Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Piotr Kaczmarek

Piotr Kaczmarek

Koluszki

Zespół śpiewa piosenki najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę filmową, pieśni patriotyczne, włoskie, hiszpańskie oraz koncerty specjalne - okazjonalne i świąteczne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

39450 PLN z 78900 PLN

116 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 15.02.2019 22:10

Rodzina Kaczmarek - najpiękniejsze melodie świata

RSS

nagrody projektu płyta pt.: \"Najpiękniejsze melodie świata\" Dodano 29.03.2019, godz. 21:33

Drodzy Darczyńcy!

Chcielibyśmy powiadomić Państwa, że nagrody w projekcie pt. Najpiękniejsze melodie świata są gotowe, jednak przygotowanie niektórych z nich wymagało wiecej czasu, niż przewidywaliśmy. Chcemy Państwa zapewnić, że wszystkie nagrody będą na pewno wysłane w kwietniu. Przepraszamy za opóźnienie, niezależne od nas, chcemy, aby każda nagroda była specjalnie przygotowana dla każdego Darczyńcy.  

Nagranie naszej płyty planujemy w lipcu br.

Pozdrawiamy serdecznie, bardzo dziękujemy Państwu za udział w projekcie i przekazane adresy,

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Dodano: 04.06.2019, 10:21
  bozenabla
bozenabla
Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy nagrody za udział w projekcie były już wysyłane. Minął kwiecień, minął maj i cisza. Pytam dlatego, że została mi przyznana nagroda- druga płyta braci Kaczmarek. W związku z tym nie kupowałam tej płyty, a bardzo chce ją mieć. Nie wiem czy dalej czekać na przesyłkę czy po prostu kupić. Pozdrawiam. Bożena Błaszczyk.
Dodano: 30.03.2019, 21:15
  doris240
doris240
Bardzo dziękuję za informację, miło jest czekać na takie fajne nagrody. Szkoda, że na YoyTube nic nowego się nie pojawia od trzech tygodni, codziennie sprawdzam ...
Dodano: 30.03.2019, 8:00
  bozenabla
bozenabla
Wszystko w porządku. Na takie miłe nagrody można czekać jeszcze dłużej. Z wielką niecierpliwością czekam na kolejną cudowną płytę. Uwielbiam Was, słucham Was i nigdy nie mam dość. Pozdrawiam serdecznie cała wspaniałą Rodzinę.

Do zobaczenia! Dodano 15.02.2019, godz. 21:58

Do spotkania w nastepnym projekcie i do zobaczenia na koncertach!!!

Dodano: 16.02.2019, 7:34
  Magda Katarzyna Ługowska-Zdun
Magda Katarzyna Ługowska-Zdun
Dziękuję, że jesteście na YT, mam nadzieję, że będzie mi kiedyś dane być na Państwa koncercie na żywo. Jesteście cudowną rodziną. Pozdrawiam.

To były piękne dni.... Dodano 15.02.2019, godz. 21:33

To były piekne dni....

DZIĘKUJEMY

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Dodano: 16.02.2019, 3:46
  krystynanikiel
krystynanikiel
❤️x4
Dodano: 15.02.2019, 21:58
  michalik.iwona
michalik.iwona
Kolejnych pięknych i słonecznych dni dla Państwa.


Iwona Michalik
Dodano: 15.02.2019, 21:45
  Ewa Osiejewska
Ewa Osiejewska
To był dla mnie zaszczyt , że mogłam uczestniczyć w Państwa projekcie. Życzę wiele szczęścia w życiu osobistym (całej piątce) tak jak i w życiu zawodowym. Pozdrawiam z całego serca i do zobaczenia w Warszawie. Z wyrazami szacunku Ewa Osiejewska

Przed nami jeszcze tylko 3 godziny wspólnej przygody... Dodano 15.02.2019, godz. 19:49

Drodzy Państwo,

Przed nami jeszcze tylko 3 godziny wspólnej przygody.... Nasz projekt dobiega końca ale każdy Darczyńca pozostanie dla nas Wyjątkową Osobą, dlatego szczególnie dla Was chcemy wyśpiewać najpiekniejsze melodie świata!

Dziękujemy gorąco za Państwa szczere i otwarte serca, za każdą wpłatę, życzliwość, za zaangażowanie, troskę,  za każde dobre i piekne słowo pod naszym adresem!

Ta piękna wyjątkowa przygoda, pt.: 'nagranie rodzinnej płyty' poszerzyła grono naszych przyjaciół - których w innych okolicznościach nie moglibyśmy poznać! Chcemy każdemu z naszych Darczyńców osobno podziękować najserdeczniej i zapewnić o naszej wdzięczności. Będziemy mogli wyrazić to także w nagrodach projektu.

