GrupaPolak
50 tys.

Nowa Fala Polskiego Heavy Metalu

Kategoria - Muzyka

0%

Postęp

374 zł

Mamy już

Nieudany

Status
Poster Image

O projekcie

Baner

NFPHM (Nowa Fala Polskiego Heavy Metalu) to inicjatywa tarnowskiego zespołu 10 ton i niezależnej wytwórni Warthog Records, skierowana do wszystkich zespołów metalowych w Polsce, jak i wszystkich fanów ciężkiego grania. Jeśli zależy Ci na tym, aby Heavy Metal w Polsce miał się lepiej - wspomóż naszą akcję! Pokażmy solidarność polskich fanów i muzyków metalowych.

 Małe działania powielone przez tysiące ludzi dają olbrzymie rezultaty! Spróbujmy dokonać tego razem!

Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem projektu.

Spis treści:

1. Wstępniak
2. Konkretnie – cele i terminy, na co zbieramy?
3. Jak jeszcze można pomóc?
4. Co to w ogóle za ludzie – czyli o ekipie słów kilkadziesiąt.
5. Podsumowanie – dla tych, co nie lubią czytać!
6. Trochę zdjęć

Tytułem wstępu
Projekt skierowany jest do wszystkich tych, którym bliskie są mocne gitarowe riffy, perkusyjne popisy w szybkich tempach, solidny kopniak w niskich częstotliwościach i niezapomniane chwile które można przeżyć udając się na koncert heavy metalowy! Witamy wszystkich zwolenników ciężkiego grania, oraz tych którzy jeszcze boją się przejść na naszą stronę, ale z gorliwością śledzą wydarzenia na rodzimej scenie muzycznej!

KONKRETY:

Cele podstawowe i zakładane daty ich realizacji:

-nagranie co najmniej 5 albumów studyjnych (1 każdego z zespołów) do końca czerwca 2014r. w nakładzie min. 500 szt. CD każdy – informacja nt. zespołów poniżej

-zorganizowanie minimum 15 koncertów z cyklu Nowa Fala Polskiego Heavy Metalu, w większych miastach w Polsce m.in.: Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kielce, Rzeszów, Tarnów itd. Do końca września 2014 (lokalizacje koncertów po części uzależnione będą od wielkości wsparcia z danego regionu!) Na koncertach będą występować zespoły zaangażowane w akcje.

-nagranie co najmniej 5 teledysków (1 każdego zespołu) do końca września 2014

-promowanie wszystkich zespołów które włączą się w akcję – bezterminowo, także po zakończeniu projektu, a w razie drugiej edycji projektu – dalsza współpraca.  

WAŻNA INFORMACJA!
Wszystkie chętne do przyłączenia się do akcji zespoły grające Heavy Metal i gatunki pokrewne (z całej polski!) mogą nadsyłać zgłoszenia na adres: warthogrecords@gmail.com lub 10tonband@gmail.com lub jmsiwczynski@gmail.com lub przez profile na facebooku:  NFPHM lub warthogrecords lub zespół 10 ton

4 dodatkowe zespoły, których albumy będą zarejestrowane zostaną wyłonione spośród nadesłanych zgłoszeń przez członków zespołu 10 ton i sztab zaangażowanych ludzi do końca lipca 2013r i podane do publicznej wiadomości.

-propagowanie muzyki z gatunku Heavy Metal na terenie RP - bezterminowo

spełnienie powyższych warunków jest jednoznaczne z sukcesem projektu.

Teraz trochę o mamonie:

100000?! Chyba całkiem zgłupieli!

Eh już dawno zbzikowaliśmy na punkcie ciężkiej muzy, a 100tys które zwykłemu  Kowalskiemu wydaje się być wyciągiem z konta przeciętnego szejka z Dubaju, w naszej branży jest tak naprawdę kroplą w morzu potrzeb.

Jako że my nie jesteśmy naftowymi królami zwracamy się z prośbą o pomoc do… wszystkich! Każdy może wspomóc naszą akcję! Wpłacając dowolną kwotę za pośrednictwem polakpotrafi.pl

Nie sposób nie zauważyć że dotychczasowy rekord finansowania społecznościowego w Polsce należy do organizatorów Cohabitat Gathering 2012 i wynosi 97877PLN…

…czy uda się zrealizować plany i tym samym ustanowić nowy rekord - to zależy od Ciebie!!! Pomyśl czy na pewno potrzebujesz tych kilku paczek tytoniu? A może wolisz naszą płytę i wejściówki na koncert – zażyjesz trochę ruchu i będziesz zdrowszy(a) ! Nie palisz – tym lepiej pewnie z tego powodu masz górę forsy którą możesz poświęcić na ten szczytny cel.

 Zgromadzone środki przeznaczone będą na:

-rejestrację i wydanie albumów studyjnych i teledysków - tłoczenie płyt, legalne oprogramowanie, sprzęt audio/video zdolny do rejestracji i przetwarzania w wysokiej rozdzielczości
-koszta związane z organizacją koncertów - dojazdy i transport, plakatowanie, merchandise, noclegi, catering, wynagrodzenie muzyków
-uzupełnienie zaplecza sprzętowego w studio i do zastosowań live oraz adaptacja akustyczna pomieszczenia do nagrywania bębnów. - przody, konsoleta, monitory sceniczne, wzmacniacze, oświetlenie, okablowanie, inteface audio, omikrofonowanie  itp

Pełne rozliczenie całego budżetu zostanie podane do publicznej wiadomości po zakończeniu projektu, ponieważ w zależności od zgromadzonej sumy wsparcia, wydatków poczynionych przez organizatorów we własnym zakresie środków lub cen na rynku wtórnym może zostać podjęta decyzja o zwiększeniu nakładu albumów lub zmianie proporcji wydatków.

 

Co jak zgromadzimy więcej środków?
Zorganizujemy więcej koncertów, wydamy więcej płyt, nasza akcja będzie zakrojona na jeszcze szerszą skalę (europejską? A może nawet światową!)

Jak jeszcze można pomóc?

Priorytetem jest uzbieranie wyznaczonej kwoty, a przekroczenie jej i każda kolejna złotówka będzie zwiększać zasięg naszych działań.

Lecz jeśli nie stać Cię nawet na małe piwko (swoją drogą ciekawe skąd stać Cię na opłacenie internetów), a mimo to chcesz pomóc, tu jest kilka rzeczy które możesz zrobić:

-rozpowszechniać informację o akcji – na profilu na twitterze, facebooku czy innej naszejklasie, na swojej stronie internetowej, na samochodzie czy ciężarówce, na rowerze Twojego Taty – on się wychował na takiej muzyce, i tak dalej - sky is the limit!

-podzielić się z nami Twoimi spostrzeżeniami i pomysłami przysyłając je na adres mailowy: warthogrecords@gmail.com

-zgłosić swoją kapeli do NFPHM – niech to będzie tsunami, a nie bąbelki z zatkanego syfonu w wannie sąsiada. Nawet jeśli nie nagramy Waszego albumu to macie spore szanse (niemalże pewność) zagrać na jednym z koncertów z cyklu!

-przybywać na koncerty, najlepiej wraz z tłumem znajomych – naprawdę warto, świetna zabawa i satysfakcja gwarantowana!

