Dołącz do naszej społeczności!

SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kategoria - Książki/Publikacje

19%

Postęp

1549 zł

Mamy już

38 dni

Do końca

O projekcie

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'                                       

                    SCHEMATRIX

            W klatce "normalności"

     to książka o podróży, jaką odbyłam w głąb siebie, by z uzależnionej prostytutki stać się Zdrową Szczęśliwą Kobietą :)

 

Autorką wszystkich zamieszczonych w tym opisie treści jest Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska :). Wszelkie ich kopiowanie w całości lub we fragmentach jest zabronione i powoduje naruszenie praw autorskich. Autorka tworzyła te treści z najwyższą starannością. Nie bierze jednak odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z ich wykorzystania.

 

                          BARDZO SIĘ CIESZĘ,

               ŻE TRAFIŁAŚ/EŚ NA TĘ STRONĘ :)

Nazywam się Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska. Jestem autorką książki SCHEMATRIX W klatce "normalności". Mam 33 lata. Pod koniec szóstej klasy podstawówki w moim życiu pojawiła się anoreksja, która – po kilkunastu miesiącach – przeistoczyła się w bulimię. A ta była moją nieodłączną towarzyszką przez 17 lat. Odkąd skończyłam 12 lat odczuwałam napięcie emocjonalno-seksualne niemal permanentnie. Wtedy też – w wieku 12 lat – moje ciało pierwszy raz doświadczyło orgazmu wywołanego masturbacją. Przez kilkanaście lat czynności o charakterze seksualnym – podobnie jak bulimia – były dla mnie jednym ze sposobów na "opanowanie" emocji. Przez ponad 8 lat pracowałam jako prostytutka. 

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Już? Złapałaś/eś oddech? Możesz czytać dalej?

Zanim się oburzysz, potępisz, znienawidzisz i/lub uznasz mnie za bezczelną "q***rwę" – PRZECZYTAJ PROSZĘ poniższy tekst.

 

                             PRAWDA MNIE WYZWOLIŁA

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Przecież prawda o tym kim jestem teraz, składa się z prawdy o tym, kim byłam kiedyś. Jestem sumą tego, co mnie spotkało niezależnie od mojej woli oraz konsekwencji decyzji, które podjęłam."

Moim celem NIE jest wywołanie kontrowersji. Moim celem jest pogłębianie świadomości. Własnej. Twojej. I każdego człowieka, który odważy się – na ten niesamowity proces – otworzyć. Ten tekst – podobnie jak moją książkę – napisałam, by ów wspaniały proces zapoczątkować i kontynuować. 

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

           

                     CZYM JEST SCHEMATRIX?  

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Proces zdrowienia z bulimii przebiegał u mnie stopniowo. Kolejno odkrywałam coraz to głębsze warstwy świadomości siebie. Im głębiej wchodziłam we własną świadomość, tym łatwiejsze do zrozumienia stawały się dla mnie mechanizmy mojego uzależnienia. W pewnym momencie uzmysłowiłam sobie, że przymus zażerania był tylko jednym z wielu przymusów, jakie odczuwałam. Podczas procesu zdrowienia dostrzegłam, poznałam i zrozumiałam cały rozbudowany i skomplikowany mechanizm, jaki rządził moim życiem. Jeden po drugim odkrywałam schematy przekonań, postaw i zachowań, jakie – zupełnie nieświadomie, a przez to mechanicznie – realizowałam. Mechanizm ten, łączący różnego rodzaju wzorce, będący w gruncie rzeczy jednym wielkim schematem sposobu postrzegania siebie jako jednostki oraz postrzegania świata – nazwałam Schematrixem."            

               

                MOJA KLATKA "NORMALNOŚCI" 

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Przez wiele lat wmawiano mi, że otwarte mówienie o tym, jak dzieciństwo wpłynęło na moje późniejsze życie jest próbą usprawiedliwienia swoich błędów. Z jednej strony próbowano mnie zmobilizować do leczenia za pomocą wezwań typu: "weź się w garść i zrób ze sobą porządek", z drugiej natychmiast dostawałam hamulec w postaci nakazu: "nie ruszaj przeszłości/ zapomnij/ brudy rodzinne się pierze w domu". Sęk w tym, że w tym "domu" nie było ani pralki, ani proszku ani nawet wody, bo matka każdą próbę rozmowy o moim dzieciństwie ucinała na starcie. Ojcu nie umiałam i nawet nie próbowałam tego wszystkiego powiedzieć, byliśmy od siebie za daleko emocjonalnie.

Przez wiele lat plątałam się w sieci poczucia winy, wstydu, bezsilności, huśtawek nastrojów, napadów furii i totalnej rezygnacji. Wplątywałam się w chore, toksyczne relacje z osobami, które – co zrozumiałam dopiero, gdy poznałam działanie Schematrixa – idealnie wręcz wyzwalały moje schematy z dzieciństwa. Wydałam niezliczone ilości pieniędzy na jedzenie i najróżniejsze - kompletnie nieprzydatne - przedmioty. Robiłam rzeczy, wspomnienia których przyprawiają mnie o wielki smutek i współczucie dla samej sobie. Czołgałam się po dnie upodlenia. I kisiłam w oparach paranoi. A napięcie koiłam m.in. żarciem, seksem, zakupami i odwlekaniem.

