Dołącz do naszej społeczności!

Parabadminton - bitwa o Anglię

Kategoria - Sport

12%

Postęp

1497 zł

Mamy już

Nieudany

Status

O projekcie

Czy zdobyłeś kiedyś medal? Tak? To pewnie wiesz jakim wspaniałym uczuciem jest stać na podium.

A czy to był medal zdobyty w Anglii? Nie? Więc debiut, nowe i nieznane dopiero przed Tobą.

Wspierając ten projekt możesz zapisać na swoje konto cząstkę medalu i poczuć się jak Bartłomiej Mróz – utytułowany parabadmintonista, albo jak debiutant – Grzegorz Jednaki, którzy zostawią na kortach badmintonowych Loughborough w Anglii wszystkie swoje siły.

Kampania finansowania społecznościowego Parabadminton - bitwa o Anglię

Bartek Mróz ma szansę na zdobycie po raz kolejny tytułu mistrza kraju w którym odbywają się zawody.  Po Turcji, Hiszpanii i Holandii przyszła pora na Anglię. Bartek zawsze walczy na całego. Ma legitymację osoby niepełnosprawnej, bo urodził się bez prawego przedramienia, ale jego sprawność przekracza wielokrotnie umiejętności przeciętnego młodego człowieka.

Zbiórka Parabadminton - bitwa o Anglię

Debiutantem w England Para-Badminton International będzie dzięki Wam Grzegorz Jednaki. Ambicja Grzegorza może być dla wielu inspiracją do wyznaczania sobie celów i zdobywania ich, zarażając pozytywną energią całe otoczenie.

Ludzie niedużego wzrostu, a do takich Grzegorz należy, na świecie są lekarzami, nauczycielami, biznesmenami. W Polsce chcielibyśmy, aby było tak samo. Na razie takie osoby wzbudzają zainteresowanie wyglądem. Grzegorz zmieni to. Jego dokonania sprawią, że inaczej spojrzymy na niedużych.

Każdy z nich -  Bartek i Grzegorz przygotowują się do turnieju oddzielnie. Bartek w Warszawie w ośrodku kadry narodowej badmintona, a Grzegorz we Wrocławiu w ośrodku Hasta La Vista oraz w Kędzierzynie-Koźlu w klubie MMKS.

Cel jest jeden - wspólny: udział w:

England Para-Badminton International  Loughborough 24-29 .06.

i zdobycie miejsca na podium, Bartek w SU5, a Grzegorz w SS6.

 

Wesprzyj, bo warto!

 

Styl gry Bartka porywa publiczność. Oto próbka jego umiejętności - mecz półfinałowy z Mistrzostw Świata w Dortmundzie 2013, przeciwnik: Wei Ming Tai (Singapur)

Zebrane pieniądze trafią na konto klubu MMKS, który od wielu lat jest organizacją pożytku publicznego, i co roku składa dokładne sprawozdanie z działalności merytorycznej i finansowej do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Środki zdobyte drogą tego projektu wydane będą na:

  •  transport  ok. 2300 zł
  •  wpsowe do mistrzostw ok. 1300 zł
  •  noclegi i wyżywienie ok. 7850 zł
  •  stroje sportowe ok.900 zł

Jeśli osiągniemy więcej niż zakładamy w naszym celu, nadwyżkę zagospodarujemy na kolejne turnieje. W planie jest kolejny turniej w lipcu w Anglii w Liverpool oraz we wrześniu Mistrzostwa Europy w Murcii w Hiszpanii.

 

Dzięki Para-Badminton Poland na facebooku będziemy mogli mocno podziękować każdemu, to włączy się w wsparcie naszych zawodników.

Patronat  nad projektem  objął  największy w Polsce dystrybutor sprzętu sportowego dla badmintona Firma YONEX   Polska.

Opiekę fizjoterapeutyczną nad zawodnikami polskiego parabadmintona sprawuje Łukasz Baran z ORTHOREHA

Jego ogromna wiedza i skuteczne oddziaływanie praktyczne, przywraca po kontuzjach naszych zawodników do gry w optymalnych terminach . Każdy może przekonać się na własnej skórze wybierając kwoty wsparcia z nagrodami, których fundatorem jest gabinet ORTHOREHA

Przygotowania Grzegorza do Mistrzostw Anglii są bardzo intensywne!

