Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Red Devil

Red Devil

Kępno, Polska

Młody, niespełniony artysta muzyczny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11 PLN z 8000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 13.03.2018 22:10

Pierwsza muzyczna płyta dwójki przyjaciół.

O projekcie

Witam!

Prosto z mostu. Celem projektu jest wytłoczenie pierwszej rapowej płyty, którą mam w planach stworyć wraz z przyjacielem.

Jesteśmy niespełnionymi amatorami w branży muzycznej, lecz z dnia na dzień nasze umiejętności wzrastają pod wpływem treningu. Aktualnie nagrywam moje utwory na działce, ponieważ śpiew w bloku mieszkalnym przy rodzinie i sąsiadach nie jest najlepszym pomysłem.

Ja mam na imie Szymon, znany pod ksywką Red Devil. Wraz z Krystianem- przyjacielem, chcemy stworzyć coś własnego. On tworzy podkłady, a ja na nich "nawijam". Aktualnie wszystkie moje piosenki są wykonane na innych beat'ach, ponieważ trenuje, aby na naszej płycie brzmieć jeszcze lepiej.

Pod tym linkiem kryje się mój kanał na portalu YouTube.com : https://www.youtube.com/channel/UCvMR8OyUeopXiQ1nrfgQEcQ?view_as=subscriber od czasu pierwszej piosenki nagrywanej wtedy jeszcze dyktafonem z komurki do ostatniej, niedawno dodanej mija dużo czasu, którego to zaś przeznaczyłem na sprzęt i poprawe modulacji głosu.

Pieniądze, które uda się uzbierać przeznaczę na zakup: kamery, statywu, programu do montowania klipów video oraz na nagrywkę w profesjonalnym studiu czy polepszenie własnego "studia". Mimo wszystko najważniejsze do zrealizowania za pieniądze będzie samo wytłoczenie płyty i możliwość zorganizowania koszulek dla osób wspierających oraz gadżetów do klipów, które później z miłą chęcią oddam również jako nagrody dla sponsorów. Jeśli w cudowny sposób uda się uzbierać więcej niż próg minimalny to zebrane pieniądze na pewno sie nie zmarnują, lecz zostaną przeznaczone na wiecej gadżetów, możliwość zorganizowania trasy koncertowej czy integracyjne spotkanie z osobami wpierającymi. 

Zdradzam Wam track listę:

1. Tsukuyomi

2. DragonSlayer

3. BK201

4. Yes, my Lord!

5. Internet love

6. Kamień filozoficzny

7. Wampir wyższy

8. God of Death

+

9. Blue Devil (bonus track)

Bonus nie będzie najprawdopodobniej dostępny w sieci więc jedyna możliwość jego przesłuchania to odpalenie płyty!!

W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się ze mną przez facebook'a, mimo że mój fanpage jest zaniedbany to odpisuję każdemu kto do mnie piszę: https://www.facebook.com/RedDevilOffical/

Data wytłoczenia płyty ukaże się dopiero po uzbieraniu sumy pieniędzy. 

Niżej zdjęcie tego jak wygląda moje "studio".