Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Wioletta

Wioletta

Kaszuby, Polska

Dzień dobry.

Jestem optymistką, mimo natury melancholika.
Jak to możliwe? Moje wiersze są odpowiedzią na to pytanie :) .

Napisz wiadomość do Projektodawcy

760 PLN z 3100 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 03.01.2018 22:10

Refleksje pisane piórem anioła

O projekcie

Patronat medialny Wydarzenia:


 

O mnie:

Na imię mam Wioletta. Urodziłam się w 1975 roku w Gdyni.

Pasjonuję się psychologią, rozwojem duchowym i poezją.

Lubię wędrówki górskie, harmonię i spokój.

 

Pisałam wiersze już jako nastolatka. W pewnym wieku zaprzestałam pisania. Zajęłam się rodziną, pracą zawodową i typową dla przeciętnego człowieka egzystencją. Dopiero czterdziesty rok życia był dla mnie przełomowy. Dojrzałam, by pokazać skrawek swojej duszy, podzielić się refleksjami, a przy okazji spełnić marzenie, jakim jest wydanie swojego pierwszego tomiku wierszy.

 

O projekcie:

Tomik pt.  ”Refleksje pisane piórem anioła” , który pragnę wydać, to zbiór moich myśli, analiz życiowych i fragmenty pamiętników.

 

Kieruję swoje wiersze nie tylko do osób, które czują sie zagubione w życiu, borykają się z rozterkami, szukają drogi życiowej, ale też do tych, które chcą zrozumieć zatroskanie bliskich, chcą im pomóc. W tomiku znajdują się wiersze z czasów, gdy byłam bardzo młoda, jak i te, które wyszły spod pióra czterdziestolatki. Czyli osoby w różnym wieku znajdą w nich cząstkę siebie.

 

Sądzę, że wiele osób chętnie sprezentuje tomik komuś bliskiemu, a niejeden czytelnik wybierze sobie jakiś fragment jako przewodni. Jestem przekonana, że teksty pisane prostym i zrozumiałym językiem, a takimi niewątpliwie są moje wiersze, będą chętnie czytane.

 

 

O budżecie:

 1. Na wydanie tomiku potrzebuję 2700 zł. 

W skład ceny wchodzi: ● redakcja tekstu, ● skład i łamanie, ● 2-3 korekty, ● korekta techniczna, ● przygotowanie projektu graficznego publikacji, ● korekta techniczna i rewizyjna, ● przygotowanie wersji elektronicznej (e-book), ● przygotowanie propozycji okładek oraz projektu okładki do druku,

oraz druk 100 egzemplarzy o parametrach: ● format: 145x205 mm - A5 ● wnętrze: offset 80g ● okładka: 4+0, folia mat ● oprawa: miękka, klejona 

2. Nagrody dla wspierających wyniosą 90 zł.

3. Prowizja dla polakpotrafi.pl to ~310 zł.

 

Dlaczego polakpotrafi.pl:

Wybrałam akurat taką formę finansowania, gdyż uważam ją za najskuteczniejszą. Wierzę w empatię i wrażliwość ludzką.

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie. Oprócz mojej dozgonnej wdzięczności, otrzymają Państwo prezenty na miarę moich możliwości. M.in. zakładki do książki, długopisy z grawerem oraz tomik.

Niektóre nagrody są limitowane. Jednak proszę się nie obawiać, nikt nie zostanie bez prezentu :).

W przypadku wpłaty 50 zł, pierwsze 15 osób otrzyma tomiki, dla pozostałych są inne nagrody.

W przypadku wpłaty 100 zł, pierwsze 5 osób otrzyma tomiki, dla pozostałych są inne nagrody.

W przypadku wpłaty 150 zł, pierwsze 3 osoby otrzymają tomiki, dla pozostałych są inne nagrody.

Graficzne przykłady nagród:

 

 W przypadku wsparcia 120%

- wzbogacenie tomiku o sztywne okładki.

 

W przypadku 150% lub więcej

- wsparcie dla Kaszubskiej Fundacji Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Podaruj trochę słońca” .

Starkowa Huta 35, 83-312 Hopowo, NIP 589-15-83-370

Fundacja działa już 19 lat. Niesie pomoc niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży na terenie wsi kaszubskich. Prowadzi Ośrodki Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawcze w Pierszczewie-Sikorzynie i w Strzepczu.

Do Ośrodków przyjmowani są wychowankowie:

- dzieci na zajęcia Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka od momentu wykrycia niepełnosprawności do rozpoczęcia przez dziecko nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju,

- dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną ze sprzężonymi niepełnosprawnościami posiadająca orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w wieku od 3 do 24 lat ,

- dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim, posiadająca orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 3 do 25 lat.

 

Fundacja prowadzi wiele rodzajów terapii, prowadzonych przez wysoko wykfalifikowany personel. W swojej ofercie ma między innymi:

rehabilitację, terapię MNRI wg Swietłany Masgutowej, terapię logopedyczną, terapię psychologiczną, hipoterapię, hydroterapię ( również na basenie prowadzone koncepcją Halwick), muzykoterapię, arteterapię, komunikację alternatywną, terapie Oryginal Play – Freda Donaldsona.

 

 

 

Termin realizacji:

Proces wydawniczy trwa do 4 m-cy.

Przewidywany czas realizacji nagród (poza tomikami) nastąpi w ciągu 2 tygodni po udanym zakończeniu projektu. Natomiast nagrody w postaci tomików, zostaną wysłane (na terenie kraju ja pokrywam koszt wysyłki) natychmiast po zakończeniu procesu wydawniczego. Na bieżąco będę informować o przebiegu sytuacji.

 

Kontakt:

Chętnie udzielę szczegółów lub/i nawiążę współpracę z przedsiębiorcami, którzy mogą dołączyć moją książkę do swojego produktu np. pióra, aniołka (nawiązanie do tytułu książki).

 

Proszę do mnie napisać. Z przyjemnością porozmawiam o projekcie :) .

 

Można mnie również znaleźć na fb. Zapraszam.

https://www.facebook.com/Refleksje-pisane-pi%C3%B3rem-anio%C5%82a-poezja-322879048178677/

 

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i dobre serce.

 

 

 

Patronat medialny:

 

 

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Różne drogi rozwoju duchowego.

wiara-jest-super.blogspot.com | 2017-12-11

Kluczową kwestią, od jakiej należałoby zacząć poszukiwanie właściwej drogi, jest samoświadomość. W dzisiejszych czasach propagowane jest wiele metod kształtowania duchowości. Począwszy od popularnej medytacji, która obecnie nie jest już utożsamiana z konkretną religią, lecz traktowana jako forma ...