Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Paulina Dzieńkowska

Paulina Dzieńkowska

Lublin

Witam, nazywam się Paulina Dzieńkowska i mam 17 lat.

Trenuję koreańską sztukę walki Taekwon-do. Od dwóch lat reprezentuję barwy Polski w tej dyscyplinie i jestem złotą medalistką ostatnich Mistrzostw Europy.

Po latach systematycznej pracy pojawiła się przede mną szansa wyjazdu na Mistrzostwa Świata, które odbędą się 27-31 maja we włoskim Jesolo. Na drodze do osiągnięcia sukcesu stoją ograniczone możliwości finansowe. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiego sportu.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1957 PLN z 1800 PLN

30 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 08.05.2015 18:06

Wyjazd na Mistrzostwa Świata Taekwon-do

O projekcie

Witam, nazywam się Paulina Dzieńkowska i mam 17 lat. Trenuję koreańską sztukę walki Taekwon-do.  Od dwóch lat reprezentuję barwy Polski w tej dyscyplinie i jestem złotą medalistką ostatnich Mistrzostw Europy. Po latach systematycznej pracy pojawiła się przede mną szansa wyjazdu na Mistrzostwa Świata, które odbędą się 27-31 maja we włoskim Jesolo. Na drodze do osiągnięcia sukcesu stoją ograniczone możliwości finansowe. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc do wszystkich, którym nie jest obojętny los polskiego sportu.

 

 

Potęgę polskiego Taekwon-do obrazują nieprzerwane zwycięstwa w Europie, a także dominująca przewaga medalowa podczas ogólnoświatowych zawodów. Zamiłowanie do tego sportu nie pozwoliło mi zrezygnować z możliwości obrony tytułu najlepszego kraju na świecie!  Taekwon-do stało się moim sposobem na życie. Teraz mając 17 lat chciałabym wziąć udział w Mistrzostwach Świata ostatni raz jako juniorka. Ten start otworzy mi drogę do dalszego rozwoju moich pasji w kategorii seniorek oraz pomoże propagować sportowe wzorce wśród młodych ludzi, dlatego proszę państwa o wsparcie w godnym reprezentowaniu Polski i w osiągnięciu tego celu.

  Pieniądze zostaną przeznaczone na:

-zakwaterowanie,

-ubezpieczenie,

-wyżywienie,

-opłatę startową.  Dodatkowe środki finansowe będą potrzebne do wzięcia udziału w 10-dniowym zgrupowaniu Reprezentacji w Spale poprzedzającym wyjazd na zawody.

Moje zainteresowanie sportami walki wzbudził tata, który sam zabrał mnie na trening Taekwon-do gdy skończyłam 11 lat.Trener Przemysław Wieczorek szybko dostrzegł mój potencjał i skutecznie dołożył wszelkich starań aby go rozwijać. Po kilku latach zaowocowało to zdobyciem mistrzostwa Polski w konkurencji walk indywidualnych.


Duży nacisk na treningi techniczne pozwolił mi w dosyć krótkim czasie (po ok. 5 latach) zdobyć wymarzony czarny pas. Wtedy pierwszy raz zostałam powołana na Mistrzostwa Europy skąd reprezentacja Polski, z moim udziałem przywiozła złoty medal. Kolejnym wyzwaniem, które pojawiło się w moim życiu (oprócz zbliżającej się matury :D) jest rywalizacja na najwyższym szczeblu współzawodnictwa sportowego - Mistrzostwach Świata. Taekwon-do uczy szacunku, dyscypliny oraz daje pewność siebie. Umożliwia rozwój zarówno fizyczny jak i psychiczny, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.   - II miejsce na Pucharze Polski w Ciechanowie w konkurencji walk indywidualnych; 7-8 marzec 2015,

- III miejsce na Mistrzostwach Polski w Bystrzycy Kłodzkiej w konkurencji walk indywidualnych 24-25 maj 2014,

- I miejsce na Mistrzostwach Europy w Riccione w konkurencji drużynowych technik specjalnych; 24-27 kwiecień 2014,

- II miejsce na Grand Prix Polski w Rybniku w konkurencji walk indywidualnych; 29-30 marzec 2014,

- III miejsce na Pucharze Polski w Ciechanowie w konkurencji indywidualnych technik specjalnych; 8-9 marzec 2014,

- III miejsce na Miedzynarodowym Turnieju Taekwon-do Mazovia Masters Cup 2013 w konkurencji walk indywidualnych; 

- I miejsce na Mistrzostwach Polski w Ciechanowie w konkurencji walk indywidualnych; 10-12 maj 2013,  


 

--> Krótkie podsumowanie Grand Prix Polski, które odbyło się 18-19 kwietnia w Pruszczu Gdańskim:

http://m.lublin.sport.pl/sport-lublin/1,130806,17786534.html

 

--> Wywiad z moim udziałem dla radia free:

W razie pytań dotyczących mojego projektu proszę o kontakt mailowy: pdzienkowska2@gmail.com lub po numerem telefonu: 668091130.