 O organizatorach

O zespole 10 ton

 10 ton - Rafał

Oficjalnie początek działalności zespołu datuje się na luty 2012, choć korzenie sięgają początku ubiegłej dekady. Powstał z inicjatywy dwóch doświadczonych muzyków: Rafała Babisza (wcześniej Rzeszowski Holy Aim, Current) oraz Jakuba Siwczyńskiego (mniej znane Tarnowskie zespoły rockowe i metalowe). Od samego początku przyświecał nam cel – grać muzykę którą kochamy i dążyć do nieustannego rozwoju nie tylko osobistego czy zespołu, ale całej muzyki metalowej. Po kilku lokalnych sukcesach, zagraliśmy serię koncertów (m.in. z grupą Totentanz w ramach finału WOŚP) które spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony słuchaczy i zespołów z którymi mieliśmy przyjemność dzielić scenę. Po zrealizowaniu dema we własnym zakresie środków i sprzętu nadszedł czas na nagranie profesjonalnego longpleja – i tu właśnie zyskał finalną formę pomysł który od dawna kiełkował w naszych umysłach:  spróbować zrobić coś nie tylko dla naszego zespołu ale i dla innych kapel, które są w podobnym do naszego położeniu. Postanowiliśmy nie zamykać się jedynie na nasz region, ale uczynić akcje ogólnopolską, tak aby szanse na realizacje naszych planów były jak największe. Zapraszamy do przesłuchania naszego nagrania demo na YT, oraz odwiedzenia http://www.facebook.com/10tonsband gdzie można znaleźć więcej informacji na nasz temat. Wkrótce powinna też ruszyć nasza nowa strona internetowa – miejcie oczy otwarte!

 http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=_-95NRyi0I8

 Warthog Records

 Warthog Logo

Wytwórnia, studio nagrań, sala prób i firma nagłośnieniowa w jednym. Założone przez muzyków z zespołu 10 ton i w 100% finansowane z ich kieszeni. Misją wytwórni jest realna pomoc młodym zespołom w promocji i nagrywaniu albumów niskim nakładem środków, lecz w pełni profesjonalnie. Choć sami posiadamy minimum sprzętowe to i tak chcemy się tym podzielić. Zaangażowane osoby wciąż zyskują nowe doświadczenia podczas pracy na estradzie i w studio a także na kursach doszkalających. Siedziba znajduje się w podtarnowskiej miejscowości Żukowice Stare, w przyjemnym otoczeniu i oddaleniu od większych źródeł hałasu, co sprzyja rejestracji nagrań.

Jakub Siwczyński

Siwy 
Gitarzysta i wokalista w zespole 10 ton. Umiejętności zdobywał m.in. w tarnowskim Pałacu Młodzieży, a także podpatrując znakomitych gitarzystów z okolic Tarnowa i we własnym zakresie. Wiedzę teoretyczna i praktyczne umiejętności obsługi sprzętu estradowego to zasługa współpracy z lokalnymi firmami nagłośnieniowymi oraz ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań. Pomysłodawca akcji NFPHM i osoba odpowiedzialna za jej przebieg.

Mateusz Mazanek

Mazan

Basista 10 ton. Współpomysłodawca projektu. Nie do pomylenia z nikim innym z racji na zjawiskową fryzurę, niepowtarzalną osobowość sceniczną i melodyjną grę na basie! Pomoc w kontaktach z mediami.

Krystian Pis
Pisu
Gitarzysta 10 ton. Zgłosił swoją kandydaturę na nowego gitarzystę. Po przesłuchaniu okazał się idealną osobą na to stanowisko! Niech nie zwiedzie Was podobieństwo do nazwy pewnej partii politycznej, ostre riffy i ogniste zagrywki są na porządku dziennym!

Łukasz Pyzdek
luke
Perkusista 10 ton, absolwent szkoły muzycznej I i II stopnia w Tarnowie. Muzyk z wykształcenia i zamiłowania. Przede wszystkim do ciężkiej muzyki! Równo i z feelingiem, a na pewno głośno…

Adrian Grudzień

Realizator dźwięku, współpraca z zespołem zarówno podczas występów na żywo jak i w studio. Kręci nami jak chce!

Magdalena Babisz

Fotograf zespołu, konsultacje stylistyczne (ale bez przesady – panowie są niereformowalni)

Jakub Kawa

Ex gitarzysta - 10 ton, pasjonat heavy metalu, członek ekipy technicznej. Jako student filologii angielskiej odpowiada za kontakty zagraniczne.

Mateusz Tryba

Road manager zespołu, odpowiada za rezerwację terminów, oraz wywiązywanie się z warunków umowy wszystkich stron. Podobnie jak wszyscy zaangażowani zwolennik ciężkiego grania.

