Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ReFest

ReFest

Kraków, Polska

Głównym organizatorem ReFest jest Kościół Młodzieżowy Reload działający od 7 lat przy Kościele Jezusa Chrystusa w Krakowie. Festiwal ten jest tworzony przez ludzi młodych, kreatywnych, a przede wszystkim kochających Jezusa. Jesteśmy osobami, których życie jest świadome celu i chcemy mieć wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Ważne są dla nas relacje z ludźmi, dobra zabawa i pozytywne nastawienie do życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

4000 PLN z 3500 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 06.03.2019 22:10

ReFest Eden 2.0

O projekcie

 

 

ReFest Eden 2.0

 

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy od 2 lat tworzą Festiwal ReFest w Krakowie, który inspiruje do zmiany stylu życia, poprzez warsztaty oraz wykłady. Jesteśmy jak Kapitan Planeta, który powstał z połączenia gimnazjalistów, licealistów, studentów, młodych pracujących i ich pasji do życia i Boga.

 

Jedni z nas śpiewają, drudzy grają, są tacy co robią zdjęcia, montują filmy, rzeźbią w drewnie, malują farbami, tańczą, ćwiczą boks, a nawet są youtuberami, lecz to nie koniec naszej różnorodności.Wierzymy w to, że życie jest niesamowitą szansą do szerzenia dobra, pozytywnych myśli, czy fajnej atmosfery.

 

Organizujemy w kwietniu 2019 już 3 edycję -ReFest Eden 2.0

 


Przede wszystkim WIELKIE DZIĘKI za wsparcie nas w zakupie laptopa w 2017 roku! Od tego czasu sporo się zmieniło patrzajcie na filmik (powyżej materiał z  ReFest 2018). Tak dobry materiał nie powstałby bez wsparcia naszego projektu. My się nie zatrzymujemy i wyznaczamy sobie kolejne cele! Chcemy, aby nasz festiwal objął swoim zasięgiem cały Kraków, całą Małopolskę i stał na najwyższym poziomie, bo do tego zachęca nas Bóg.

 

Głównym celem naszej akcji jest uzbieranie pieniędzy na zorganizowanie warsztatów podczas tegorocznej edycji. W planach mamy do zorganizowania:

  • Brush lettering
  • Warsztaty florystyczne
  • Warsztaty z szycia
  • Warsztaty z kosmetyków DIY
  • Warsztaty z druku 3D
  • Koncert zespołu (niespodzianka!)
  • i jeszcze więcej!

 

 

 

Wierzymy, że warto wzajemnie się wspierać, nawet jeśli do końca się nie znamy. Przekazując nawet najmniejszą kwotę chcemy byś wiedział/a, że tworzysz coś niesamowitego i jesteść częścią wspaniałego projektu, który wpływa w pozytywny sposób na życie wielu ludzi, którzy uczestniczą w wykładach, warsztatach i koncertach w ramach festiwalu ReFest.

Wszystkie nagrody będą dostarczone do dwóch tygodni po zakończeniu festiwalu.

 

Chcesz się dowiedzieć więcej? Wpadaj do nasz fanpage i stronę www.refest.pl (wkrótce ruszy)

FB refestkrk

 

A jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na refest.krakow@gmail.com