Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Wrocław

Stowarzyszenie powstało by promować kulturę i sztukę poprzez organizację koncertów, warsztatów i festiwali. Członkowie Stowarzyszenia dysponują dużym doświadczeniem w działalności animatorskiej. Wielu z nas nabierało wprawy podczas licznych festiwali: od zadań typowo organizacyjnych, poprzez dbanie o wysoki poziom artystyczny, projektowanie materiałów promocyjnych, po pozyskiwanie patronatów i sponsorów. Ostatecznie ten zbiór indywidualności który dotąd sprawnie ze sobą współpracował postanowił na stałe połączyć swoje siły zakładając Stowarzyszenie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

790 PLN z 700 PLN

24 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 23.08.2018 22:10

PodRóżni - Festiwal o krok dalej 2018

O projekcie

Hej hej! To znowu my – PodRóżni – Festiwal o krok dalej.

 

W tym roku już poraz IV będziemy mogli spotkać się na Ruinach Zamku w Ząbkowicach Śląskich, by w podróżniczym towarzystwie bawić się, uczyć i inspirować. 31 sierpnia wystartuje kolejna edycja naszego wydarzenia od podróżników dla podróżników, podczas której przez 3 dni będziecie mieli okazję posłuchać opowieści z najodleglejszych zakątków świata okraszonych filmikami i fotografiami, zdobyć nowe globtrotterskie umiejętności podczas warsztatów oraz wytańczyć się za wszystkie czas przy egzotycznych dźwiękach. Tradycyjnie będzie też czas na pogaduchy do białego rana przy ognisku i możliwość wymiany doświadczeń.

 

Zapraszamy na fb https://www.facebook.com/festiwalpodrozni/

 

PodRóżni to przede wszystkim jednak... Wy - nasi goście. Przyjeżdżacie do nas z najodleglejszych zakątków Polski, czasem sami, czasem z przyjaciółmi, rodzinami, a nawet... czworonogami! Macie różny bagaż podróżniczych doświadczeń – ci młodsi z Was przybywają na festiwal zarażeni zamiłowaniem do odkrywania świata przez rodziców. Ci starsi kontynuują tę pasję w towarzystwie swoich przyjaciół. Ci najstarsi z kolei przekazują podróżniczą energię swoim wnukom. Dlatego też, mając na uwadze Wasze zaangażowanie w tworzenie niesamowitej atmosfery podczas poprzednich edycji PodRóżnych, podjęliśmy decyzję o kontynuacji naszego wspólnego dzieła i organizację IV edycji festiwalu. Potrzebne jest jednak Wasze wsparcie!

 

Prelekcje, warsztaty, pokazy filmów, organizacja pola namiotowego, koncerty... prąd, woda, koszty dojazdów prelegentów, wynagrodzenie dla muzyków i akustyków, ochrona... to wszystko niestety kosztuje :( Dlatego zwracamy się do Was – każda złotówka wsparcia dla naszego festiwalu to większa szansa dla nas, by uczynić wydarzenie jeszcze lepszym poprzez rozprawienie się z rachunkami. W minionych latach Wasze wsparcie pozwoliło nam pokryć lwią część kosztów związanych z festiwalem, za co wielu z Was nagrodziliśmy upominkami od naszych partnerów.

 

W tym roku również przewidzieliśmy kilka nagród dla tych, którzy wesprą PodRóżnych. Znajdziecie je w panelu po Waszej prawej stronie. Skład ekipy, która w tym roku uraczy Was podróżniczymy emocjami w najlepszym wydaniu, jeszcze się ustala, ale postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy :)

 

 

Z pewnością gościć będziemy Łukasza Supergana – człowieka, który z niejednego podróżniczego jadał i który podczas swojej prelekcji zabierze nas na odległe górskie szlaki, jak i podzieli się podczas warsztatów swoimi umiejętnościami.

 

W podróż nietypowym środkiem lokomocji zabiorą nas Dorota Chojnowska i Selim Seffarini, czyli autorzy bloga "Ale piękny świat". Kawałek tego pięknego świata (a ściślej mówiąc – Oman) został przemierzony przez ten niezwykły duet na... bambusowych rowerach!

 

Będzie i Ludwik Papaj, dla którego podróż autostopem do Chin nie jest wyzwaniem, któremu nie mógłby podołać.

 

Nie zabraknie też "Tandemowe Trip Love", czyli zakochanego w arktycznych klimatach tercetu na czterech nogach i czterech łapach: Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki plus ich kudłaty przyjaciel.

 

Będzie też możliwość posłuchania Krzysztofa Storego, który z PodRóżymi jest już związany jako wolontariusz i organizator z poprzednich edycji. Krzysiek opowie nam o swojej magicznej podróży po naszej pięknej Polsce i historii jakie kryje... jeden adres.

 

Opowieściami z Jakucji i Senegalu uraczą Kapitan i Admirał: Eryk Krysowski i Szymon Przebinda.

 

 

A tak bawiliśmy się podczas ostatnich edycji festialu:

 

Do zobaczenia na PodRóżnych! Zróbmy podróżniczy krok dalej razem!