Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ZEREMI

ZEREMI

Poznań

Absolwent Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Śląskiej, na co dzień pracujący w branży automotive. Pomysłodawca, założyciel i główny udziałowca ZEREMI.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

100 PLN z 150000 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 05.09.2019 22:10

Pojazdy ekologiczne - platforma sprzedażowa

This project is also available in english version. Click here to change language

O projekcie

Witamy na zeremi.com!

 

Nasz projekt zapoczątkowaliśmy jako startup, a my jesteśmy grupą przyjaciół zakręconych na punkcie ekologii. Za cel obraliśmy sobie utworzenie potężnej platformy sprzedażowej, która dzięki oferowanym za jej pośrednictwem produktom będzie nowoczesna oraz innowacyjna. Nie chcemy sprzedawać byle czego, lecz utworzyć niszę dla Klientów, którzy handlują produktami, które przyczyniają się do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się stworzyć ten projekt, aby zebrać środki na konkretną promocję naszego portalu - w dalszej części opisu przejdziemy do szczegółowych informacji na ten temat.

 

Jak widzimy przyszłość?

 

W niedalekiej przyszłości nasi Klienci będą mieli możliwość wyboru spośród setek ofert dostępnych na portalu zeremi.com. Każdego dnia na łamach serwisu sprzedawane będą setki produktów, których ponad 90% będzie nowymi sztukami w stałej cenie.

 

Uważnie słuchamy Waszych uwag i staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby najlepiej, jak umiemy. Aktywnie udzielamy się na naszym portalu, oferując pomoc, porady oraz kontrolując działanie strony. Czuwamy nad rozwojem oraz bezpieczeństwem zeremi.com jako zespół współpracowników z naszej siedziby w Poznaniu. Są wśród nas najlepsi specjaliści w dziedzinie techniki.

 

Sprzedaż za pośrednictwem naszej platformy realizowana jest przez wiele profesjonalnych międzynarodowych firm: sklepów, importerów, dystrybutorów oraz producentów z całego świata. Większość z nich to małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe, ale to jeszcze nie wszyscy; zarejestrowani są również prywatni użytkownicy. Dzięki temu zeremi.com nie tylko przyczynia się do ciągłej poprawy standardów na rynku e-biznesu poprzez dbanie o prawa Klientów, ale również wspiera rozwój międzynarodowego handlu oraz przedsiębiorców z sektora "zero emisji".

 

Nasz portal oferuje wiele specjalistycznych usług oraz narzędzi do Waszego użytku. Naszych rozwiązań można wydajnie używać na komputerze, smartfonie oraz tablecie. Za pośrednictwem zeremi.com można kupić, na przykład, ładowarkę do elektrycznego auta i jednocześnie sprzedać używaną. Dzięki temu dajemy nowe życie staremu urządzeniu, co krok po kroku czyni nasz świat czystszym i ekologicznym.

 

Jak wspomnieliśmy na wstępie, celem niniejszego projektu jest promocja portalu zeremi.com. W związku z tym 100% środków zostanie przeznaczone na wielotorowa reklamę strony:

 

30% - Social Media (Facebook, Instagram, Twitter itp.)

30% - Reklama Google Ads (Sieć wyszukiwania, sieć reklamowa: aplikacje, YouTube, strony internetowe oraz portale)

20% - Materiały graficzne na potrzeby powyższych kampanii

20% - Rozwój technologii (W tym usuwanie błędów, poprawienie wyszukiwarki i inne techniczne szczegóły, które się pojawią)

 

Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie - nasz portal jest dla Was!

 

Ekipa zeremi.com

 

Kontakt: info@zeremi.com

 

Znajdź nas w social mediach:

 

Facebook: https://www.facebook.com/ZeremiOfficial

Twitter: https://twitter.com/ZeremiOfficial

Instagram: https://www.instagram.com/zeremi.official