To dzięki Wam nasze marzenie włąśnie się spełnia!!!

DZIEKUJEMY!

Nasze podziękowanie składamy także calemu portalowi Polakpotrafi za życzliwe przyjęcie naszego projektu i umożliwienie zbiórki, a szczególne podziękowanie kierujemy pod adresem Pani Magdaleny Komur z portalu, która wyjątkowo wspierała nas radą i pomocą na każdym etapie projektu, poczynając od samych przygotowań. Pani Magdo - dziękujemy!!!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Jeszcze tylko 6 godzin szansy na wsparcie naszego projektu! Dodano 15.02.2019, godz. 16:36

Szanowni Panstwo, Drodzy Darczyńcy

Jeszcze tylko 6 godzin pozostało do zakończenia naszej zbiórki na nagranie rodzinnej płyty pt.: Najpiekniejsze Melodie Świata"!

Jeszcze tylko 6 godzin szansy na wsparcie naszego projektu!

Tylko 6 godzin pozostało do wpisania się na listę naszych najprzedniejszych sympatyków!

Dziekujemy Państwu za otwarte serca i zainteresowanie, dziekujemy za każde wsparcie!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Dzień Dobry TVN ! Dodano 11.02.2019, godz. 22:31

Drodzy Państwo,

Jutro rano nasza Śpiewająca Rodzina powita Państwa w  telewizji TVN

Otrzymaliśmy wiadomość, że jutro - 12 lutego w audycji Dzień dobry TVN zostanie wyemitowany, krótki reportaż o naszej Rodzinie - niespodzianka z życia wzięta!

Zapraszamy wszystkich naszych Darczyńców do obejrzenia !

Szesnaście lat - to jest to... Dodano 10.02.2019, godz. 23:57

... i tak minął wieczor i poranek  pierwszego dnia po szesnastych Urodzinach ADAMA !

Dziękując gorąco naszym Darczyńcom - był to najbardziej owocny i dymaniczny dzien naszej zbiórki - składamy moc serdeczności dla Adama !!! Niech spełniają się marzenia!!!

Szesnaście lat - to jest to...

 

W kalendarzu jest taki dzień.... Dodano 09.02.2019, godz. 0:41

Drogi Adamie!!!

W Dniu Twoich Urodzin przyjmij najpiękniejsze serdeczności i życzenia!!!

https://www.youtube.com/watch?v=0SIAaXxemMM

Zapraszamy naszych Drogich Darczyńców do złożenia życzeń dla Adama i symbolicznego Daru Urodzinowego.

 

Dodano: 09.02.2019, 14:38
ewcia.zaluska
ewcia.zaluska
Drogi Adasiu

W tym tak ważnym dniu, życzę Ci byś wsród wszystkich wspaniałości świata, znalaźł te ,które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście.💐💐💐
Dodano: 09.02.2019, 9:54
  Katarzyna Koszczyńska
Katarzyna Koszczyńska
Sto lat sto lat niech żyje żyje naaaaaaaam!!!

Urodziny Wojtka Dodano 06.02.2019, godz. 22:39

Dzień zbiórki z okazji Urodziń Wojtka przyniósł kolejnych Darczyńców i kolejne wsparcia  projektu - bardzo Państwu dziękujemy!!!

Oprócz wybranych nagród Wojtek z największą wdzięcznością przekaże także specjalną nagrodę urodzinową - oczywiście już po urodzinach!

Oto nasza niespodzianka! Dodano 05.02.2019, godz. 11:09

Drodzy Państwo!

Oto nasza niespodzianka, otóż za dwdzieścia dni Wojtek będzie obchodził swoje dwudzieste urodziny, w dniu urodzin nie będzie już projektu dlatego też dzisiaj mamy specjalny dzień zbiórki z dedykacją urodzinową dla Wojciecha!  https://www.youtube.com/watch?v=UDaz0XINFHU

Zachęcamy wszystkich naszych darczyńców do zaakcentowania tego dnia i swojej sympatii dla Wojtka przesyłając urodzinowe życzenia  i  może właśnie kolejną "dwudziestkę" - każda wielokrotność tej kwoty również mile widziana:)

DWADZIEŚCIA  LAT  MINĘŁO  JAK  JEDEN  DZIEŃ.....:)

Wojtek! Wszystkiego Najlepszego !!! :)

...a jutro kolejna niespodzianka... Dodano 04.02.2019, godz. 22:29

Drodzy Państwo,

Należycie do grona naszych najlepszych fanów! Nasz projekt nagrania płyty wielkimi krokami zmierza ku końcowi, ale wcale nie oznacza to końca emocji - wręcz przeciwnie - zapowiadamy na jutro wielką niespodziankę, będzie to wyjątkowy dzień...

 - a zatem do jutra!!!