To treningi techniczne i taktyczne na Hasta la Vista we Wrocławiu oraz treningi startowe również tam, w trakcie turniejów. W dwóch Grzegorz brał udział. W turnieju mixtów z Kasią Mysłek

Kampania crowdfundingowa Parabadminton - bitwa o Anglię

oraz w turnieju ligi indywidualnej. Byłem, widziałem - jestem pod wrażeniem postępów naszego zawodnika. Bez respektu do najmocniejszego w grupie rywala podszedł Grzegorz w ostatnim ligowym meczu i po prostu rozjechał przeciwnika. Zebrał po tym spotkaniu wiele pochwał i gratulacji. Jestem coraz bardziej spokojny o dobry debiut Grzegorza w Anglii.

Kampania finansowania społecznościowego Parabadminton - bitwa o Anglię

 

 

Media o Twoim projekcie:

Bartek i Grzegorz zawalczą o Anglię

www.tvp.pl | 2014-06-06


Zobacz materiał o przygotowaniach Bartka i Grzegorza do England Para-Badminton International Loughborough. Idź do 18 minuty 30 sekundy.

Grzegorz Jednaki – nowa nadzieja polskiego parabadmintona

igrzyska24.pl | 2014-06-03


W trakcie wyjazdu z dziećmi z naszego klubu na II Otwarte Mistrzostwa City Sports, postanowiłem obejrzeć na żywo w akcji mojego parabadmintonistę Grzegorza Jednakiego, który w niedzielę 1 czerwca rozgrywał mecze w swojej grupie ligowej we wrocławskim Centrum Sportowym Hasta la Vista.

Przed nim pierwsza konfrontacja

www.badmintonzone.pl | 2014-06-03


W trakcie wyjazdu z dziećmi z naszego klubu na II Otwarte Mistrzostwa City Sports postanowiłem obejrzeć na żywo w akcji mojego parabadmintonistę, Grzegorza Jednakiego, który w niedzielę 1 czerwca rozgrywał mecze w swojej grupie ligowej we wrocławskim Centrum Sportowym Hasta la Vista.

Parabadminton - bitwa o Anglię

www.badmintonzone.pl | 2014-05-29


Projekt dla Dominiki zakończony sukcesem! Bardzo dziękujemy za wsparcie oraz informacje, które pomogły wypromować naszą akcję. Od środy, ale tym razem na portalu "Polak potrafi", ruszyliśmy z kolejnym projektem, który ma pomóc Bartkowi Mrozowi (fot.) i Grzegorzowi Jednakiemu wystartować w Para-Badminton England Championship (24-29.06.2014, Loughborough).

Pomóżmy Bartkowi Mrozowi i Grzegorzowi Jednakiemu!

igrzyska24.pl | 2014-05-29


Dwa srebrne medale mistrzostw świata. Wiele wygranych turniejów. Coraz większa popularność para-badmintona w Polsce. To efekty pracy Tomasza Zioło i naszego najlepszego parabadmintonisty Bartka Mroza. Liczymy w tym roku na kolejne sukcesy Bartka i nie tylko, ale do tego potrzebne są środki finansowe.

55

Wspierających

1497 zł

Z całkowitej kwoty 12345 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt zostanie ufundowany jeśli do 18:00 22.06.2014 otrzyma co najmniej 12345 zł wsparcia

Wesprzyj projekt

Wpłać 1 zł lub więcej!

Podziękowanie mailem. Będziesz w naszej pamięci

0 Wspierających
 

Wpłać 5 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej, oraz na facebooku ParaBadminton Poland

2 Wspierających
 

Wpłać 10 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mail z podziękowaniem w załączniku PDF z kwotą wsparcia, oraz na facebooku ParaBadminton Poland

18 Wspierających
 

Wpłać 20 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mail z podziękowaniem w załączniku PDF z kwotą wsparcia, zdjęcie obu zawodników podczas turnieju w formie pliku .jpg oraz podziękowania na facebooku ParaBadminton Poland.

3 Wspierających
 

Wpłać 25 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mail z podziękowaniem w załączniku PDF z kwotą wsparcia, zdjęcia meczowe obu zawodników podczas turnieju w formie pliku .jpg oraz podziękowania na facebooku ParaBadminton Poland.

