Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Tomasz Zioło

Tomasz Zioło

Kędzierzyn-Koźle

Jestem trenerem kadry narodowej Polski w parabadmintonie od 2014 roku. Wiek 49 lat. Absolwent AWF w Warszawie oraz AWF w Katowicach. Od 1988r. posiadam II klasę trenerską. Od 1994r. jestem trenerem w klubie MMKS Kędzierzyn-Koźle. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w PG nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu, w którym uczę w klasach integracyjnych i współpracuję jako trener ze stowarzyszeniem Olimpiady Specjalne. Moimi wychowankami są m.in. Jarosław Suwała i Wojciech Poszelężny–drużynowi wicemistrzowie Europy U-17, Bartek Mróz oraz....

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy:


55 Wspierający

12% Postęp

1497 PLN z 12345 PLN

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania, model "wszystko albo nic", zbiórka będzie aktywna do 22.06.2014 18:06

Parabadminton - bitwa o Anglię

O projekcie

Czy zdobyłeś kiedyś medal? Tak? To pewnie wiesz jakim wspaniałym uczuciem jest stać na podium.

A czy to był medal zdobyty w Anglii? Nie? Więc debiut, nowe i nieznane dopiero przed Tobą.

Wspierając ten projekt możesz zapisać na swoje konto cząstkę medalu i poczuć się jak Bartłomiej Mróz – utytułowany parabadmintonista, albo jak debiutant – Grzegorz Jednaki, którzy zostawią na kortach badmintonowych Loughborough w Anglii wszystkie swoje siły.

Bartek Mróz ma szansę na zdobycie po raz kolejny tytułu mistrza kraju w którym odbywają się zawody.  Po Turcji, Hiszpanii i Holandii przyszła pora na Anglię. Bartek zawsze walczy na całego. Ma legitymację osoby niepełnosprawnej, bo urodził się bez prawego przedramienia, ale jego sprawność przekracza wielokrotnie umiejętności przeciętnego młodego człowieka.

Debiutantem w England Para-Badminton International będzie dzięki Wam Grzegorz Jednaki. Ambicja Grzegorza może być dla wielu inspiracją do wyznaczania sobie celów i zdobywania ich, zarażając pozytywną energią całe otoczenie.

Ludzie niedużego wzrostu, a do takich Grzegorz należy, na świecie są lekarzami, nauczycielami, biznesmenami. W Polsce chcielibyśmy, aby było tak samo. Na razie takie osoby wzbudzają zainteresowanie wyglądem. Grzegorz zmieni to. Jego dokonania sprawią, że inaczej spojrzymy na niedużych.

Każdy z nich -  Bartek i Grzegorz przygotowują się do turnieju oddzielnie. Bartek w Warszawie w ośrodku kadry narodowej badmintona, a Grzegorz we Wrocławiu w ośrodku Hasta La Vista oraz w Kędzierzynie-Koźlu w klubie MMKS.

Cel jest jeden - wspólny: udział w:

England Para-Badminton International  Loughborough 24-29 .06.

i zdobycie miejsca na podium, Bartek w SU5, a Grzegorz w SS6.

 

Wesprzyj, bo warto!

 

Styl gry Bartka porywa publiczność. Oto próbka jego umiejętności - mecz półfinałowy z Mistrzostw Świata w Dortmundzie 2013, przeciwnik: Wei Ming Tai (Singapur)

Zebrane pieniądze trafią na konto klubu MMKS, który od wielu lat jest organizacją pożytku publicznego, i co roku składa dokładne sprawozdanie z działalności merytorycznej i finansowej do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Środki zdobyte drogą tego projektu wydane będą na:

  •  transport  ok. 2300 zł
  •  wpsowe do mistrzostw ok. 1300 zł
  •  noclegi i wyżywienie ok. 7850 zł
  •  stroje sportowe ok.900 zł

Jeśli osiągniemy więcej niż zakładamy w naszym celu, nadwyżkę zagospodarujemy na kolejne turnieje. W planie jest kolejny turniej w lipcu w Anglii w Liverpool oraz we wrześniu Mistrzostwa Europy w Murcii w Hiszpanii.

 

Dzięki Para-Badminton Poland na facebooku będziemy mogli mocno podziękować każdemu, to włączy się w wsparcie naszych zawodników.

Patronat  nad projektem  objął  największy w Polsce dystrybutor sprzętu sportowego dla badmintona Firma YONEX   Polska.

Opiekę fizjoterapeutyczną nad zawodnikami polskiego parabadmintona sprawuje Łukasz Baran z ORTHOREHA

Jego ogromna wiedza i skuteczne oddziaływanie praktyczne, przywraca po kontuzjach naszych zawodników do gry w optymalnych terminach . Każdy może przekonać się na własnej skórze wybierając kwoty wsparcia z nagrodami, których fundatorem jest gabinet ORTHOREHA

Przygotowania Grzegorza do Mistrzostw Anglii są bardzo intensywne!

To treningi techniczne i taktyczne na Hasta la Vista we Wrocławiu oraz treningi startowe również tam, w trakcie turniejów. W dwóch Grzegorz brał udział. W turnieju mixtów z Kasią Mysłek

oraz w turnieju ligi indywidualnej. Byłem, widziałem - jestem pod wrażeniem postępów naszego zawodnika. Bez respektu do najmocniejszego w grupie rywala podszedł Grzegorz w ostatnim ligowym meczu i po prostu rozjechał przeciwnika. Zebrał po tym spotkaniu wiele pochwał i gratulacji. Jestem coraz bardziej spokojny o dobry debiut Grzegorza w Anglii.

 

 

Media o Twoim projekcie:

Bartek i Grzegorz zawalczą o Anglię

www.tvp.pl | 2014-06-06

Zobacz materiał o przygotowaniach Bartka i Grzegorza do England Para-Badminton International Loughborough. Idź do 18 minuty 30 sekundy.

Grzegorz Jednaki – nowa nadzieja polskiego parabadmintona

igrzyska24.pl | 2014-06-03

W trakcie wyjazdu z dziećmi z naszego klubu na II Otwarte Mistrzostwa City Sports, postanowiłem obejrzeć na żywo w akcji mojego parabadmintonistę Grzegorza Jednakiego, który w niedzielę 1 czerwca rozgrywał mecze w swojej grupie ligowej we wrocławskim Centrum Sportowym Hasta la Vista.

Przed nim pierwsza konfrontacja

www.badmintonzone.pl | 2014-06-03

W trakcie wyjazdu z dziećmi z naszego klubu na II Otwarte Mistrzostwa City Sports postanowiłem obejrzeć na żywo w akcji mojego parabadmintonistę, Grzegorza Jednakiego, który w niedzielę 1 czerwca rozgrywał mecze w swojej grupie ligowej we wrocławskim Centrum Sportowym Hasta la Vista.

Parabadminton - bitwa o Anglię

www.badmintonzone.pl | 2014-05-29

Projekt dla Dominiki zakończony sukcesem! Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz informacje, które pomogły wypromować naszą akcję. Od środy, ale tym razem na portalu "Polak potrafi", ruszyliśmy z kolejnym projektem, który ma pomóc Bartkowi Mrozowi (fot.) i Grzegorzowi Jednakiemu wystartować w Para-Badminton England Championship (24-29.06.2014, Loughborough).

Pomóżmy Bartkowi Mrozowi i Grzegorzowi Jednakiemu!

igrzyska24.pl | 2014-05-29

Dwa srebrne medale mistrzostw świata. Wiele wygranych turniejów. Coraz większa popularność para-badmintona w Polsce. To efekty pracy Tomasza Zioło i naszego najlepszego parabadmintonisty Bartka Mroza. Liczymy w tym roku na kolejne sukcesy Bartka i nie tylko, ale do tego potrzebne są środki finansowe.

55

Wspierających

1497 zł

Z całkowitej kwoty 12345 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 18:00 22.06.2014 otrzyma co najmniej 12345 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Podziękowanie mailem. Będziesz w naszej pamięci

0 Wspierających
 

Wpłać 5 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej, oraz na facebooku ParaBadminton Poland

2 Wspierających
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mail z podziękowaniem w załączniku PDF z kwotą wsparcia, oraz na facebooku ParaBadminton Poland

18 Wspierających
 

Wpłać 20 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mail z podziękowaniem w załączniku PDF z kwotą wsparcia, zdjęcie obu zawodników podczas turnieju w formie pliku .jpg oraz podziękowania na facebooku ParaBadminton Poland.

3 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mail z podziękowaniem w załączniku PDF z kwotą wsparcia, zdjęcia meczowe obu zawodników podczas turnieju w formie pliku .jpg oraz podziękowania na facebooku ParaBadminton Poland.

2 Wspierających
 

Wpłać 35 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland

1 Wspierający
 

Wpłać 40 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland oraz coś fajnego (gadżet Mistrzostw Anglii)

0 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland oraz coś bardziej fajnego (gadżet Mistrzostw Anglii).

2 Wspierających
 

Wpłać 60 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland oraz coś bardziej niż bardziej fajnego (gadżet Mistrzostw Anglii).

1 Wspierający
 

Wpłać 65 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, pocztówka z Anglii z pozdrowieniami.

0 Wspierających
 

Wpłać 95 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, pocztówka z Anglii i z ME z Hiszpanii z pozdrowieniami, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

To co poprzednio oraz zapraszamy na trening w K-Koźlu w klubie, Wrocławiu z Grzegorzem lub w Warszawie z Bartkiem (bez wynajmu kortu), jeśli masz do nas daleko, to w uzgodnionym terminie w klubie w Twojej okolicy będą na Ciebie czekać nasi badmintonowi przyjaciele, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

2 Wspierających
 

Wpłać 125 zł lub więcej!

Podziękowania j.w., sprawdź się w dowolnym turnieju badmintona dla amatorów, wpisowym nie zawracając sobie głowy, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 155 zł lub więcej!

Zapraszamy na 3 treningi w K-Koźlu w klubie lub w Warszawie z Bartkiem (bez wynajmu hali), nie mieszkasz na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie czy Mazowszu? Żaden problem, znajdziemy Ci miejsce w klubie w okolicy, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

1 Wspierający
 
Pozostało: 15

Wpłać 165 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz wizyta diagnostyczna wraz z testem funkcjonalnym FMS w gabinecie ORTHOREHA (Opole, K-Koźle), jeśli nasze gabinety są za daleko, Łukasz (fizjoterapeuta) odpowie na wszelkie Twoje pytania w tej dziedzinie, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 
Pozostało: 14

Wpłać 200 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz masaż leczniczy kręgosłupa w gabinecie ORTHOREHA (Opole, K-Koźle), jak nie mieszkasz w pobliżu, to Ci masażu przez skype nie zrobimy, ale polecimy na video sposoby rozwiązania problemów związanych z przeciążeniami, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

1 Wspierający
 

Wpłać 345 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz gadżety z Mistrzostw Europy w Parabadmintonie w Murcii 9-14.09.2014r., wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 567 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz oryginalna koszulka meczowa wicemistrza świata Bartłomieja Mroza, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 590 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, usługa wymiany naciągu + 3pak owijek (naciąg i kolor owijek firmy YONEX do wyboru).
Po prostu przywieź lub wyślij nam rakietę.

0 Wspierających
 

Wpłać 1234 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, Nie wykonamy Ci usługi naciągania rakiety. My Ci wyślemy nową rakietę YONEX (jedną z : Voltric 80,Z force II, Arcsaber 12) z autografami obu zawodników na pokrowcu (jeśli sobie życzysz).

0 Wspierających
 

Wpłać 2345 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, 3 koszulki YONEX (kolory i rozmiary z oferty Yonex do wyboru).

0 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 3456 zł lub więcej!

I Próg Sponsorski. Zawodnicy na strojach podczas England Championship będą mieli logo Twojej firmy.

0 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 7000 zł lub więcej!

II Próg Sponsorski. Będziesz GŁÓWNYM SPONSOREM naszej ekipy na England Championship
O tym sponsorze, będziemy "trąbić" we wszystkich mediach.
Zrobimy sesję zdjęciową z rollup-ami firmy oraz właścicielem lub zespołem firmy.

0 Wspierających

O autorze

Tomasz Zioło

Tomasz Zioło

Kędzierzyn-Koźle

Jestem trenerem kadry narodowej Polski w parabadmintonie od 2014 roku. Wiek 49 lat. Absolwent AWF w Warszawie oraz AWF w Katowicach. Od 1988r. posiadam II klasę trenerską. Od 1994r. jestem trenerem w klubie MMKS Kędzierzyn-Koźle. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w PG nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu, w którym uczę w klasach integracyjnych i współpracuję jako trener ze stowarzyszeniem Olimpiady Specjalne. Moimi wychowankami są m.in. Jarosław Suwała i Wojciech Poszelężny–drużynowi wicemistrzowie Europy U-17, Bartek Mróz oraz....

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.