 

            CZEGO MNIE NAUCZYŁA CHOROBA?  

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'"Jako Zdrowa Szczęśliwa Kobieta patrzę na swoją bulimię zupełnie inaczej niż kiedyś. Niegdyś traktowałam ją jak wroga. Dziś jestem pewna, że uratowała mnie przed emocjonalną agonią. Uratowała mnie przed śmiercią duchową. Jak to możliwe? W pewnym momencie swojego procesu zdrowienia zrozumiałam, że bulimia to tylko objaw. Objaw choroby duszy. Niespójności wewnętrznej. Zaburzonej równowagi między tym, czego chcę, a tym, co myślę, że muszę. Choroba ta swoimi – nie da się ukryć – okrutnymi sposobami pokazywała mi, jak bardzo nie żyję w zgodzie z własną naturą. Jak daleko mi do prawdy o sobie. Jak bardzo siebie zdradzam i gwałcę prawa własnego człowieczeństwa. To ona, przez przymus zażerania, pokazywała mi, że żyję nie tak, jak żyć potrzebuję, aby być Zdrową Szczęśliwą Kobietą."

 

     DLACZEGO I PO CO POWSTAŁA TA KSIĄŻKA? 

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Postanowiłam obnażyć się tak bardzo w tej książce nie z zemsty, nie z chęci rozgłosu, ani nie dla pieniędzy. Absolutnie też nie chodzi mi o zrzucanie winy za to, co jako dorosły człowiek robiłam/ robię ze swoim życiem na rodziców czy na kogokolwiek innego!!! Ta książka to analiza przyczyn moich uzależnień, a nie próba znalezienia winnych. Zresztą – teraz, kiedy jestem zdrowa, nie mam żadnych powodów do obwiniania kogokolwiek. Bo niby o co miałabym obwiniać – o poczucie bycia Zdrową Szczęśliwą Kobietą? O ten stan "winię" tylko siebie. Nie napisałam tej książki przeciwko komukolwiek. Napisałam ją dla siebie, dla Ciebie i dla wszystkich tych osób, które czuły to, co ja i Ty. Napisałam ją, by oddać nam prawo do bycia sobą. Prawo do przeżywania i odczuwania świata w sposób zgodny z własną naturą. Prawo, które odebrano nam, gdy byliśmy dziećmi." 

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Proces pisania tej książki trwał 9 (!) miesięcy. Przez cały ten czas była (i nadal jest) moim absolutnym priorytetem. Poświęciłam się autoterapii i pisaniu niemal całkowicie. Aby mogła powstać – wydałam kilkadziesiąt tysięcy złotych. Poświęciłam jej lwią część mojego czasu (od 8 do 14 godzin dziennie, prawie codziennie). Każdy jej rozdział – po napisaniu – czytałam i dopracowywałam kilka razy. Wiele razy myślałam, żeby przerwać pisanie. Ale po każdej chwili zwątpienia przychodziło do mnie coraz silniejsze przekonanie:

"Ta książka jest WAŻNA i POTRZEBNA. Ona ma krzyczeć głosem tych, którym głos odebrano. Ma płakać łzami milionów dzieci poddawanych przemocy. Ma piec wstydem milionów uzależnionych kobiet i mężczyzn, potępianych i wyśmiewanych przez "normalne" społeczeństwo. I ma ich wszystkich przytulić z całą czułością, jaka się zawiera w słowie: ROZUMIEM."

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 

                               O CZYM JEST TA KSIĄŻKA? 

Opisałam w niej mój wielomiesięczny proces wychodzenia z szamba uzależnień (m.in. z bulimii, seksoholizmu i prokrastynacji).

1998 i 1999 r.

Projekt SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 2007 r.Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 2014 r.

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 

Opisałam cały proces stawania się Zdrową Szczęśliwą Kobietą :).

2015 r.

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

2016 r.

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 2017 r.Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 

Opisałam jak uczyłam się być prawdziwą sobą.

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 

I jak uczyłam się kochać swoje ciało.

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kochać bezwarunkowo. Kochać całe. Kochać takie, jakie jest naprawdę. Kochać je zarówno gdy jest zwinne, smukłe i gibkie podczas ćwiczeń. Jak i wówczas, gdy bywa osłabione, nabrzmiałe i obolałe podczas okresu. Kochać gdy wypina się w ultraseksownych pozach i wije pod ciałem mojego mężczyzny. I kiedy miewa wzdęcia, wydala gazy i ekskrementy. Kochać, gdy wymuskane po kąpieli i depilacji, pryskam luksusową perfumą i zdobię koronkową bielizną. I wtedy kiedy po trenigu, śmierdzi potem. Kochać kiedy tańczy do białego rana. I gdy wstrząsa nim spazmatyczny płacz. Kochać to ciało, które uwodzi kocimi ruchami. I to, które siada na muszli klozetowej. To, które przytula się do ciał ukochanych osób. I to, które przez wiele lat było bite i upadlane. 

