Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Wrocław

Stowarzyszenie powstało by promować kulturę i sztukę poprzez organizację koncertów, warsztatów i festiwali. Członkowie Stowarzyszenia dysponują dużym doświadczeniem w działalności animatorskiej. Wielu z nas nabierało wprawy podczas licznych festiwali: od zadań typowo organizacyjnych, poprzez dbanie o wysoki poziom artystyczny, projektowanie materiałów promocyjnych, po pozyskiwanie patronatów i sponsorów. Ostatecznie ten zbiór indywidualności który dotąd sprawnie ze sobą współpracował postanowił na stałe połączyć swoje siły zakładając Stowarzyszenie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


77 Wspierający

112% Postęp

3368 PLN z 3000 PLN

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 09.05.2017

PodRóżni - Festiwal o krok dalej 2017

O projekcie

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

 RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!

 Wesprzyj PodRóżni – Festiwal o krok dalej! Stwórz z nami najlepszy, jedyny taki plenerowy festiwal podróżniczy w Polsce! Dołącz do grona osób tworzących go z pasji, wspomóż organizację Festiwalu i baw się z nami na jedynej takiej imprezie w Polsce - przypodróżniczych opowieściach, warsztatach, dźwiękach gitar i świetle trzaskającego ogniska!

To jedyny taki plenerowy festiwal w Polsce! Podczas trzech dni festiwalu uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w prelekcjach podróżniczych na najwyższym poziomie, warsztatach o tematyce podróżniczej, pokazach filmów, wieczornych, energetycznych koncertach, wycieczkach po regionie oraz wielu innych przygotowanych na tę okazję atrakcjach! Organizujemy również konkurs na prelegenta i konkurs fotograficzny, które ogłosimy niebawem.

Wszystko to odbędzie się na Ruinach Zamku w Ząbkowicach Śląskich. Prelekcje w klimatycznych podziemiach, warsztaty na dziedzińcu, koncert plenerowy, karimata, słońce, las... czego chcieć więcej? :)

 

Projekt Polak Potrafi ruszył z myślą o finansowaniu naszego projektu. Zachęcamy Was do wsparcia młodego, świeżego projektu, który zagrzewa do zwiedzania i odkrywania świata, a także pomaga zrobić ten pierwszy “krok dalej”!

zaproszenie prelegentów (większość z nich zdecydowała się przyjechać do nas za darmo, jednak ze strony organizatorów potrzebujemy zapewnić im nocleg oraz dojazd),

zaproszenie warsztatowców (tutaj oprócz noclegów i dojazdu istotne będą też materiały potrzebne do realizacji warsztatów),

zaproszenie zespołów muzycznych (aby uświetnić te dni planujemy 2 koncerty, w piątek oraz w sobotę, które rozgrzeją Was i dadzą mnóstwo energii!),

wynajem sceny, nagłośnienia, oświetlenia oraz angaż akustyków,

wynajem sanitariatów itp. Sprzętów potrzebnych do zapewnienia odpowiednich warunków na festiwalu.

 

W tym roku festiwal odbędzie się na Ruinach Zamku w Ząbkowicach Śląskich.

Oczekujemy od Festiwalu tego samego, czego oczekują podróżnicy od samych siebie - aby zrobić “krok dalej”. Chcemy rozwijać nasz festiwal z edycji na edycję, nie stać w miejscu (przecież to takie nudne!).

Organizując trzecią już edycję PodRóżnych wymagamy od siebie i od festiwalu znacznie więcej. Działamy jako Stowarzyszenie "Gildia Sztuki". Realizowaliśmy również inne projekty, m.in. 5 edycji Festiwalu Artystycznych Poszukiwań – PRZYSTAŃ (FAP Przystań).

 Jeśli uzbierana kwota przekroczy nasze potrzeby, zaprosimy do nas Teatr im. Cypriana Kamila Norwida z Jeleniej Góry, który wystawi się ze sztuką "Każdemu Everest". Koszt wystawienia spektaklu to ok. 8 tys. zł. 

 

Projekt “PodRóżni - Festiwal o krok dalej” współtworzymy z miastem Ząbkowice Śląskie na Ruinach Zamku. To unikatowe miejsce pełne klimatycznych zakamarków jak i samo miaste owiane tajemniczymi legendami i historiami o Frankensteinie przyciąga turystów z całego świata! Jest to idealna baza wypadowa zarówno na bliskie, turystyczne wyprawy po Ząbkowicach i pobliskich miasteczkach, jak i dłuższe piesze górskie wędrówki.

 

WSPIERAJĄ NAS:

                 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

 

 

NASZE NAGRODY:

 

 

 

 

 Płyty zespołu Chudoba Live

 

 

 

 

 

 

  Naturalne soki owocowe

 

 

 

 

Szerokie Tory podzieliły się z nami takimi nagrodami: