Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

hebby.psf

hebby.psf

Ancuty, Polska

Jestem człowiekiem renesansu, abo przynajmniej staram się taką osobą zostać. Interesuję się niemal wszystkim i dlatego dokładam ciągłych starań by wciąż się rozwijać, jednak moje ulubione zainteresowania oscylują wokół branż rozrywkowych, bardziej ze strony organizacji i kreacji niż uczestnictwa.

Mogę pochwalić się olbrzymimi ambicjami, jednak brak mi perspektyw na płynne wprowadzenie ich w życie, bez wsparcia. Dlatego właśnie uznałem, że pojawienie się tutaj jest najrozsądniejszą decyzją.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

340 PLN z 5000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 27.09.2018 22:10

Studio niezależnych twórców - Zombie

O projekcie

Witam. Nazywam się Jakub Kotowicz i często przedstawiam się pod pseudonimem HebbY. Moim aktualnym celem jest powołanie do życia Studia niezależnych twórców - Zombie oraz stworzenie skrupulatnie rozplanowanego i skomplikowanego uniwersum złożonego z książek i opowiadań połączonych z serią "Powrót do Świadomości", wspieranego przez mój kanał na YouTube oraz moją działalność jako streamer.

 

***

 

Aktualnie prowadzę już stronę, na której umieszczam opowiadania z trzech serii wchodzących w skład wspomnianego uniwersum "Powrotu do Świadomości", mam też w pełni napisaną książkę o tytule "Bóg Wolności", czeka tylko na kilka szlifów, nim zdecyduję się ją wysłać do wydawnictw, link do jej fragmentu zostawiam wraz z pozostałymi pod projektem. Dwa inne tytuły, nad którymi aktualnie pracuję, to "Świat Tysiąca Żyć" oraz główna seria, zatytułowana własnie: "Powrót do Świadomości"

 

***

 

Kanał YouTube, który prowadzę, poświecam tematyce tworzenia historii i nie ogranicza się to do opowieści, na które można trafić w książce, ale sięga także do filmów, komiksów i seriali, a nawet do wielu trików, na które trafić można w życiu codziennym. Wiedzę tę staram się przedstawiać pod różnym kątem i niejednokrotnie pokazuję, jak można ją zastosować w innych płaszczyznach życia. Dodatkowo okazyjnie umieszczam filmy, które są wtrętami humorystycznymi, oczywiście tylko jeżeli wpadnę na jakiś interesujący pomysł.

 

***

 

Moje streamy, w trakcie których przeważnie gram ze znajomymi, są furtką, by moi czytelnicy czy odbiorcy moich innych aktywności, mogli nawiązać za mną dyskusję na dowolny temat jaki by chcieli poruszyć. Ich format nie jest z góry ustalony i zamierzam go dostosowywać do jak najprzystępniejszej formy.

 

 

Wszystko to by przetrzeć szlak i zorganizować Studio twórców niezależnych - Zombie mające zrzeszać licznych autorów tekstów, grafik czy dowolnej innej gałęzi sztuki, posiadających talent i umiejętności, niebędących jednak w stanie się wybić w dużej mierze z powodu braku zasięgu swoich prac lub dlatego, że nie podążają za twardo wytyczonymi trendami i wprowadzenie ich na rynek wiązałoby się z ryzykiem niskiego dochodu. To wszystko właśnie dlatego, iż nie są w stanie podeprzeć swoich prac promocją opartą na ich nazwisku. Te problemy dotyczą także tych twórców, którzy mają potencjał, by zmienić rynek, bądź wytyczyć nowe szlaki w swoich dziedzinach.

 

***

 

Jestem głównym członkiem projektu, jednak już dzisiaj współpracuję z kilkoma twórcami(na przykład grafikiem działającym pod pseudonimem ZaphkielHere, który pomaga mi w stworzeniu oprawy graficznej moich działań w sieci). Mam zamiar stworzyć z sobą jako centrum, wyżej wspomniane Studio - Zombie poprzez działanie na różnych platformach społecznościowych. takich jak YouTube, Twitch, Steam czy mój blog, które miałyby napędzać się wzajemnie. Jednak by to zorganizować, sam muszę tworzyć treści jakościowe i o ile odzew odbiorców jest pozytywny pod względem merytorycznym, to jakość techniczna pozostawia wiele do życzenia i może wręcz odpychać.

Kwota, którą ustawiłem za cel, nie jest wystarczającą do uzupełnienia sprzętu, czy spełnienia naszych celów pobocznych. Pozwoli nam jednak na start, który mam nadzieję, przerodzi się w coś znacznie większego.

 

 

 

 

 

Zainteresuj się nagrodami:

 

 

W planach mam napisanie kilkunastu serii książek, których fabuły mam już dzisiaj gotowe(i wiem, że dojdą kolejne). Taka kwota zagwarantuje Ci wszystkie egzemplarze jednej z serii wybranej przez Ciebie, niezależnie czy ta konkretnie wybrana przez Ciebie, będzie składała się tylko z trzech tomów, czy może czternastu.

 

***

 

Nauczę się grać specjalnie dla Ciebie na gitarze i zagram Ci balladę.

 

***

 

Nauczę się grać specjalnie dla Ciebie na lutni i zagram Ci serenadę.

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

 Fragment "Boga Wolności"https://powrotdo.wordpress.com/

https://www.facebook.com/Jakub.HebbY.Kotowicz/

https://www.youtube.com/channel/HebbY

https://www.twitch.tv/hebbystream

  https://twitter.com/HebbyJakub

https://steamcommunity.com/id/HebbYstream/

 

__________________________________________________________________________________________________

 

Kontakt z grafikiem od projektu polakpotrafi oraz moich działalności w sieci:

 

ZaphkielHere portfolio

 

 

________________________________________________________________________________________________

Pozostali, oficjalni członkowie zespołu Studia - Zombie:

Ayveris Fanpage

Kanał YT Henros 22