 

Podsumowanie

Jeśli dotarłeś(aś) do tego miejsca to znaczy że albo bardzo Cię interesuje nasze przedsięwzięcie, albo po prostu przewinąłeś(aś) żeby zobaczyć co jest na końcu J

 Niezależnie od tego jaki był Twój motyw wiedz że:

Jeśli uda nam się osiągnąć założony cel finansowy dołożymy wszelkich starań aby projekt odniósł sukces na 120%. Czyli zobowiązujemy się:
* nagrać co najmniej 5 albumów studyjnych do końca czerwca 2014r.,
* zorganizować co najmniej 15 koncertów z cyklu NFPHM w większych miastach na terenie RP do końca września 2014r.,
*nagrać co najmniej 5 teledysków do końca września 2014r.
*uczynić wszystko aby Heavy Metal miał się coraz lepiej i docierał do jak najszerszej publiczności

Przypominamy że wszystkie zespoły które chcą przyłączyć się do naszej akcji mogą nadsyłać swoje dane na adresy: warthogrecords@gmail.com, jmsiwczynski@gmail.com, lub kontaktować się za pośrednictwem facebooka.

 

Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na facebooku:

Nowa Fala Polskiego Heavy Metalu - oficjalny profil

 wytwórnia Warthog Records

zespół 10 ton

Niech żyje Heavy Metal!!!

 strangulatestudioludziekoncertmazanTrybkastrangulate

 

 

 

 

 

7

Wspierających

374 zł

Z całkowitej kwoty 100000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 00:00 21.07.2013 otrzyma co najmniej 100000 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Jeden wybrany album w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku.

1 Wspierający
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Trzy wybrane albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładce wybranych dwóch płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

1 Wspierający
 

Wpłać 30 zł lub więcej!

Zaproszenie na wybrany koncert z cyklu NFPHM, wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

wybrany album w wersji CD z autografami, podwójne zaproszenie na wybrany koncert z cyklu NFPHM, wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

2 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

Dwa wybrane albumy w wersji CD z autografami, trzy zaproszenia na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 150 zł lub więcej!

Trzy wybrane albumy w wersji CD z autografami, cztery zaproszenia na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 200 zł lub więcej!

Cztery wybrane albumy w wersji CD z autografami, sześć zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 250 zł lub więcej!

Umieszczenie logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 03.2014, możliwość spotkania z muzykami z wybranej kapeli, wszystkie albumy w wersji CD z autografami, siedem zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

1 Wspierający
 

Wpłać 500 zł lub więcej!

Logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 06.2014, możliwość spotkania z muzykami z dwóch wybranych kapel, wszystkie albumy w wersji CD z autografami, siedem zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 1000 zł lub więcej!

Logo sponsora na plakatach do 03.2014, logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 06.2014, możliwość spotkania z muzykami z 3 wybranych kapel, wszystkie albumy w wersji CD z autografami, osiem zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 2000 zł lub więcej!

Możliwość umieszczenia - mały baner w obrębie sceny do 03.2014, logo sponsora na plakatach do 03.2014, logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 06.2014, możliwość spotkania z muzykami z 4 wybranych kapel, wszystkie albumy w wersji CD z autografami, dwanaście zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, logotyp firmy na okładce jednej z płyt, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 5000 zł lub więcej!

Godzinny występ wybranego zespołu na imprezie organizowanej przez sponsora, możliwość umieszczenia - średni baner w obrębie sceny do 06.2014, logo sponsora na plakatach do 06.2014, logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 09.2014, możliwość ustawienia stoiska firmowego podczas koncertu do 03.2014, możliwość spotkania z muzykami z wszystkich kapel, podwójnie wszystkie albumy w wersji CD z autografami, czternaście zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass) oraz wzięcia udziału w imprezie po koncercie (afterparty), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, logotyp na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 10000 zł lub więcej!

