub znajdź mnie na facebooku ;).