Podczas mojego procesu zdrowienia zrozumiałam i poczułam, że moje – kobiece – ciało nie jest tylko obiektem seksualnym. Ono jest przede wszystkim istotą, która żyje. 

Projekt SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Zrozumiałam, że moje ciało NIE jest brzydkie, wstrętne, grube i obrzydliwe, tylko tak nauczono mnie je postrzegać. (...)

Zrozumiałam, że do tego, by czuć się piękną, akceptowaną, kochaną i szczęśliwą kobietą, nie potrzebuję ciała Ewy Chodakowskiej. Nie potrzebuję jej ciała, bo mam moje – najcudowniejsze, najmądrzejsze i najwierniejsze. To ono latami znosiło krytykę, upokorzenia i bicie. To ono wytrzymało niezliczone bulimiczne tortury. Ono przyjmowało tysiące pozbawionych miłości męskich dotyków. To ono wciąż niestrudzenie pokazuje mi granice mojej autonomii. Dzięki niemu doświadczam różnorakiej rozkoszy. To ono przytula się do ciepłych, kochanych przeze mnie ciał bliskich mi osób. To dzięki sprawności jego zmysłów mogę się zachwycać widokiem pełni księżyca, szumem lasu czy miękkością sierści mojego psa. To dzięki niemu dociera do mojego umysłu piękno muzyki i literatury. To ono pozwala mi tworzyć, budować, dawać i brać dobro. To dzięki niemu mogę smakować świat. Jak – mając tę świadomość – mogłabym go nie kochać?!

Uświadomiłam sobie, że moje ciało mogę i chcę uczynić moim najlepszym Przyjacielem. W końcu jest jedyną istotą, co do której mam absolutną pewność, że zostanie ze mną aż do śmierci.

A najlepszego Przyjaciela nie kocha się za to, jak wygląda, tylko dlatego, że jest."

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 

Opisałam w niej jak uczyłam się kochać siebie.

"Przez wiele lat rozpaczliwie wręcz chciałam mieć poczucie, że ktoś mnie kocha. Myślałam, że miłość mogę dostać tylko od innych ludzi. Jednak ponieważ niemal bezustannie czułam się niekochana, myślałam, że to dlatego, że jestem taka beznadziejna. Moje poczucie własnej wartości i poczucie bezpieczeństwa były na dramatycznie niskim poziomie. Taka spragniona i głodna miłości straszliwie chciałam wierzyć, że ktoś pokocha mnie tak niewyobrażalnie mocno, że nic i nikt nie będzie w stanie tego zmienić. Chciałam wierzyć, że taka miłość spłynie na mnie, jeśli bardzo będę jej łaknąć, prosić o nią i starać się taką dawać innym ludziom. I wiesz co? Piękne były te ideały. I fantastyczne momenty wzruszeń, gdy czułam się obdarzana miłością z zewnątrz. Gdy czułam się niezastąpiona i adorowana. Niestety w pewnym momencie każda moja relacja kończyła się tak samo. Człowiek, od którego oczekiwałam miłości bezwarunkowej, absolutnej i nieustającej, okazywał się "tylko" człowiekiem. Przychodziła pustka. Smutna, zimna i głucha. Pustka, w której zostawałam sama ze sobą. Sama z demonami przeszłości. Z poczuciem osamotnienia, niezrozumienia, bycia niewystarczająco dobrą, bo za głupią, za brzydką, za mało wykształconą. Z ropiejącą raną żalu. Z pulsującą tęsknotą za poczuciem, że jestem ważna i potrzebna. Z jednej strony bardzo chciałam "kogoś mieć", z drugiej piekielnie się bałam bliskości i zaangażowania. Bo bliskość w mojej podświadomości połączona była z cierpieniem. Z bólem konieczności zasługiwania na miłość i panicznym wręcz strachem przed odrzuceniem. Aż w końcu zdałam sobie sprawę z tego, że w relacjach z innymi ludźmi szukałam tej miłości, akceptacji i uwagi, której nie otrzymałam jako dziecko.I dotarła do mnie świadomość, że nikt nigdy mi tej pustki nie zapełni. Nikt mi nie da miłości, która będzie "lekiem na mój ból". Nikt, poza mną samą. Tylko ja mogę pokochać siebie na zawsze, na pewno, na dobre i złe. Tylko ja mogę sobie dać gwarancję nieodrzucenia i dozgonnej wierności. Tylko w sobie znajdę pełnię zrozumienia i akceptacji. I poczucie, że cały świat może być przeciwko mnie, a ja i tak siebie nie opuszczę. I będę dla siebie wsparciem, poczuciem bezpieczeństwa i niewyczerpanym źródłem miłości. I tylko ja mogę zbudować/ odbudować siebie. Odkryć to, Kim jestem w najgłębszej warstwie duszy i pozwolić temu Komuś po prostu BYĆ."

