Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

damian.kurantowicz

damian.kurantowicz

Napisz wiadomość do Projektodawcy

74 PLN z 15070 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 29.03.2019 22:10

Stół owocowy i nie tylko

O projekcie

Carving jest to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach, pochodzi z krajów Azjatyckich a za kolebkę uważa się Tajlandię i kraje ościenne także Japonię. Pierwsze rzeźby pojawiły się w Chinach w latach 618 r. Dla reszty którzy chcą się dowiedzieć więcej odsyłam do Wikipedii.

Cała przygoda z Carvingiem zaczęła się u mnie 10 lat temu, kiedy dostałem od Mamy książkę o Carvingu, która mnie bardzo zainspirowała  więc zacząłem stosować  technikę będąc kucharzem w Londynie, dekorowałem wszystko co mogłem. Po powrocie do Polski postanowiłem dalej się rozwijać w tym kierunku. Traktowałem to bardziej jako hobby robiąc rzeźby w arbuzach dla znajomych bądź rodziny .Co było dla mnie wielkim zaskoczeniem że tego typu prezent może dać tyle uśmiechu na twarzy a mi dodatkowego kopa do działania. Dlatego postanowiłem zając się tym zawodowo i od 3 lat działam w tym kierunku i na dzień dzisiejszy prowadze fanpaga o nazwie STÓŁ OWOCOWY I NIE TYLKO, na który zapraszam gdzie mogę pochwalić się rzeźbami, które wykonałem oraz wywiadem w TVP 3 LUBLIN. 

 

 

Za otrzymane pieniądze na mój projekt  pierwsze co zrobię to: 

1. Zainwestuje w reklamę, z czym mam problem, czyli strona www z sytemem CMS, ulotki, banery oraz reklamy na autach. Koszt  4000 zł

2.Do tego dodatkowe narzędzia do pracy typu lustra na których wykładam wyrzeźbione owoce3. Fontane czekoladową o trzech rozmiarach 60 cm. na 80 osób cena 1,520zł   80 cm. na 160 osób cena 2,190zł  102cm. na 220 osób cena 4,300zł i fontane alkoholową w cena 200zł 

3.Dodatkowo zestaw noży, które ułatwiłyby mi prace w cenie 360zł i komplet około 10 noży tajskich do nauki innych, gdyż startuje z kursami carvingu.cena ok 50zł z sztuke Plus miejsce, gdzie mógłbym uczyć innych i wykonywać swoje dzieła oraz przechowywać je w lodówkach. Resztę pieniędzy przeznaczę na dalszą naukę i szkolenia i nie ukrywam przydałoby się większe auto, które okleiłbym i robiłoby za dodatkową reklamę, ale to jak na razie jest najmniej ważne.

 

Crowdfunding moim zdaniem jest najlepszą formą wspierania, bo z niewielkich sum można uzyskać gotówkę na start jakiegoś ciekawego projektu. Dawno temu słyszałem o tej formie wsparcia i od jakiegoś czasu zastanawiałem się, w jaki sposób mogę pozyskać fundusze na mój projekt. Jakiś czas temu oglądałem film dokumentalny o człowieku bez ręki, który sfinansował sobie protezę za pośrednictwem Crowdfundingu i stwierdziłem, że spróbuje, bo uważam że to, co robie jest ciekawe i za każdy razem jak spotykam obcą osobę i pokazuje moje rzeźby to jest wielkie "łał".

W razie jakichkolwiek zapytań zapraszam na Facebooka https://www.facebook.com/damian.kurantowicz lecz nie zawsze mogę od razu odpisać, gdyż pracuje dodatkowo, abym mógł utrzymać moją kochaną rodzinę.

 

Nagroda za wsparcie mojego projektu będą stoły owocowe, rzeźby w arbuzach, kursy carvingu i kuchenne gadżety.

NAGRODY:

WSPARCIE 20 ZŁ

WSPARCIE 25 ZŁ

WSPARCIE 30 ZŁ

WSPARCIE 35 ZŁ

WSPARCIE 40 ZŁ

WSPARCIE 45 ZŁ

WSPARCIE 50 ZŁ

 Nagrody bedą wysłane w przeciągu miesiąca.

Pozdrawiam

Damian Kurantowicz