Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dominika Huczyńska

Dominika Huczyńska

Yogyakarta

Absolwentka filologii bałtyckiej. Stypendystka licznych programów międzynarodowych, uczestniczka projektów translatorskich, wolontariuszka festiwali filmowych i innych wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą. Delegatka Model United Nations. Obecnie studiuje na Yogyakarta State University (UNY) w ramach indonezyjskiego programu stypendialnego DARMASISWA.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1564 PLN z 5000 PLN

30 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 19.04.2019 22:10

Powódź w Imogiri

This project is also available in english version. Click here to change language

O projekcie

Zbieramy pieniądze na pomoc ofiarom powodzi, do której doszło 17 marca w wiosce Imogiri (Indonezja). 

Imogiri znajduje się w Indonezji, na południowych obrzeżach Yogyakarty (https://goo.gl/maps/3trZ5HEHhN92). W niedzielę (17.03.2019) w wyniku potężnych opadów deszczu, doszło tam do klęski żywiołowej. Woda całkowicie zalała wieś, zabijając przy tym trzy osoby. Wskutek powodzi oraz częściowego osunięcia się ziemi ucierpiało wielu mieszkańców. Większość z nich straciła cały swój dobytek: domy i ich wyposażenie, przydomowe sklepy/warsztaty/pralnie, samochody/skutery, po prostu  w s z y s t k o.

Zebrane pieniądze przekażemy na pomoc najbardziej potrzebującym, na zakup leków oraz przedmiotów codziennego użytku. Sytuacja w Imogiri jest tragiczna, dlatego każde wsparcie się przyda. 

      

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt mailowy na adres: dhuczynska@gmail.com

Nazywam się Dominika Huczyńska i organizuję tę zbiórkę jako osoba prywatna. Od siedmiu miesięcy studiuję na Universitas Negeri Yogyakarta w ramach indonezyjskiego programu stypendialnego Darmasiswa.