Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

dotkaaneta

dotkaaneta

Wrocław, Polska

Marzycielka, Poznanianka z konieczności, " Wrocławianka" z wyboru. Uwielbiam Słowo i przenikanie z Muzyką i Obrazem. Kocham Ludzi i samotność w Bieszczadach

Napisz wiadomość do Projektodawcy

150 PLN z 7000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 27.12.2017 18:06

Popularyzowanie Słowa, Muzyki,Obrazu w 'Ślimaczku'

O projekcie

 Pragnę zapraszać "piszących", "śpiewających"," malujących" Twórców  do Galerii Sztuki i Miejsca Spotkań "Ślimak". Na   projekt organizacji cyklicznych koncertów, wieczorów poetyckich i wystaw potrzebuję 7000 złotych.

Zbieram środki finansowe na organizację Spotkań z Muzyką, Słowem i Obrazem. Przyjezdżając  do Wrocławia , zakochałam się w Ludziach i Przestrzeni. Będąc po wielkim wrażeniem oddziaływania Słowa,  uwielbiając czytać  Poezję na poziomie emocji i myśli wymarzyłam sobie miejsce Spotkań, z Poezją, Muzyką, Sztukami Wizualnymi.Zbieram środki finansowe na organizację Spotkań z Muzyką, Słowem i Obrazem. Przyjezdżając  do Wrocławia , zakochałam się w Ludziach i Przestrzeni. Będąc po wielkim wrażeniem oddziaływania Słowa,  uwielbiając czytać  Poezję na poziomie emocji i myśli wymarzyłam sobie miejsce Spotkań, z Poezją, Muzyką, Sztukami Wizualnymi.  Potrzebuję 7000zł na organizację comiesięcznych wystaw, na organizację  trzy razy w tygodniu  Spotkań z Poetami i Koncertów Poezji Śpiewanej. Jezeli otrzymam  120 % będę mogła zaprosić Artystów z dalekich zakątków Polski, jeżeli 140 , może spoza Polski. Kończąc ponad 20 lat temu Historię Sztuki , wróciłam i wracam do Pasji, ale i zawodu wyuczonego.Galeria Sztuki i Miejsce Spotkań"Ślimak" to miejsce , w którym od dwóch lat, po zmianie siedziby, organizuję Koncerty poezji śpiewanej i piosenki autorskiej oraz Spotkania Poetyckie, od czwartku do niedzieli. Raz w miesiącu odbywają się wystawy sztuki wizualnych poprzedzone wernisażami."Ślimaczek " jest malutki, niszowy, maksymalnie dwadzieścia kilka osób, może poczuć Magię przekazu artystycznego Twórców.  

Galeria Sztuki i Miejsce Spotkań"Ślimak" to miejsce , w którym od dwóch lat, po zmianie siedziby, organizuję Koncerty poezji śpiewanej i piosenki autorskiej oraz Spotkania Poetyckie, od czwartku do niedzieli. Raz w miesiącu odbywają się wernisaże plastyczne.

Próbuję wspierać" grajków" i " bardów" miejscowych. Wielką radością jest też przybywanie Poetów i Twórców Piosenki Literackiej z całej Polski, pomimo tak mało medialnego   charakteru przestrzeni. Niestety finansuję te działania ze świadczeń zawodowych osobistych, nie mając żadnego wsparcia zewnętrznego, czyli trywialnie "dokładam" do "Ślimaczka". Wierzę jednak  w Pasję , i idealistycznie, oddziaływanie obszarów kultury. Jeżeli jedna osoba , z odbiorców, poczuje, zastanowi się, pod wpływem przesłania, To to jest, największa moja satysfakcja.

 

Dziękuję za każdy przejaw wsparcia mentalnego i finansowego.