Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

SpiritWay

SpiritWay

Rzeszów

Fundacja SpiritWay to pełnoprawna organizacja, w której znajdziesz Miejsce rozwoju swoich możliwości, zdobycia zrozumienia oraz wiedzy. Budujemy społeczność ludzi otwartych, zgranych i wspierających siebie nawzajem. Miejsce, w którym spojrzysz na swoje życie i otaczający Cię świat z innej perspektywy. Tworzymy Fundację wspierającą równość kulturową, płciową oraz przekonań religijnych.

Po więcej informacji zapraszam na czwartkowe medytacje w Rzeszowie! (niedługo Katowice i Warszawa)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 7777 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 21.01.2017 18:06

Otwarcie #wykręcone Centrum Duchowego Rozwoju SpiritWay

O projekcie

Podążamy za możliwościami, które oferuje nam świat.

Otwieramy nasze pierwsze Centrum Duchowego Rozwoju SpiritWay. Początek będzie w Katowicach, ale w przyszłości planujemy uruchomić podobne miejsca w największych miastach Polski.

Z pomysłu jednej osoby, teraz już jesteśmy grupą pozytywnie wykręconych osób, które postanowiły zauważać możliwości oferowane przez świat. Skoncentrowane działania trwające zaledwie kilka miesięcy przyniosły nam wspaniałą informację, że takich osób jest znacząco więcej. Co bardzo ważne nie tylko w naszym innowacyjnym mieście #Rzeszów, ale również w lokalizacjach bardzo odległych.

Wierzymy, że życie stawia przed nami tylko takie osoby i wydarzenia, które powodują nasz rozwój. Kontakt ze strony osób z innych miast pokazuje, że jest grono osób, które odczuwają potrzebę odnalezienia siebie poprzez dołączenie do zajęć medytacyjnych i rozwojowych.

Odległość nie ma znaczenia, jesteśmy jednością, potrzebujemy się tylko odnaleźć w przestrzeni. Zaczęliśmy od Rzeszowa, natomiast stale rozszerzamy kręgi duchowe na kolejne miasta Polski. Aktualnie otrzymaliśmy od losu możliwość wprowadzenia rozwoju duchowego do pięknych #Katowice. Wspaniali ludzie z własnej inicjatywy znaleźli odpowiedni lokal w centrum miasta, który jest idealny do stworzenia Centrum Duchowego Rozwoju SpiritWay.

Udostępnienie budynku jednak kosztuje, jako Fundacja non profit niestety takich środków nie posiadamy. Nie chcemy jednak pozwolić, aby takie wyzwanie stanęło pomiędzy nami a naszym największym celem, czyli rozwojem świadomości wszystkich istot bez względu na miejsce zamieszkania.

Podstawowym celem Fundacji jest przeżycie i doświadczenie tak głęboko duchowe, że nawet najwięksi Mistycy nie zalecają zamykania tego w ramy ograniczonego słownictwa. Nie da się opisać nieopisywalnego. Wspólnie odkrywamy nasz potencjał, i towarzyszymy sobie wzajemnie w drodze do zrozumienia. Niemożliwością jest określenie wielowymiarowości czegoś, czego nie jesteśmy w stanie zrozumieć z poziomu podstawowego ludzkiego odczuwania. Nie jest to coś, co można opisać, jest to coś, do czego popycha nas ewolucja.

Fundacja SpiritWay to pełnoprawna organizacja, w której każdy znajdzie miejsce rozwoju swoich możliwości, zdobycie zrozumienia i wiedzy. Budujemy społeczność ludzi otwartych, zgranych i wspierających siebie nawzajem. W tym miejscu każda osoba może spojrzeć na swoje życie i otaczający świat z innej perspektywy. Nie jesteśmy kultem religijnym, nie negujemy żadnego wyznania. Przeciwnie, dostrzegamy, że każda religia niesie za sobą jeden przekaz – MIŁOŚĆ.

Zobacz, kim jesteśmy, dołącz do nas na Facebooku:

 

· Promowanie kompletnego rozwoju człowieka

· Stworzenie Centrów Duchowego Rozwoju SpiritWay w dużych miastach w Polsce i na świecie

· Wsparcie i zjednoczenie jednostek oraz struktur podążających w tym samym kierunku

· Działanie w grupie, które wzmacnia możliwości pojedynczych osób, poprzez dzielenie się przeżyciami i doświadczeniami

· Poprzez zgłębianie świadomości rozumiemy siebie, co umożliwia nam zrozumienie innych osób

· Naszą drogą jest budowanie grup świadomości w różnych miejscach, na kształt małych iskierek, które wspólnie wpływają na zmianę świadomości ziemi

· Wszyscy są jednym doświadczeniem, dlatego promujemy misję pomocy i nauki innych poprzez własny wzrost. Każdy z nas jest najlepszym nauczycielem dla samego siebie.