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 

I jak uczyłam się wybierać swoje szczęście.

W trakcie mojego procesu zdrowienia rozpadło się moje małżeństwo. Po prawie 10 latach trudnego, smutnego związku odeszłam od męża. I związałam się z pierwszą miłością mojego świadomego, dorosłego życia. 

Projekt SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Według mnie zasadnicza różnica między miłością, a iluzją miłości zamyka się w różnicy między CHCĘ a MUSZĘ. Iluzja miłości to stan, kiedy jesteś z kimś, bo czujesz wewnętrzny przymus. Przymus wywołany np. poczuciem winy albo obowiązku, z wdzięczności/ litości/ przyzwyczajenia lub ze strachu przed samotnością. Miłość to stan, kiedy masz poczucie, że nic nie musisz, za to całą sobą CHCESZ. Miłość mówi: "Mogę być gdziekolwiek zechcę, a świadomie i dobrowolnie wybieram bycie z Tobą. Wybieram Ciebie." Naprawdę kochać może jedynie wolny człowiek. Nie ma wolności, gdy wybór dotyczy tylko formy przymusu."

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Czy rozpad małżeństwa był wynikiem mojej zdrady? W moim przekonaniu nie. To zdrada była wynikiem rozpadu małżeństwa. I na pewno nie z powodu romansu zdecydowałam się odejść od męża. Zdecydowałam się odejść, bo zrozumiałam, że nie łączyło mnie z nim nic, czego potrzebuję, by czuć się szczęśliwą kobietą. Odeszłabym nawet, gdyby drugi związek nie przetrwał. Z perspektywy czasu mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że moje rozstanie z mężem było najlepszym wyjściem dla nas wszystkich. I że nie żałuję swojej decyzji, mimo jej cholernie trudnych i bolesnych konsekwencji. To doświadczenie wzmocniło tylko moje przekonanie, że z każdej trudności w życiu można wyjść i wyciągnąć z niej dobre, właściwe dla siebie jako jednostki wnioski."

 

ZAMIAST TWORZYĆ WIZERUNEK - WOLĘ BYĆ SOBĄ. 

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Wolę zginąć w walce o siebie i o to, co kocham niż gnić w klatce niewierności własnemu sercu."

"Nie dążę do perfekcyjnego wykonywania zadań. Zamiast wyznaczać sobie cele wolę czuć, że moje życie ma sens. Jestem nieskromna, emocjonalna i naprawdę coraz większą przyjemność sprawia mi łamanie norm społecznych. Bywam bezczelna, wulgarna, niespójna i momentami ciężko mi samą siebie zrozumieć. I taka idę do ludzi. I mam z tym coraz mniejszy problem. I pracuję nad tym, żeby tego problemu w ogóle nie mieć. Nie zależy mi na opinii ekspertów typu terapeuci czy inni uczeni. Zależy mi na tym, żeby kobiety, które czują podobnie jak ja, odnalazły w mojej działalności wsparcie i zrozumienie. Żeby zobaczyły, że jest taka Baba jak ja i ona działa pomimo strachu, pomimo popełnianych błędów i braku perfekcyjnych efektów. Jak spadnie, to podnosi dupę, otrzepuje się i próbuje jeszcze raz. Jeśli zachowa się nie tak, jak by chciała, albo jeśli zmienią jej się poglądy, to po prostu to wyprostuje tak, jak będzie na danym etapie swojego rozwoju potrafiła najlepiej. Takie chcę zawrzeć przesłanie w tej książce. I tak chcę żyć – dawać sobie prawo do popełniania błędów, do pomyłek, do bycia nieperfekcyjną, do niespełniania oczekiwań, do stuprocentowego bycia sobą. Bez kompromisów. Bez dopasowywania się. Bez niepotrzebnych poświęceń." 

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Jestem samotnym wędrowcem, który od czasu do czasu zawija do serdecznej przystani.

Jestem falą, która przez moment najczulej pieści plażę, a potem płynie, by utulić nowy brzeg.

Jestem nocą, która obezwładnia namiętnością.

Jestem mgłą, która przenika zmysły.

Jestem muzyką, która budzi serce.

I szeptem przy ognisku.

Jestem Wiatr. W zamknięciu umieram.

Nie pochwycisz mnie. Bo schwytana roztapiam się w nicość."

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

"Mam poczucie, że moja rodzina na wiele lat ukradła mi tę prawdziwą siebie. Na szczęście ją odzyskałam. I już nigdy, nikomu, za nic w świecie jej nie oddam. Bo czuję całą sobą, że przyszła na ten świat z wielką, niepowtarzalną misją. I jeśli jej nie zrealizuje, to pęknie jej serce."

