Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

krzysztof.buchowicz1

krzysztof.buchowicz1

Poznań, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

610 PLN z 3000 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 22.11.2017 22:10

Pomóż wydać album z muzyką elektroniczną.

O projekcie

CEL PROJEKTU:

Celem projektu jest pomoc w wydaniu mojego debiutanckiego albumu utrzymanego w stylu muzyki elektronicznej. Album będzie składać się z 12 utworów, przy czym ich rożnorodność będzie w dużej mierze zależeć od Państwa. Utwory czekają na mix/master oraz jeżeli się uda na wokale ( o tym wspomnę dalej ).

 

 

O MNIE:

Cześć mam na imię Krzysztof, lat 27, mieszkam aktualnie w Poznaniu i tworzę pod pseudonimem PON. Zajmuję się tworzeniem muzyki elektroniczej. Chciałbym przybliżyć Państwu projekt, który byłby realizacją moich marzeń i lat poświęconych na tworzenie muzyki.

 

 

Produkcję muzyki elektronicznej zacząłem w 2009 roku kiedy zakupiłem pierwszy sampler, aby spróbować swoich sił w muzyce. Teraz po latach ciężkiej pracy nad remixami i własnymi produkcjami, chciałbym zrealizować projekt własnego debiutanckiego albumu utrzymanego w stylu muzyki electro house/progressive/chill.

 

Rok 2012 - 2014 Czas, w którym poświęcałem się na kooperację z zagranicznymi producentami muzyki elektronicznej, głównie tworzenie singli i uczestnictwo w konkursach.

 

Rok 2015 - 2016 był dla mnie rokiem pracy nad pomniejszym projektem związanym z muzką elektroniczną. W całości stworzony przeze mnie projekt nosi nazwę Star Children - mini album zainspirowany lotami w kosmos a mianowicie misjami Apollo. Zabiera on słuchacza myślami tam gdzie Neil Armstrong stawiał pierwsze kroki.

 

 

 

Mogą go Państwo odsłuchać tutaj:

Rok 2017 całkowicie zajęły mi przygotowania do mojego debiutanckiego albumu, który chciałbym z Państwa pomocą zrealizować. 12 utworów gotowych do mixu i masteringu. Dwa utwory możecie Państwo odsłuchać już teraz jest to "My way to you" oraz "Dreams come true".

 

Zastanawiacie się Państwo dlaczego mielibyście wesprzeć akurat mój projekt spośród tylu genialnych muzycznych artystów ? Ciężko jest odpowiedzieć na to pytanie i sam nie znam dokładnie odpowiedzi na nie. Jednak mogę zaprezentować Państwu moją twórczość, którą można bezpośrednio przesłuchać z moich stron, na których znajdują się moje produkcje. Mam nadzieję, że po przesłuchaniu właśnie tych utworów, odnajdą w nich Państwo coś co porwie wasze serca. Wyrażam siebie przez muzykę więc to jest najlepszy sposób aby dowiedzieć się jaki jestem i przekonać się, żę w każdą produkcję wkładam całę serce.

 

Dwa przedpremierowe utwory można przesłuchać już teraz:

 Oraz

 

BUDŻET:

Zalety bycia samotnym artystą to, że większość rzeczy trzeba przygotować samemu. Z tego wynika też koszt realizacji projektu. Wymagana kwota to 3000 zł. Pozwoli ona na oddanie w Państwa ręce spójnego i oszlifowanego materiału muzycznego.

 

1. 50% budżetu to wytłoczenie płyt. Koszt nakładu 300 szt to ok 1500 zł. Lecz jest też przewidywana ilość 200 szt kiedy budżet na mix i master będzie nie wystarczająca. Dotyczny ona wydania płyty na własną rękę, nie przez label.

 

2. 20% Mix i mastering utworów.

 

3. 10% Inwestycja w wokale na pozostałe utwory. Nie jest to duża kwota jednak jest to opcja bardziej dodatkowa bedąca ulepszeniem dotychczasowych utworów.

 

4. 10% Wysyłka i pakowanie płyt.

 

5. 10% Polakpotrafi.

 

Jeżeli zdarzy się, że kwota przekroczy wymagane 3000 zł wtedy każda złotówka zostanie przeznaczona na dalszy rozwój projektu czyli: inwestycja w kolejne wokale, profesjonalną grafikę, droższy mix i master, promocję albumu.

 

JEŻELI SUMA PRZEKROCZY 200% !

Realizacja klipu do wybranego przez Was utworu w drodze głosowania !

 

REMIXY:

 

TWÓRCZOŚĆ:

ODE MNIE:

W pojedynkę wszystko przychodzi trudniej. Ograniczenia finansowe, brak czasu. Staram się temu wszystkiemu wychodzić na przeciw. Jeżeli podoba się Państwu mój projekt i chcielibyście wesprzeć to serdecznie zapraszam. Będziecie Państwo współtworzyć coś wielkiego, projekt muzyczny, który będzie realizacją moich marzeń i debiutem muzycznym.

 

Projekt w całości zostanie zrealizowany na początku roku 2018 jeżeli dana kwota zostanie zebrana. Proces mixu masteringu, oczekiwanie na wokale zajmuje sporo czasu przez co niestety rok 2017 odpada z realizacji projektu.

 

 

Z góry dziękuję za każde wspracie z waszej strony, za każdą złotówkę i rozgłos u waszych znajomych i przyjaciół.

 

Jeżeli masz jakiś pomysł, jesteś zainteresowany współpracą ze mną bądź chcesz zwyczajnie pogadać PISZ ! Z każdym chętnie porozmawiam i postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości na moim profilu:

 

FACEBOOK

 

Moją muzykę w pełni usłyszycie na:

 

SOUNDCLOUD

YOUTUBE

 

Serdecznie pozdrawiam !

PON