W każdy czwartek Fundacja SpiritWay organizuje bezpłatne zajęcia obejmujące ćwiczenia oddechowe, pracę z energią i umysłem.

Zawsze rozpoczynamy zajęcia od określenia indywidualnej intencji i śpiewania mantry om. Określenie intencji powoduje skupienie umysłu wobec danego wyzwania, w wyniku, czego pragnienia przekształcają się potencjalny plan działania. Powtarzanie om w grupie zorganizowanej w szczególny sposób, sprawia, że siła tego dźwięku jest wydatnie wzmocniona. Mantra ta powoduje uwolnienie emocji, negatywnej energii i myśli, jest podstawą do wewnętrznego wzrostu i jasności umysłu. Ponadto wprowadza w życie spokój, radość i miłość, poprawiając jednocześnie zdrowie fizyczne. Wspólne inkantowanie mantry stwarza w grupie jedność i przynależność do całości, co stanowi podstawę do wprowadzenia pozostałych technik.

Kolejnym etapem są praktyki oddechowe wykonywane pod przewodnictwem założyciela Fundacji. W codziennym życiu używamy zaledwie 30% potencjału naszych płuc, podczas gdy oddech to nasz największy sojusznik w dążeniu do zdrowia i szczęścia. Oczyszcza nasz organizm, dotlenia i zaspokaja podstawowe potrzeby energetyczne, a w konsekwencji dostarcza nam naturalną radość życia każdego dnia. Ćwiczenia maja na celu naukę prawidłowego oddechu również, na co dzień. Należy pamiętać, że płytki oddech jest powiązany z negatywnymi emocjami, jak strach czy stres, natomiast wraz z pełnym oddechem wprowadzamy do naszego ciała spokój, harmonię i wyciszenie.

Wszystkie etapy spotkania są ze sobą połączone i każdy z nich dostarcza dodatkowych korzyści dla naszego organizmu. Techniki oddechowe prowadzą nas do potężnej praktyki, jaką jest Ananda mandala. Podstawowymi korzyściami płynącymi z tej praktyki oddechowej jest redukcja stresu, poprawa koncentracji i umiejętność rozwiązywania problemów opartych na złożonych zagadnieniach. Przynosi też wiele korzyści na płaszczyźnie fizycznej, m.in. obniżenie poziomu cholesterolu, wzmocnienie funkcjonowania układu odpornościowego oraz poprawienie samopoczucia i rozwój pozytywnych emocji. Ponadto Ananda mandala powoduje zharmonizowanie czakr i przygotowuje do przebudzenia kundalini.

Kończący etapem jest wyciszenie, która ma na celu ugruntowanie. Niezwykle ważnym jest, aby energia pobudzona we wcześniejszych etapach została równomiernie rozprowadzona w całym organizmie. Gwarantuje to jej stabilność i otwiera przed nami możliwość korzystania z niej. W dalszej części w dużej mierze skupiamy się na polu serca, miejscu, w którym „mieszka” miłość, a tylko patrząc na świat przez pryzmat miłości umożliwiamy sobie stały wzrost i rozwój świadomości. Jest to istotne, gdyż przyciągamy do naszego życia to, na czym się najbardziej skupiamy. Skupiając się na miłości powodujemy, że właśnie taka energia będzie nas otaczać również w codziennym życiu.

Wszystkie przeprowadzone praktyki powodują zwiększenie naszej uważności na stany, emocje, nasze myśli, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Zmiana nie następuje z minuty na minutę, jest to proces, który trwa. Bycie świadomym siebie umożliwia podejmowanie decyzji dotyczących subtelnych zmian zachodzących w naszym wewnętrznym ja, bo tylko zmiana w nas może spowodować znaczące zmiany w otaczającej nas rzeczywistości. Praktyki medytacyjne przybliżają nas do zauważania każdej możliwości rozwoju, jaką stwarza dla nas świat, dzięki czemu stajemy się świadomymi kreatorami a nie biernymi uczestnikami życia.

Praktyki medytacyjne są żywe i nie można ich zamknąć w ściśle określone ramy, stąd też każde spotkanie jest inne, a każdy uczestnik jest jego integralną częścią. Jesteśmy otwarci na nowe możliwości i techniki, które mogą się pojawić wraz z rozwojem grup medytacyjnych.

Zbieramy 9 997 zł

· Uzyskamy pełen dostępu do nowego budynku w Katowicach

· Przygotujemy dostępną przestrzeń do standardów Centrum Duchowego Rozwoju SpiritWay.

· Wyposażymy salę w dobrej jakości projektor, pełne nagłośnienie, maty i poduszki medytacyjne oraz elementy aromaterapeutyczne (świece, kadzidła)

Zbieramy 20 000 zł

· Otworzymy sklep z akcesoriami medytacyjnymi, uzupełnionym o książki, nagrania, kamienie naturalne i symbole. Nie zabraknie elementów terapeutycznych, jak karty anielskie, amulety, olejki czy wahadełka.

Zbieramy 35 000 zł

· Doposażymy lokal w rytmiczne instrumenty muzyczne: misy, gongi, bębny, gitary

Zbieramy 45 000 zł

· Otworzymy ogólnie dostępną biblioteczkę z możliwością wyciszenia i kontemplacji wiedzy.


1 zł lub więcej

Wsparcie bez nagrody.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

5 zł lub więcej

Dziękujemy Tobie za wsparcie! Twoje imię zostanie opublikowane na naszej stronie na Facebooku.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

10 zł lub więcej

Imienne podziękowanie oraz aluminiowy brelok do kluczy.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

25 zł lub więcej

Lampion szczęścia z Logiem Fundacji SpiritWay.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

50 zł lub więcej

Plakat Fundacji SpiritWay z odręcznym podpisem

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

100 zł lub więcej

Koszulka z logiem Fundacji SpiritWay.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

250 zł lub więcej

Możliwość umieszczenia własnego plakatu na terenie Centrum Duchowego Rozwoju.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

500 zł lub więcej

20% zniżki na wynajem sali wraz z wyposażeniem – możliwość skorzystania 10 razy.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

1 000 zł lub więcej

20% zniżki na wynajem sali wraz z wyposażeniem w roku 2017.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

2 000 zł lub więcej

50% zniżki na wynajem sali wraz z wyposażeniem w roku 2017.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach.

5 000 zł lub więcej

Dożywotnie 50% zniżki na wynajem sali wraz z wyposażeniem.

Twoje Imię i Nazwisko znajdzie się na liście „Złotych Osób” na naszej stronie internetowej. Masz możliwość znaleźć się na Ścianie Darczyńców w nowo otwieranym Centrum Duchowego Rozwoju. Masz możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cotygodniowych medytacjach

Kamil Jan Włodarczyk

Celebruję życie.

Dostrzegam każdy moment, każda chwila, którą przeżywam nie jest przypadkowa i służy wzrostowi. Cieszy mnie możliwość dzielenia się swoimi doświadczeniami. Moją największą nagrodą jest możliwość zobaczenia uśmiechu na twarzy drugiej osoby. Jestem zmianą i raduję się, gdy mogę ujrzeć transformację w innych. Uświadomiłem sobie jednak, że nie każdy takiej zmiany w danym momencie potrzebuję i nie staram się z tym walczyć.

Szukam drogi do długowieczności.

Można wyleczyć wszystkie choroby. Jestem świadomy, że leczenie może być skuteczne tylko, jeśli uwzględnimy jednocześnie jego aspekt umysłowy, cielesny i duchowy. Świat dąży do równowagi, jeśli istnieje choroba to jest też możliwość leczenia, ważna jest tylko determinacja w dążeniu do jej odnalezienia. Radość sprawia mi zdobywanie wiedzy i poznawanie niepoznanego. Dążę do połączenia świadomości z nieświadomością. Najbliższą mi metodą jest praca z energią i na niej opieram prowadzone przeze mnie zajęcia.

Poszukuję mądrości.

Wiedza, którą uzyskuję nie jest wiedzą uświadomioną, ona się pojawia. Praktyki powstałe w ten sposób, zwykle okazują się praktykami opisanymi już wcześniej. Przychodzi do mnie wiedza, która jest mi w tej chwili potrzebna. Wykonując daną praktykę „czuję” jak doprowadzić ją do perfekcji, w czasie jej wykonywania zauważam elementy wymagające poprawy. Daję sobie sprawę, że efekty nie są widoczne od razu z każda zmiana wymaga czasu. Każda zmiana zaczyna się ode mnie, jednak nie przekazuję jej innym bez jej wcześniejszego zrozumienia.

Kocham harmonijność dźwięków, poruszają mnie emocje zawarte w muzyce klasycznej. Jest to muzyka żywa, która otwiera przede mną swoja duszę. Zamykając oczy doświadczam historii przekazywanej przez kompozytora.

Moje największe marzenie.

Zbudowanie społeczności medytacyjnej i wspólne odśpiewanie transcendentalnej mantry OM na Stadionie Narodowym.

Wierzę, że świat zawsze działa na naszą korzyść. Razem możemy wszystko.