 

           SPRZEDAWCY ZE MNIE NIE BĘDZIE ;) 

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Przygotowywałam tę prezentację ponad tydzień. Zmian w pierwotnej wersji wprowadziłam chyba kilkaset. Jako, że jestem totalnie "nietechnologiczna" potrzebowałam najpierw oswoić się z edytorem do jej tworzenia. Nauczyć się zmieniać rozmiar zdjęć. I przede wszystkim - pokonać bariery mentalno-emocjonalne, jak choćby durne przekonanie, że ta prezentacja musi być profesjonalna. 

Oglądam to, co stworzyłam i myślę sobie: "No - standardowe to to nie jest. Marketingowiec by chyba na zawał zszedł, gdyby mu pracownik coś takiego pokazał." A ja z taką amatorszczyzną do ludzi idę i jeszcze bezczelnie się nie wstydzę tego, co zrobiłam ;) Więcej! Jestem z siebie ogromnie dumna, bo przekroczyłam kolejną granicę strachu. Strachu przed odrzuceniem, niezrozumieniem, potępieniem i wyśmianiem.

Odsłoniłam - przed zupełnie obcymi ludźmi - swoje najczulsze punkty. Wypowiedziałam głośno i najdobitniej jak się da swój NAJwiększy wstyd. I pokazałam najprawdziwszą siebie. Bez ściemy, photoshopa, zgrywania eksperta czy wciskania Ci kitu, że ta książka zmieni Twoje życie. I że napisałam ją tylko dlatego, że Twoje dobro leży mi na sercu, jak nic innego. 

Owszem - życzę Ci wszystkiego, co dla Ciebie najlepsze, ale odpowiedzialności za jakikolwiek aspekt Twojego życia, brać nie zamierzam. Odpowiedzialność biorę tylko za siebie. Dlatego też nie przeczytasz tu, że proszę Cię, żebyś mi pomogła/ pomógł spełnić moje marzenie. Nie. Ja je spełnię sama. Bo to jest moje marzenie i moja - za jego realizację - odpowiedzialność. 

To ja podjęłam decyzję zarówno o napisaniu tej książki, o jej wydaniu, jak i o tym, że umieszczę na tym konkretnym portalu... informację o tym, że możesz ją otrzymać, jeśli zdecydujesz się wpłacić, co najmniej 37 zł na konto tego portalu i poczekać kilka tygodni na jej wydruk.  

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Choć znam je wszystkie jak mało kto - nie zastosuję ani jednej techniki manipulacji. Nie będę się odwoływać do Twojej empatii pisząc, że kupując książkę, pomagasz zrealizować moje marzenie. Nie będę Ci wciskać kitu, że znam Twoje potrzeby lepiej niż Ty sama/sam. I że ta książka stanowi rozwiązanie wszystkich Twoich problemów. Nie będę Cię też zawstydzać ani narzucać Ci mojego sposobu postrzegania świata. Nigdy w życiu! Etap, kiedy manipulowałam dla uzyskania najróżniejszych korzyści zamknęłam definitywnie. Od wielu miesięcy mówię ludziom tylko to, co naprawdę czuję i myślę. Nigdy już nie będę kłamać. Za żadne pieniądze świata!

Moja prawda jest prosta, wręcz banalna...

Tak - aby przebyć wielomiesięczną autoterapię - a dzięki temu móc stworzyć tę książkę - wydałam kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tak - były to całe moje oszczędności. Tak - zagrałam va banque. Postawiłam wszystko na jedną... książkę. I tak - w moim najgłębszym przekonaniu - WARTA była/jest absolutnie każdej złotówki, jaką na nią wydałam. Napisałabym ją drugi raz - bez sekundy zawahania - nawet, gdybym miała nic na niej nie zarobić

I jakkolwiek wariacko/ bezczelnie by to nie zabrzmiało - czy zbiorę pieniądze w ten czy w inny sposób - wydam ją. Dotknę jej. Poczuję na niej zapach farby drukarskiej. Zrobię to, choćbym miała sprzedać swoje ostatnie, ukochane, czerwone szpilki, żeby móc to opłacić.  

Ta książka to mój Przyjaciel. Moje marzenie. Jest dokładnie taka jak – przedstawiona wyżej – moja postać. Nie da się jej w żaden sposób "pochwycić" ani zaklasyfikować. Jako publikacja/ utwór/ kreacja jest absolutnie... bezprecedensowa. I jest wartością samą w sobie. Bo to historia człowieka płci żeńskiej, który - choć trafiły mu się g***wniane karty - wygrał i zbudował siebie na nowo. 

Dlatego proszę - wpłać pieniądze na mój projekt, tylko jeśli czujesz, że treści, które stworzyłam/tworzę mają dla Ciebie wartość. Że to jak i o czym piszę/mówię trafia do Twojego serca. Bo tylko wtedy nabycie tej książki sprawi Ci prawdziwą radość. 

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 

                        JEŚLI TO CO ROBIĘ, STANOWI

                DLA CIEBIE WARTOŚĆ... 

 

            JAKICH KWOT I NA CO KONKRETNIE POTRZEBUJĘ?

