Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

EI-SPOCO.PL

EI-SPOCO.PL

Jesteśmy przedsiębiorstwem społecznym z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Tworzymy system wsparcia dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych osób.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu
Oczekujący

0 PLN z 5000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 25.07.2016 18:06

10 SPOCO Klubów w 2016 roku

O projekcie

Zastanawialiście się kiedyś jaki wpływ ma wymiana doświadczeń i networking na życie przedsiębiorcy? Celem naszego projektu jest organizacja 10 SPOCO® Klubów – spotkań przedsiębiorców. Chcemy stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń i przybliżyć przedsiębiorcom idee i pozytywne strony jakie niesie ze sobą networking wsparcie otoczenia. Chcemy wspomóc przedsiębiorców oraz liderów organizacji w precyzowaniu swoich wyzwań, szukaniu, konstruowaniu oraz odnajdywaniu rozwiązań, a także w nawiązywaniu relacji biznesowych i społecznych. Szukasz okazji do wymiany doświadczeń z przedsiębiorcami i przedsiębiorczymi osobami? Przyjdź na najbliższe spotkanie SPOCO® Klubu. A już teraz możesz nas wesprzeć J 

SPOCO® Klub to spotkanie przedsiębiorców w grupie 7 osób. Spotkania przebiegają według naszego autorskiego scenariusza, są prowadzone przez coachów lub trenerów. Prowadzimy je metodą warsztatową. Każdy się angażuje, wypowiada, dzieli doświadczeniami i czerpie z doświadczeń innych. Czas trwania spotkania to 2 – 3h. SPOCO® Kluby jakie dotychczas zorganizowaliśmy dały przedsiębiorcom mnóstwo pomysłów i inspiracji, niesamowitą energię, przyniosły nowe rozwiązania, pozwoliły na nawiązanie więzi, które z czasem rozwijają się i maja szansę przerodzić się w oparte na zaufaniu relacje. 

 

Entrepreneur Impet jest przedsiębiorstwem społecznym. Na świecie ani w Polsce nie ma definicji przedsiębiorstwa społecznego, z którą się utożsamiamy. Większość zysków jakie kiedyś osiągniemy, zainwestujemy w projekty związane z przedsiębiorczością. Jesteśmy inkubatorem i respiratorem przedsiębiorczości. Jesteśmy start-up’em od dwóch lati będziemy nim jeszcze przez 5 lat, dopóki nie zbierzemy wystarczająco dużo doświadczeń, by udowodnić nasze hipotezy społeczno-biznesowe. Rozwijamy się w kierunku „ekosystemu” i systemowego wsparcia dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych osób. Chcemy, wraz z partnerami EI, oferować wszystkie rozwiązania na płaszczyznach kontaktów, rozwoju i finansów, jakie są potrzebne przedsiębiorcy – właścicielowi biznesu, aby ustawić go na sukces. Sam sukces i dążenie do sukcesu jest już odpowiedzialnością przedsiębiorcy. Dlaczego troszczymy się o przedsiębiorców? Wierzymy w ludzi i inwestujemy w ludzi. To nasza wartość. Rozwijamy ludzi, pobudzamy ich przedsiębiorcza naturę. To nasza pasja. I co najważniejsze: kochamy to, co robimy :)

Chcemy  być organizacją globalną, działającą w roku 2020 na wszystkich kontynentach. Wyróżniać nas będzie własny produkt – SPOCO, które tworzymy. Nasze credo: Success is the outcome of investing in People, Organisation, Communities and Output. 

Magdalena Falkowska - Ceran certyfikowany trener biznesu i coach ACC ICF, praktyk metody Points of You. Absolwentka politologii na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkoły Trenerów Biznesu Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie, członek ICF Global i ICF Polska. Przez 26 lat  pracowała we wrocławskim oddziale Telewizji Polskiej S.A. jako dziennikarka, prezenterka, reporterka, szef redakcji oraz koordynator Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Koordynatorka projektów unijnych – w tym projektów wspierających przedsiębiorczość wśród kobiet. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach z zakresu: wystąpień publicznych z wykorzystaniem storytellingu, autoprezentacji, komunikacji interpersonalnej, asertywności. Prowadzi sesje coachingowe z wykorzystaniem The Coaching Game Points of You, narzędzia bazującego na obrazie i słowie. Ma 30 lat doświadczenia zawodowego – 26 lat dziennikarskiego ( stanowisko publicysty), ostatnie 8 lat zarządzała projektami i pracowała jako trener w firmie Kancelaria Projekty Europejskie. Mirosława Adamczak. Współpracuje m.in. ze Skills Factory z Radomia, Future Skills z Wrocławia oraz  z Entrepreneur Impet z siedzibą w Londynie. 

Magdalena Jelonkiewicz-Bałdys - certyfikowany trener biznesu i coach. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, PR Academy w Dublinie, Szkoły Profesjonalnego Coachingu Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie oraz Szkoły Trenerów Biznesu Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys w Krakowie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu. Wykładowca na studiach podyplomowych z zarządzania, coachingu i opiekun merytoryczny tegoż kierunku w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu.

Kwota jaką chcemy osiągnąć dzięki tej kampanii to 5000 zł. Szacowany koszt jednego wydarzenia w Polsce, to 500 - 1000 PLN.  W przypadku przekroczenia docelowej kwoty 5000 zł – środki przekażemy na sfinansowanie naszej drugiej animacji - o SPOCO. 

Dlaczego crowdfunding? Bo naszą misją jest wspieranie społeczności przedsiębiorców i przedsiębiorczych osób. I potrzebujemy też wsparcia od takich właśnie osób, od Was, aby moc rozwijać się dalej. Sami nie zmienimy świata na lepsze. Razem znaczymy więcej J

Ważne dla nas jest też to, że dla wielu z Was spotkanie na tej platformie to pierwsze spotkanie z EI i SPOCO. W ciągu ostatnich dwóch lat wsparliśmy na PolakPotrafi.pl 24 projekty. Około 1/3 kontaktów przerodziła się we wspólną przygodę – razem działamy dalej np. w Kociej Kawiarni w Krakowie, gdzie realizowaliśmy slajdowiska podróżnika Szczepana. Wsparliśmy także Anię i Andreę z How to /exchange the world, którzy podróżując po Azji zadają przedsiębiorcom w naszym imieniu 3 pytania w ramach projektu Our3Q. Lub Adama, który właśnie wieczorową porą szkoli przedsiębiorców z naszej społeczności z Excela.

Jest też i powód, dlaczego to nie powinien być crowdfunding. Jesteśmy marzycielami, a nie realistami, możliwe, że nie mamy pojęcia, będąc na etapie start-upu, jak to jest w prawdziwym świecie i twardych prawach ekonomii. Mamy tego świadomość i idziemy do przodu w sposób zrównoważony. 

Nelson Mandela powiedział, że pomysły są niemożliwe, dopóki nie zostaną zrealizowane. Taka myśl to właśnie iskra przedsiębiorczości w nas, którą crowdfunding jest w stanie rozpalić – ustawić nas na sukces. Dziękujemy za wsparcie J

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu z nami, za pośdrenictwem naszej strony internetowej oraz naszego profilu na FB :)