Dodano: 05.02.2019, 10:57
  Ewa Osiejewska
Ewa Osiejewska
film się nie otwiera

Przed nami jeszcze tylko 20 dni wspólnej przygody... Dodano 26.01.2019, godz. 23:41

Pozdrawiamy Naszych Drogich Darczyńców!

Przed nami jeszcze tylko 20 dni realizacji projektu - tej wspaniałej przygody - wspólnego spełniania marzen.

Wspierając nasz projekt wpisaliście się Państwo do grona naszych Darczyńców - Miłośników najpiękniejszych melodii świata i jednocześnie współwydawców naszej rodzinnej płyty - BARDZO  DZIĘKUJEMY

Jednocześnie chcemy Państwa zachęcić do udziału w naszych koncertach,  szczególnie zapraszamy na koncert 14 lutego w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Będzie to jedyna, niepowtarzalna okazja aby - zanim jeszcze powstanie płyta - posłuchać jej niejako na żywo!!!  Naprawdę warto - wyśpiewajmy to marzenie razem!

ZAPRASZAMY!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

 

NOWA NAGRODA i jeszcze 30 dni przed nami.... Dodano 16.01.2019, godz. 17:49

Szanowni Państwo,

Przed nami jeszcze 30 dni zbiórki na nagranie naszej RODZINNEJ  PŁYTY.

Wśród zaproponowanych na początku realizacji projektu nagród, nie było naszej rodzinnej płyty, jednak na 30 dni przed zakonczeniem zbiórki, chcemy dodać nową nagrodę - naszą płytę pt. "Najpiękniejsze melodie świata". Nowe nagrody w projekcie znajdują się na końcu listy, w zakładce nagród.

Zapraszamy i dziękujemy najserdeczniej za każde wsparcie - to dzięki Państwu będziemy mogli wyśpiewać najpiękniejsze melodie świata również na płycie i również dla Państwa - naszych Darczyńców!

Zapraszamy na nasze koncerty!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Specjalny koncert dla zakochanych!!! Dodano 10.01.2019, godz. 22:07

Szanowni Państwo!!!

Mamy wielki zaszczyt zaprosić wszystkich naszych Drogich  Darczyńców na nasz specjalny Koncert Walentynkowy, ktory odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, 14 lutego - w dniu św. Walentego, szczególnego Patrona wszystkich zakochanych. W tym właśnie Dniu chcemy zaśpiewać dla wszystkich, którzy nas kochają i w ten sposób odwzajemnić te uczucia!

Z tej właśnie okazji Portal Polakpotrafi zgodził sie przedłużyć czas trwania naszej zbiórki do 15 lutego, tak aby każdy uczestnik tego niezwykłego koncertu mógł wyrazić swoje gorące uczucia dla nas, nie tylko słowami, ale również konkretnym wsparciem!

Naszą wdzięczność dla Portalu Polakpotrafi za to przedłużenie składamy na ręce Pani Magdaleny Komur, która z wielkim zaangażowaniem opiekuje się naszym projektem!

Dziekujemy Pani Magdaleno i do zobaczenia na koncercie!

ZAPRASZAMY  NAJSERDECZNIEJ !!!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

 

Dzień Elvisa Presleya vs Wojciecha Kaczmarka Dodano 08.01.2019, godz. 19:44

Dzisiaj Wojtek Kaczmarek wyśpiewał w telewizji TVN przebój Can't help falling in love z okazji dnia Elvisa Presleya - 84 rocznicy Jego urodzin! A w studiu telewizyjnym i nie tylko, był to bez wątpienia Dzień Wojciecha Kaczmarka!!!

Zachęcamy do obejrzenia, przekonajcie się sami:

https://dziendobry.tvn.pl/a/dzien-elvisa-presleya-fani-swietuja-84-urodziny-krola

 

Dodano: 13.02.2019, 11:10
ewcia.zaluska
ewcia.zaluska
Wiele razy sluchałam tego wykonania na you tube i ciagle nie mam dość. Ciagle się zastanawiam skąd się ten głos bierze u tak młodego chłopca. Słuchając tej piosenki i porównujac zdjęcie Presleya i Ciebie miałam wrażenie, że jesteś jego drugim wcieleniem. Jestem bardzo wzruszona gdy oglądam jak śpiewasz ze swoją Mamą pieśn o Matce ile miłosci i dumy jest w jej oczach. Wdzyscy śpiewacie cudownie czekam na nowe pieśni i nie mogę doczekać się płyty. Pozdrawiam serdecznie Adama i myślę że wkrotce pokarze jaki ma piękny głos po mutacji.Moim takim skrytym marzeniem babci jest spotkać Cię kiedyś w Łodzi na ulicy złożyć Ci gratulacje i życzyć szczęścia w życiu.💐💐💐