 

7770 zł – na wydanie pierwszego tysiąca (1000) egzemplarzy książki SCHEMATRIX W klatce "normalności" (druk + transport całej palety książek). Książka ma 320 stron tekstu. Jest w formacie A5 (14.8/21cm). W kwotę 7770 zł wliczona jest także prowizja dla portalu polakpotrafi.pl. 

Jest to minimalna kwota jaką bardzo chciałabym zebrać PRZED 21 sierpnia 2017 roku. To dla mnie szalenie ważna data. Dokładnie wówczas mija 2 rocznica pierwszego dnia w moim życiu, kiedy poczułam, że nie odczuwam potrzeby zażerania. 

W 3.29 minucie nagrania odnoszę się do daty 21 sierpnia:  https://www.youtube.com/watch?v=wKOSj6rYfJc&feature=youtu.be 

ISBN książki: https://e-isbn.pl/IsbnWeb/onix/summary.html?show_only_onix=1&record_id=7104213 

Autorka o książce: https://www.youtube.com/watch?v=i-ALde4v0gA

 

              JEŚLI UDA SIĘ ZEBRAĆ SUMĘ WIĘKSZĄ NIŻ 7770                                    ZŁOTYCH, WYDAM JĄ KOLEJNO NA: 

 

2000 zł – na wynagrodzenia dla osób zajmujących się redakcją, korektą, składem, sesją zdjęciową oraz oprawą graficzną książki. 

Każda z tych osób włożyła mnóstwo wysiłku i serca w to, by pomóc mi nadać tej książce – wymarzoną przeze mnie – formę. Bardzo chciałbym im się odwdzięczyć nie tylko werbalnie, ale i materialnie. :) 

 

2000 zł – na pokrycie kosztów stworzenia strony internetowej projektu Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :) 

Potrzebuję tej strony przede wszystkim po to by:

- móc na niej zamieszczać treści wolne od cenzury administratorów portali społecznościowych.

- prowadzić samodzielnie sprzedaż mojej książki i e-booka. Dzięki temu zniwelować koszty dystrybucji i pośredników.

Fanpage Zdrowa Szczęśliwa Kobieta: https://www.facebook.com/Zdrowa-Szcz%C4%99%C5%9Bliwa-Kobieta-1699584453646147/?ref=bookmarks 

Zdrowa Szczęśliwa Kobieta w akcji: https://www.youtube.com/watch?v=UL87Frycsvk&feature=youtu.be

 

5000 zł – na stworzenie bazy techniczno-logistycznej dla programu internetowego "Zdrowa Szczęśliwa Kobieta". W programie tym będę poruszała najbardziej intymne kwestie związane z kobiecą cielesnością i seksualnością. Bez cenzury, bez filtrów kulturowych i bez ugrzeczniania. Program będzie taki jak ja – bezpruderyjny, prawdziwy i emocjonalny do szpiku kości. Mam już kompletną listę 10 pierwszych gości, z którymi przeprowadzę ultraszczere wywiady. Są to m.in. modelka, instruktor tantry, strongman i trenerka fitness.

Aby odpowiednio zadbać o stronę techniczną programu potrzebuję pieniędzy na:

- regularną współpracę z operatorem oraz wynajem sprzętu.

- dojazdy (ja, operator i sprzęt) do miejsc pracy gości programu.

- profesjonalny program komputerowy do montażu filmów.

 

                        PRACA TO MOJA WIELKA PASJA :) :) :)

Z TEGO "UZALEŻNIENIA" NIE CHCĘ SIĘ NIGDY WYLECZYĆ. ;) 

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Wystąpienie "Mój największy WSTYD" podczas 'Inspiracji po lubelsku': https://www.youtube.com/watch?v=ANt8pexileQ 

Wystąpienie, podczas konferencji klubu Toastmasters w Lublinie: https://www.youtube.com/watch?v=3b1DErkYJmI&list=PLWrPmD4VGKCAMK7R5h19TtGrGmNzwlKMB&in=

Fragment wystąpienia podczas spotkania klubu Toastmasters Lublin: https://www.youtube.com/watch?v=kVN6E8ySsUE&sns=em 

Nagranie z kanału Zdrowa Szczęśliwa Kobieta: https://www.youtube.com/watch?v=zMNkd8HzDLc 

 

                           WSPIERAJĄ MNIE: 

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Zbiórka SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś objąć patronatem medialnym książkę SCHEMATRIX W klatce "normalności" lub cały projekt Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :) – bardzo proszę o kontakt poprzez portal PolakPotrafi.pl lub przez wiadomość prywatną na Facebook'u (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010771321110)

 

Jeśli chciałabyś/ chciałbyś zostać sponsorem i wesprzeć wydanie książki SCHEMATRIX W klatce "normalności" lub cały projekt Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :) w zamian za reklamę – bardzo proszę o kontakt poprzez portal PolakPotrafi.pl lub przez wiadomość prywatną na Facebook'u (https://www.facebook.com/profile.php?id=100010771321110)

 

Potrzebuję poinformować każdego potencjalnego sponsora, że:

 

NIE reklamuję treści/ produktów/ usług, które są niezgodne ze mną i moimi wartościami. Za żadne pieniądze świata nie kupisz mojej lojalności i zaufania. Prostytutką już byłam. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu! Nie będę "się sprzedawać" w żadnej formie – ani fizycznej ani mentalnej ani emocjonalnej. Cokolwiek zareklamuję – zrobię to tylko wówczas, gdy będę mieć poczucie, że owy produkt jest wartościowy.