Występ trzech zespołów na imprezie organizowanej przez sponsora, oficjalne podziękowanie video, logotyp w teledysku, wizyta w studio podczas sesji nagraniowej, możliwość umieszczenia - duży baner w obrębie sceny do 06.2014, logo sponsora na plakatach do 09.2014, logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 09.2014, możliwość ustawienia stoiska firmowego podczas koncertu do 06.2014, możliwość spotkania z muzykami z wszystkich kapel, potrójnie wszystkie albumy w wersji CD z autografami, dwadzieścia zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass) oraz wzięcia udziału w imprezie po koncercie (afterparty), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, logotyp na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 

Wpłać 25000 zł lub więcej!

Występ 5 zespołów na imprezie organizowanej przez sponsora, oficjalne podziękowanie video, logotyp w 3 teledyskach, wizyta w studio podczas sesji nagraniowej, możliwość umieszczenia - duży baner w obrębie sceny do 09.2014 logo sponsora na plakatach do 09.2014, logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 12.2014, możliwość prezentacji firmy podczas koncertu ze sceny, możliwość ustawienia stoiska firmowego podczas koncertu do 06.2014, możliwość spotkania z muzykami z wszystkich kapel, potrójnie wszystkie albumy w wersji CD z autografami i dedykacją, dwadzieścia pięć zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass) oraz wzięcia udziału w imprezie po koncercie (afterparty), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, logotyp na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 40000 zł lub więcej!

Werbel z autografami używany podczas nagrań i trasy, występ 5 zespołów na imprezie organizowanej przez sponsora, oficjalne podziękowanie video, logotyp we wszystkich teledyskach, wizyta w studio podczas sesji nagraniowej, możliwość umieszczenia - mega baner w obrębie sceny do 09.2014, logo sponsora na plakatach do 12.2014, logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 12.2014, możliwość prezentacji firmy podczas koncertu ze sceny, możliwość ustawienia stoiska firmowego podczas koncertu do 06.2014, możliwość spotkania z muzykami z wszystkich kapel, potrójnie wszystkie albumy w wersji CD z autografami i dedykacją, trzydzieści zaproszeń na wybrany koncert lub koncerty z cyklu NFPHM wraz z możliwością wejścia na zaplecze (backstage pass) oraz wzięcia udziału w imprezie po koncercie (afterparty), wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, logotyp na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 60000 zł lub więcej!

Gitara gitarzysty 10 ton z autografem, używana podczas nagrań i trasy, występ 5 zespołów na imprezie organizowanej przez sponsora, oficjalne podziękowanie video, logotyp we wszystkich teledyskach, wizyta w studio podczas sesji nagraniowej, możliwość umieszczenia – mega banery w obrębie sceny do 12.2014, logo sponsora na plakatach do 12.2014, logo sponsora na stronie internetowej i profilach do 12.2014, możliwość prezentacji firmy podczas koncertu ze sceny, możliwość ustawienia stoiska firmowego podczas koncertu do 06.2014, możliwość spotkania z muzykami z wszystkich kapel, 4 pakiety wszystkich albumów w wersji CD z autografami i dedykacją, dożywotni wstęp dla czterech osób na wszystkie koncerty z cyklu NFPHM, oraz wszystkie koncerty zespołu 10 ton, wszystkie albumy w wysokiej jakości w formie cyfrowej, logotyp na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie na okładkach wszystkich płyt, podziękowanie drogą elektroniczną, wpis na profilach fb i stronie internetowej, dozgonna wdzięczność organizatorów projektu oraz poczucie spełnionego wobec muzyki obowiązku

0 Wspierających

O autorze

Jakub Siwczyński

Jakub Siwczyński

Zukowice Stare, Tarnow, Poland

Tarnowski gitarzysta i wokalista rockowy. Urodzony 16.09.1993 w Krakowie. Doświadczenie: liczne tarnowskie zespoły rock/metal. Od początku 2012r. frontman w zespole 10 ton. Posiadane uprawnienia: prawo ostrej jazdy na koncertach. Umiejętności: gra na gitarze - nieźle, śpiewanie - znośnie, obsługa sprzętu -ponadprzeciętnie.

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.