Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Piotr Kaczmarek

Piotr Kaczmarek

Koluszki

Zespół śpiewa piosenki najbardziej znanych i lubianych operetek i musicali, światowe przeboje gwiazd estrady, muzykę filmową, pieśni patriotyczne, włoskie, hiszpańskie oraz koncerty specjalne - okazjonalne i świąteczne.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20760 PLN z 78900 PLN

77 Wspierający

23 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 15.02.2019 22:10

Rodzina Kaczmarek - najpiękniejsze melodie świata

RSS

NOWA NAGRODA i jeszcze 30 dni przed nami.... Dodano 16.01.2019, godz. 17:49

Szanowni Państwo,

Przed nami jeszcze 30 dni zbiórki na nagranie naszej RODZINNEJ  PŁYTY.

Wśród zaproponowanych na początku realizacji projektu nagród, nie było naszej rodzinnej płyty, jednak na 30 dni przed zakonczeniem zbiórki, chcemy dodać nową nagrodę - naszą płytę pt. "Najpiękniejsze melodie świata". Nowe nagrody w projekcie znajdują się na końcu listy, w zakładce nagród.

Zapraszamy i dziękujemy najserdeczniej za każde wsparcie - to dzięki Państwu będziemy mogli wyśpiewać najpiękniejsze melodie świata również na płycie i również dla Państwa - naszych Darczyńców!

Zapraszamy na nasze koncerty!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Specjalny koncert dla zakochanych!!! Dodano 10.01.2019, godz. 22:07

Szanowni Państwo!!!

Mamy wielki zaszczyt zaprosić wszystkich naszych Drogich  Darczyńców na nasz specjalny Koncert Walentynkowy, ktory odbędzie się w Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, 14 lutego - w dniu św. Walentego, szczególnego Patrona wszystkich zakochanych. W tym właśnie Dniu chcemy zaśpiewać dla wszystkich, którzy nas kochają i w ten sposób odwzajemnić te uczucia!

Z tej właśnie okazji Portal Polakpotrafi zgodził sie przedłużyć czas trwania naszej zbiórki do 15 lutego, tak aby każdy uczestnik tego niezwykłego koncertu mógł wyrazić swoje gorące uczucia dla nas, nie tylko słowami, ale również konkretnym wsparciem!

Naszą wdzięczność dla Portalu Polakpotrafi za to przedłużenie składamy na ręce Pani Magdaleny Komur, która z wielkim zaangażowaniem opiekuje się naszym projektem!

Dziekujemy Pani Magdaleno i do zobaczenia na koncercie!

ZAPRASZAMY  NAJSERDECZNIEJ !!!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

 

Dzień Elvisa Presleya vs Wojciecha Kaczmarka Dodano 08.01.2019, godz. 19:44

Dzisiaj Wojtek Kaczmarek wyśpiewał w telewizji TVN przebój Can't help falling in love z okazji dnia Elvisa Presleya - 84 rocznicy Jego urodzin! A w studiu telewizyjnym i nie tylko, był to bez wątpienia Dzień Wojciecha Kaczmarka!!!

Zachęcamy do obejrzenia, przekonajcie się sami:

https://dziendobry.tvn.pl/a/dzien-elvisa-presleya-fani-swietuja-84-urodziny-krola

 

Wojtek w telewizji TVN Dodano 07.01.2019, godz. 21:41

Drodzy Państwo,

Jutro, czyli 8 stycznia  o godz.8:00 rano Wojtek wystąpi w telewizji TVN w programie DZIEŃ DOBRY TVN, zapraszamy do oglądania! Na pewno będzie mógł zaśpiewać i coś ciekawego powiedzieć o sobie i swojej Śpiewającej Rodzinie!!!

Jeżeli ktoś z Państwa nie będzie mógł oglądać na żywo, będzie możliwość obejrzenia programu później na stronie TVN.

ZAPRASZAMY!!!

Wojtek i śpiewająca Rodzina Kaczmarek

 

Nasz projekt na fanpage Polakpotrafi Dodano 06.01.2019, godz. 21:38

Wszystkich Darczyńców posiadających konta na Fb zachęcamy do wejścia na stronę Polakpotrafi, na fanpage jest nasz projekt!!!!

Dziekujemy za aktywność! To wszystko służy promocji naszego projektu i spelniają sie  nasze marzenia!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

UWAGA, UWAGA nasz projekt na fanpage Polakpotrafi Dodano 06.01.2019, godz. 0:58

Szanowni Państwo!
otrzymaliśmy wiadomośc z Portalu Polakpotrafi, że na fanpage Polakpotrafi pojawi się post o naszym projekcie. Nastapi to dokładnie w niedzielę  6 stycznia, czyli już dzisiaj o godz. 21.31
Prosimy wszystkich darczyńców o śledzenie strony www.polakpotrafi.pl
Prosimy o polubienie i skomentowanie, a także udostępnienie swoim znajomym, tak aby projekt zyskał większy zasięg.
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom i tym wszystkim, którzxy zamierzają nimi zostać i śledzą nasz projekt!!!
Portalowi Polakpotrafi składamy podziękowanie na ręce Pani Magdaleny Komur, która "opiekuje" się naszym projektem od począku, sluży swoją radą i pomocą!
DZIĘKUJEMY!
Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

 

Adam dziękuje ofiarodawcom Dodano 03.01.2019, godz. 22:58

Szanowni Państwo,

Dzień Imienin Adama należy do tych dni, w których nasz projekt poparło najwięcej ofiarodawców!!!

Wszystkim Darczyńcom, a szczególnie tym, ktorzy wsparli projekt w Dniu Imienin, przesyłając jednocześnie życzenia Imieninowe serdeczne podziękowanie przesyła

ADAM KACZMAREK

Prosimy wszystkie osoby które, oprócz koledy w formacie MP4, chciałyby otrzymać płytę CD z kolędami w naszym wykonaniu, o przesłanie swoich adresów pocztowych na e-mail: imieninyadama@pieknekoncerty.pl

 

Dodano: 14.01.2019, 11:40
  brd1985
brd1985
Adamie,marny ze mnie fan skoro przegapiłem Twoje imieniny ale przebywałem za granicą i to w kraju w którym raczej nie świętuje się imienin a bardziej urodziny więc pewnie to uśpiło moją czujność.
Przyjmij więc moje mocno spóżnione życzenia wraz z wczorajszą wpłatą wspierającą projekt wydania płyty rodzinnej.Urodzin na pewno nie przegapię i postaram się o miłą niespodziankę.
Dzięki dla całej 4ki za świetny koncert noworoczny w Koluszkach,byliście wspaniali.
Pozdrawiam serdecznie.

...a oto NIESPODZIANKA!!! Dodano 24.12.2018, godz. 10:30

Szanowni Państwo,

W tym szczególnym - wyjątkowym Dniu w Roku, gdy Niebo zstępuje na Ziemię i do naszych SERC zapraszam wszystkich Przyjaciół i sympatyków na stronę:

https://www.youtube.com/watch?v=TsOQq4hKbnA

Pozdrawiam świątecznie,

ADAM KACZMAREK :)

Dodano: 27.12.2018, 11:32
  Ewa Osiejewska
Ewa Osiejewska
Przykro mi ale nie mogłam wejść na stronę nie wiem dlaczego

Program telewizyjny z naszym udziałem - zapraszamy do obejrzenia Dodano 23.12.2018, godz. 22:55

Zapraszamy Państwa do obejrzenia programu telewizyjnego WITAJ MAŁA GWIAZDKO z naszym udziałem. Będzie wyemitowany w TVP 3 ŁÓDŹ, TVP ROZRYWKA i TVP POLONIA
TVP 3 ŁÓDŹ w dniach:
24 grudnia 2018, godz. 19:00
25 grudnia 2018, godz.11:00
26 grudnia 2018, godz. 17:30
30 grudnia 2018 godz. 19:00

TVP ROZRYWKA: 6 stycznia 2019, godz. 14:30
TVP POLONIA: 6 stycznia 2019, godz. 13:50

Radosnego Świętowania!!!! Dodano 23.12.2018, godz. 17:34

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym Darczyńcom za wsparcie naszego projektu!

Życzymy Państwu , aby ten wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia był pełen radości pokoju i dobra! Chcemy, aby nasze kolędowanie rozbrzmiewało nie tylko w naszej rodzinie - niech zagości również w domach naszych Darczyńców - wszystkich, którzy zdecydowali się poprzeć nasz projekt nagrania rodzinnej płyty, dlatego też postanowiliśmy przekazać każdemu z Państwa płytę CD z naszymi kolędami - przekażemy ją w najbliższych dniach jako nasz dar  "pod choinkę"!

Ci z Państwa, kórzy wybrali jako nagrodę za wsparcie nasze kolędy będą mogli wybrać inną dodatkową nagrodę.

Prosimy o podanie swoich adresów pocztowych na e-mail: plyta@pieknekoncerty.pl

Pozdrawiamy świątecznie!!!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

już dwa tygodnie zbieramy fundusze na rodzinną płytę Dodano 21.12.2018, godz. 0:10

Szanowni Państwo!

Dziś minęło dwa tygodnie od rozpoczęcia zbiórki na nagranie rodzinnej płyty. Na koncie projektu jest już 10 655 zł. - nasz projekt poparło już 44 osoby! Chcielibyśmy wyrazić nasze gorące podziękowanie dla wszystkich Darczyńców, którzy zainteresowali się naszym projektem i przekazali swoje wsparcie. Mamy nadzieję, że nasze marzenie sie spełni i będziemy mogli zaśpiewać dla WAS najpiękniejsze melodie świata!

DZIĘKUJEMY i zachęcamy do przekazania wiadomości o naszym projekcie również wśród swoich rodzin i najbliższych przyjaciół!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Minęło dziesięć dni naszej zbiórki..... Dodano 17.12.2018, godz. 22:53

Drodzy Państwo,

Minęło dziesięć dni naszej zbiórki na nagranie rodzinnej płyty pt."Najpiękniejsze melodie świata". Chcemy gorąco podziękować wszystkim naszym Darczyńcom i zapewnić, że każda złotówka przekazana z sercem ma dla nas ogromne znaczenie.

Na konto naszego projektu wpłynęło już 8285 zł.

Jeżeli ktokolwiek z Państwa chciałby dołączyć do grona naszych Darczyńców, ale sprawiałoby to jakąkolwiek trudność techniczną, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny.

Będziemy wdzięczni za przekazanie wiadomości o zbiórce innym osobom, ktore słuchają muzyki klasycznej i których może zainteresować nasz projekt nagrania płyty.

Dziękujemy bardzo za każde poparcie!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

mija czwarty dzień zbiórki Dodano 11.12.2018, godz. 0:02

Szanowni Państwo!

Mija czwarty dzień naszej zbiórki na nagranie płyty "Najpiękniejsze melodie świata". Nasz pomysł poparło już 24 osoby, a łączna kwota na koncie naszego projektu wynosi 3945 zł., co stanowi 5 % całej kwoty projektu!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom - to dzięki Wam nasze wspólne marzenia bedą mogły stać się rzeczywistością

DZIĘKUJEMY!!!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

...i tak mija wieczór i poranek dzień drugi.... Dodano 08.12.2018, godz. 19:13

Szanowni Państwo!

Minął drugi dzień zbiórki - projekt nagrania nowej płyty poparło już 18 osób, do grona naszych Darczyńców właczyło się kolejnych 6 osób! Stan naszej zbiórki osiągnął już 3525 zł. czyli 4 % całej kwoty!

Do zakończenia projektu pozostało 63 dni - nie czekaj jednak do ostatniego dnia zbiórki, zadecyduj już dziś, czy chcesz zostać naszym Darczyńcą i przyczynić się do powstania naszej wspólnej płyty,.

Spełnijmy to marzenie RAZEM!!! Każda złotówka ma znaczenie!

Bardzo dziekujemy wszystkim naszym Darczyńcom!!!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek

Pierwsza doba zbiórki Dodano 07.12.2018, godz. 12:26

Szanowni Państwo ,

Minął właśnie pierwszy dzień realizacji naszego projektu na nagranie nowej płyty.  W ciągu pierwszych 24 godzin zebraliśmy kwotę w wysokości 2115 zł. Nasz projekt poparło 12 osób - jesteśmy wdzięczni naszym Darczyńcom!

Na pewnio nie zapomnimy o nagrodach, które Państwo dla siebie wybrali.

Bardzo dziekujemy!!!

Śpiewająca Rodzina Kaczmarek