NIE jem mięsa; od 2014 roku nie kupiłam niczego z naturalnej skóry (nigdy już tego nie zrobię); zwierzęta uważam za istoty równe człowiekowi. Nie jadam też fast foodów, słodzików, pieczywa, nie żuję gum, nie piję napojów sztucznie dosładzanych i gazowanych (poza piwem, które uwielbiam).

NIE zareklamuję żadnego chemicznego g*wna jak suplementy, środki na potencję czy spalanie tłuszczu. Jestem zagorzałą przeciwniczką wszelkiej chemii, zwłaszcza w pokarmach. Nie zażywam doustnych środków antykoncepcyjnych.

NIE palę i jestem zadeklarowaną przeciwniczką palenia papierosów. NIE zażywam żadnych środków odurzających (jestem zakochana w swoim życiu, nie potrzebuję zewnętrznych "dopalaczy").

Ekskluzywne gadżety i marki robią na mnie wrażenie wyłącznie ze względów estetycznych. Doceniam i nierzadko zachwycam się pięknem przedmiotów. Jestem natomiast zupełnie wolna od potrzeby podnoszenia swojej samooceny za pomocą zakupów. Najczęściej noszę "niemarkowe" sukienki, buty i torebki za kilkadziesiąt złotych za sztukę. Kocham swoje nagie ciało, a to co na nie zakładam musi spełniać tylko 2 warunki: ma być – w moim odczuciu – wygodne i ładne. To nie ubrania zdobią mnie. To ja nadaję charakter ubraniom. :) :) :) 

 

Projekt SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Kampania crowdfundingowa SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

BARDZO CHĘTNIE wezmę udział w projektach wspierających edukację, zwłaszcza promujących samoakceptację cielesności i seksualności kobiet. Kocham i akceptuję CAŁE swoje ciało. Nie mam żadnych barier związanych z nagością – ani swoją ani cudzą. Uwielbiam sesje zdjęciowe. Uwielbiam gadać do kamery. ;) Scena to mój żywioł. Z dziką przyjemnością wezmę udział w debatach i panelach dyskusyjnych. Jestem otwarta na dialog - nawet z wrogo do mnie nastawionymi rozmówcami. ;)

Z ogromną radością włączę się do kampanii przeciwko wszelkim formom przemocy. 

Z wielką przyjemnością dam się ładnie pomalować, uczesać i ubrać w fajne fatałaszki. Z wykluczeniem rzeczy z naturalnych: skóry i futra. Takie noszę tylko swoje i dlatego, że kupiłam je jeszcze zanim sobie uświadomiłam, że abym mogła je założyć – muszą zostać zamordowane zwierzęta. Nie oczekuję, że zrozumiesz – ważne, że ja wiem dlaczego tak postępuję.

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

Z dziką pasją wybiorę się na przejażdżkę motocyklem Harley Davidson. Jeśli jesteś np. właścicielem salonu, który prowadzi sprzedaż lub wynajem takich motocykli – możemy w zamian za Twoje wsparcie mojego projektu, zrobić odjechaną sesję zdjęciową na takim pojeździe. :)

Pijam i bardzo lubię takie alkohole jak piwa (zwłaszcza kraftowe), białe i różowe (półwytrwane i wytrawne) wina oraz okazjonalnie i w niewielkich ilościach mocniejsze alkohole. 

Chętnię nawiążę współpracę z firmami z Lublina. Najchętniej z:

- firmą fit-cateringową lub restauracją serwującą dania bezmięsne

- siłownią oraz z trenerem personalnym,

- spa

- salonem kosmetycznym,

- salonem fryzjerskim

- operatorem kamery z własnym sprzętem

- fotografem 

 

Dziękuję Ci serdecznie za to, że poświęciłeś swój czas na obejrzenie/ przeczytanie stworzonych przeze mnie treści. Bez względu na to czy nasze drogi w jakikolwiek sposób się ze sobą splotą – życzę Ci, żebyś był Zdrowym Szczęśliwym WOLNYM Człowiekiem. :) :) :) 

 

Posyłam CIUMKI TRUSKAWKOWE :)

Kampania finansowania społecznościowego SCHEMATRIX W klatce 'normalności'

 Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                       

           

 

 

27

Wspierających

1549 zł

Z całkowitej kwoty 7770 zł

38 dni

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 21:00 02.09.2017 otrzyma co najmniej 7770 zł wsparcia

Wybierz
nagrody

Wesprzyj
projekt

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

2 Wspierających
Pozostało: 299 z 300

Nagroda za 17 zł lub więcej!

