Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Katarzyna Folga

Katarzyna Folga

Przasnysz

Katarzyna Folga poetka (ur. 14 IV 1972 r.) Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracuje jako nauczycielka j. polskiego w Przasnyszu. Wiersze pisze… od dziecka, bo już ksiądz prorokował: „będziesz kiedyś poetką”. Uważa, że jest z księżyca, bo lubi Poświatowską, Stachurę i Chopina, a życie traktuje jak wielką przygodę i wyjątkowy dar. „Oto darowano mi czas, czas na radość, na smutek, na spacer i na miłość”. Jak Jan Twardowski wierzy, że tylko miłość się tak naprawdę liczy.
Pierwszy tomik poezji „Wiersze, które tańczą” wydała w roku 2016. Swoje utwory publikuje na facebooku, na stronie: „Liryka liryka tkliwa dynamika angelologia i dal”

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski


1210 PLN z 5000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 12.04.2019 22:10

Mam już dosyć życiowej mądrości - w słowach i obrazach

O projekcie

Kochani, w drukarni czeka na realizację mój projekt tomiku poezji połączonej z pięknymi obrazami Beaty Czyżykowskiej. To 61 wierszy, które dzięki Waszemu wsparciu zaczną życie poza moją szufladą. A w przygotowaniu są następne projekty, bo w "szufladach" nazbierało się tego już ponad 500! Potrzeba ok. 5000 zł, aby książki trafiły do Waszych rąk.

Druk nastąpi w kwietniu, a uroczystą promocję, połaczoną z koncertem i występami planujemy w maju, w sercu poezji romantycznej - Opinogórze. Swoich sponsorów pragniemy wtedy z wdzięcznością uhonorować i zaprosić na lampkę szampana.

Każdy może już teraz przyczynić się do wydania naszej publkacji, biorąc udział w zakupie książki-nagrody poprzez portal "Polak potrafi".  Wysyłce tomiku będzie towarzyszyć osobista dedykacja, w przypadku wpłaty większej kwoty również dedykowany wiersz, zaproszenie na uroczystą promocję. O formie nagrody decydujecie, Państwo, sami. Pierwsza dziesiątka otrzyma jako wyróżnienie imiennie dedykowany wiersz, tematem którego będzie imię sponsora!

Pisanie wierszy to radość, przygoda i wędrówka po wspomnieniach, wyobrażeniach, doznaniach. Czytanie zaś to spotkanie z bratnią duszą, poczucie bliskości drugiego żywego człowieka. Chcę podzielić się z Wami moim szczęściem, uśmiechem, ale też smutnymi czasem refleksjami.