Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

Wspieranie projektu

Zdecyduj jaką kwotą chcesz wesprzeć ten projekt i wybierz swój bonus...

Ten projekt został już zakończony!

Strefa Studiów Developerskich @ PGA 2014

Strefa Studiów Developerskich @ PGA 2014

PoznanGameArena, Poznań

129%

Postęp

15501 zł

Mamy już

0

Do końca

Jak wesprzeć projekt?

Najpierw wpisz kwotę, którą zamierzasz przeznaczyć na wsparcie projektu. Następnie, wybierz nagrodę, którą chcesz otrzymać od twórcy projektu. Po dokonaniu tych dwóch prostych czynności, przejdź dalej aby wybrać metodę płatności i dokonać wpłaty. Jeśli suma wpłat wszystkich wspierających dany projekt przekroczy potrzebną, publicznie widoczną sumę (CEL) - po realizacji projektu otrzymasz od Twórcy wybraną nagrodę.

Czy muszę się rejestrować aby wesprzeć projekt?

Tak, jest to niezbędne aby poprawnie obsłużyć Twoją wpłatę oraz przypisać ją do Twojego konta. Twórca projektu musi mieć możliwość skontaktowania się z Tobą, po udanym finansowaniu projektu. W następnym kroku będziesz mógł się zalogować lub dokonać rejestracji. Z jednego konta na PolakPotrafi.pl możesz nie tylko wesprzeć wiele projektów, ale również założyć własne!

Kiedy twórca projektu otrzyma moją wpłatę?

Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane twórcy projektu wtedy i TYLKO wtedy, gdy suma wpłat wszystkich wspierających przekroczy ustalony przez twórcę CEL finansowy oraz gdy upłynie ostateczny termin przyjmowania wsparcia. Zarówno ustalony CEL finansowy, jak i ostateczny termin przyjmowania wpłat, nie mogą ulec zmianie po upublicznieniu projektu.

Co stanie się jeśli projekt nie uzyska wymaganego wsparcia?

Jeśli ostateczny termin na zebranie środków minie, a projekt nie otrzyma potrzebnego wsparcia - wszystkie wpłaty zostaną zwrócone wpłacającym.

Jak mogę odebrać nagrodę kiedy projekt uda się sfinansować?

Po sfinansowaniu projektu PoznanGameArena skontaktuje się z Tobą na Twój adres e-mail (podany w ustawieniach konta PolakPotrafi.pl), w celu uzyskania informacji niezbędnych do realizacji nagród (np. adresu do wysyłki, wymiarów koszulki czy innych indywidualnych specyfikacji).

Jak serwis PolakPotrafi.pl dba o bezpieczeństwo moich pieniędzy?

Twoje pieniądze są u nas bezpieczne! Dbamy o to w pierwszej kolejności! Twórca otrzyma Twoją wpłatę tylko jeśli suma wpłat wszystkich wspierających na PolakPotrafi.pl będzie co najmniej równa kwocie, którą założył. Jeśli tak się nie stanie i zebrana kwota będzie mniejsza, środki zostaną Tobie automatycznie zwrócone. Nad całym procesem płatności czuwa serwis Transferuj.pl, który dodatkowo weryfikuje twórcę.
Transferuj.pl