E-book 'NA(J)LEPSZE DLA CIEBIE! O wychodzeniu z uzależnienia bez ściemy, cenzury i pustych teorii', autorstwa Magdy Zdrowej Szczęśliwej Adamowskiej.
Ten e-book to oddzielna publikacja.
Książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności'' NIE będzie dostępna w wersji elektronicznej.

1 Wspierający
Pozostało: 210 z 220

Nagroda za 37 zł lub więcej!

1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją i z wysyłką.

10 Wspierających
Pozostało: 192 z 200

Nagroda za 47 zł lub więcej!

1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją i z wysyłką.
+ e-book "NA(J)LEPSZE DLA CIEBIE! O wychodzeniu z uzależnienia bez ściemy, cenzury i pustych teorii", autorstwa Magdy Zdrowej Szczęśliwej Adamowskiej.

8 Wspierających
Pozostało: 49 z 50

Nagroda za 67 zł lub więcej!

2 książki 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją i z wysyłką.

1 Wspierający
Pozostało: 19 z 20

Nagroda za 77 zł lub więcej!

2 książki 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją i z wysyłką.
+ e-book "NA(J)LEPSZE DLA CIEBIE! O wychodzeniu z uzależnienia bez ściemy, cenzury i pustych teorii", autorstwa Magdy Zdrowej Szczęśliwej Adamowskiej.

1 Wspierający
Pozostało: 20 z 20

Nagroda za 87 zł lub więcej!

3 książki 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją i z wysyłką.

0 Wspierających
Pozostało: 19 z 20

Nagroda za 88 zł lub więcej!

Kurs online "Życie bez odwlekania – jak wygrać z prokrastynacją." autorstwa Bartosza Liberskiego.

1 Wspierający
Pozostało: 5 z 10

Nagroda za 107 zł lub więcej!

4 książki 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją i z wysyłką.

5 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 777 zł lub więcej!

Całodniowe (8 godzin) spotkanie mentoring'owe – spędzamy ten dzień razem, w Lublinie, w Polsce. Termin do uzgodnienia. + 1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją.

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 977 zł lub więcej!

Całodniowe (8 godzin) spotkanie mentoring'owe – spędzamy ten dzień razem, w Twoim mieście, w Polsce. Termin do uzgodnienia. + 1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją.

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 1177 zł lub więcej!

Całodniowe (8 godzin) spotkanie mentoring'owe ze mną i z moim partnerem – spędzamy ten dzień razem, w Twoim mieście, w Polsce. Termin do uzgodnienia. + 1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności" 'z dedykacją.

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 1477 zł lub więcej!

Bilet VIP na autorskie, bezprecedensowe, dwudniowe warsztaty asertywności dla kobiet w Warszawie. Z zakwaterowaniem. Prowadzący: Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska i Bartosz Liberski. Tylko praktyka, ćwiczenia "face to face". Grupa max. 10 osób.
Termin do uzgodnienia. + 1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją.

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 1477 zł lub więcej!

Bilet VIP na autorskie, bezprecedensowe, dwudniowe warsztaty "Jak się nie dać uwieść i zmanipulować podrywaczom." dla kobiet w Warszawie. Z zakwaterowaniem. Prowadzący: Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska i Bartosz Liberski. Tylko praktyka, ćwiczenia "face to face". Grupa max. 10 osób.
Termin do uzgodnienia. + 1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją.

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 1977 zł lub więcej!

Bilet VIP na autorskie, bezprecedensowe, dwudniowe warsztaty pracy z emocjami, przekonaniami i z ciałem dla kobiet w Warszawie. Z zakwaterowaniem i z wyżywieniem. Prowadzący: Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska i Bartosz Liberski. Tylko praktyka, ćwiczenia "face to face". Grupa max. 10 osób. Termin do uzgodnienia. +
+ 1 książka 'SCHEMATRIX W klatce "normalności"' z dedykacją.


0 Wspierających

O Projektodawcy

Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska :)

Magda Zdrowa Szczęśliwa Adamowska :)

Lublin, Poland

O mnie w telegraficznym skrócie :)

Przyszłam na świat 23 lipca 1984 roku. Nazwano mnie Magdalena Adamowska.
21 sierpnia 2015 roku narodziłam się jako Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :).
Jestem autorką teorii Schematrixa oraz książki SCHEMATRIX W klatce normalności.
Twórczynią projektu Zdrowa Szczęśliwa Kobieta :).
Mówcą kontrowersyjno-inspiracyjnym.
Buntownikiem z natury i z wyboru vel Pozytywną Socjopatką.
Samo-dzielnie wyszłam z – trwających łącznie ponad 20 lat – uzależnień m.in. z anoreksji, bulimii, prokrastynacji i seksoholizmu.
Moje życiowe motto brzmi: NIE WALCZ ZE SOBĄ. WALCZ O SIEBIE.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: