Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Michał Bryk

Michał Bryk

Wojsławice, Polska

Urodziłem się w Busku-Zdroju.
W latach 2004-2010 uczęszczałem do szkoły podstawowej w Chrobrzu. Lata 2010-2013 przypadły na gimnazjum w złotej. Dodatkowo w międzyczasie ukończyłem pierwszy stopień szkoły muzycznej na trąbce, a było to w 2009-2013. Technikum elektryczne ukończyłem w 2013-2017 zdobywając tytuł technika elektryka.
W ramach zajęć pozaszkolnych interesowałem się szachami. Od niedawna samemu uczę się gry na gitarze.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1 Wspierający

0% Postęp

1 PLN z 2300 PLN

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 02.12.2017 20:08

Preludium: Skalani grzechem

O projekcie

Porozmawiajmy o celach

 

Celem projektu jest wydanie e-booka pod tytułem „Preludium: Skalani grzechem”. Historii opowiadającej o trudach jakie czekają inkwizytorów na spaczonej ziemi. Mam nadzieję, że pomożesz mi z największą przeszkodą jaka napotyka młodego człowieka czyli brakiem funduszy. Żywię również nadzieję, że moja twórczość pomoże przekonać wielu niechętnych do słowa pisanego. Sam dobrze wiem jak lektury szkolne odpychają i zabijają chęć czytania. Posiadając doświadczenia typowego ucznia, który z czasem przekonał się do czytania postanowiłem stworzyć historię lekką, wciągającą i szybką w czytaniu. Dobrze wiem, że te czynniki sprawiły, iż teraz chętnie przewracam kartkę za kartką.

 

Kilka słów o mnie

 

Niedawno ukończyłem technikum zdobywając tytuł "Technik elektryk". Za czasów gimnazjalnych ukończyłem pierwszy stopień szkoły muzycznej. Tak szczerze, to przed laty nie byłem fanem książek jakiegokolwiek rodzaju. W pewnym momencie mojego życia pojawiła się osoba, która przekonała mnie do czytania. Teraz ja postanowiłem iść w jej ślady, ale chcę zrobić jeden krok dalej. Czy mi się uda? To zależy również od Ciebie!

 

Budżet projektu

 

No tak, co zrobię z otrzymanymi pieniędzmi? Prosta sprawa, rozmawiałem już z wydawnictwem. Oszacowali cenę, w której mieście się między innymi: projekt okładki, korekta, promocja i wiele więcej. Mam już wszystko przygotowane czekam tylko na Twoje wsparcie. :)

 

Kolejne cele akcji

 

Jeśli uzbieram dodatkowe fundusze przeznaczę je na szerszą promocje e-booka. Istnieją już gotowe pakiety czekające na zakup. Oczywiście będę również działał osobiście, więc możesz być pewny, że nic się nie zmarnuje.

 

Dlaczego crowdfunding

 

Sprawa dość prosta i oczywista, jestem młody i wiecznie zabiegany. Praca/szkoła wiecznie nie mam wystarczająco czasu i pieniędzy. Uważam, że mój e-book może przyciągnąć do siebie osoby nieprzepadające za czytaniem. Istnieje szansa, że pomagając mi sprawisz, iż na "rynek" trafi historia, która przekona do siebie wielu młodych :)

 

Kontakt i termin realizacji

 

Jeśli chcesz się mnie o coś zapytać to żaden problem. Mój fb masz tutaj.

 

Termin realizacji każdej nagrody jest znacząco różny. Podziękowania na stronie autorskiej ukażą się jak tylko ją otrzymam. Twój wkład w kolejną część będzie możliwy, gdy tylko zabiorę się za nią. Natomiast podziękowania na końcu e-booka oraz sam e-book, to zależy od wydawnictwa. Szacowany czas wydania to trzy miesiące od momentu rozpoczęcia przez nich pracy.