2 Wspierających
 

Wpłać 35 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland

1 Wspierający
 

Wpłać 40 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland oraz coś fajnego (gadżet Mistrzostw Anglii)

0 Wspierających
 

Wpłać 50 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland oraz coś bardziej fajnego (gadżet Mistrzostw Anglii).

2 Wspierających
 

Wpłać 60 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland oraz coś bardziej niż bardziej fajnego (gadżet Mistrzostw Anglii).

1 Wspierający
 

Wpłać 65 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, pocztówka z Anglii z pozdrowieniami.

0 Wspierających
 

Wpłać 95 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, pocztówka z Anglii i z ME z Hiszpanii z pozdrowieniami, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 100 zł lub więcej!

To co poprzednio oraz zapraszamy na trening w K-Koźlu w klubie, Wrocławiu z Grzegorzem lub w Warszawie z Bartkiem (bez wynajmu kortu), jeśli masz do nas daleko, to w uzgodnionym terminie w klubie w Twojej okolicy będą na Ciebie czekać nasi badmintonowi przyjaciele, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

2 Wspierających
 

Wpłać 125 zł lub więcej!

Podziękowania j.w., sprawdź się w dowolnym turnieju badmintona dla amatorów, wpisowym nie zawracając sobie głowy, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 155 zł lub więcej!

Zapraszamy na 3 treningi w K-Koźlu w klubie lub w Warszawie z Bartkiem (bez wynajmu hali), nie mieszkasz na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie czy Mazowszu? Żaden problem, znajdziemy Ci miejsce w klubie w okolicy, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

1 Wspierający
 
Pozostało: 15

Wpłać 165 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz wizyta diagnostyczna wraz z testem funkcjonalnym FMS w gabinecie ORTHOREHA (Opole, K-Koźle), jeśli nasze gabinety są za daleko, Łukasz (fizjoterapeuta) odpowie na wszelkie Twoje pytania w tej dziedzinie, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 
Pozostało: 14

Wpłać 200 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz masaż leczniczy kręgosłupa w gabinecie ORTHOREHA (Opole, K-Koźle), jak nie mieszkasz w pobliżu, to Ci masażu przez skype nie zrobimy, ale polecimy na video sposoby rozwiązania problemów związanych z przeciążeniami, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

1 Wspierający
 

Wpłać 345 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz gadżety z Mistrzostw Europy w Parabadmintonie w Murcii 9-14.09.2014r., wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 567 zł lub więcej!

Podziękowania j.w. oraz oryginalna koszulka meczowa wicemistrza świata Bartłomieja Mroza, wsparcie potwierdzone nalepką z limitowanej serii z logo polskiego parabadmintona "wspieram parabadminton"

0 Wspierających
 

Wpłać 590 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, usługa wymiany naciągu + 3pak owijek (naciąg i kolor owijek firmy YONEX do wyboru).
Po prostu przywieź lub wyślij nam rakietę.

0 Wspierających
 

Wpłać 1234 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, Nie wykonamy Ci usługi naciągania rakiety. My Ci wyślemy nową rakietę YONEX (jedną z : Voltric 80,Z force II, Arcsaber 12) z autografami obu zawodników na pokrowcu (jeśli sobie życzysz).

0 Wspierających
 

Wpłać 2345 zł lub więcej!

Podziękowanie na stronie klubowej oraz mailem z osobistym video podziękowaniem przez Grzegorza i Bartka, oraz na facebooku ParaBadminton Poland, 3 koszulki YONEX (kolory i rozmiary z oferty Yonex do wyboru).

0 Wspierających
 
Pozostało: 2

Wpłać 3456 zł lub więcej!

I Próg Sponsorski. Zawodnicy na strojach podczas England Championship będą mieli logo Twojej firmy.

0 Wspierających
 
Pozostało: 1

Wpłać 7000 zł lub więcej!

II Próg Sponsorski. Będziesz GŁÓWNYM SPONSOREM naszej ekipy na England Championship
O tym sponsorze, będziemy "trąbić" we wszystkich mediach.
Zrobimy sesję zdjęciową z rollup-ami firmy oraz właścicielem lub zespołem firmy.

0 Wspierających

O autorze

Tomasz Zioło

Tomasz Zioło

Kędzierzyn-Koźle

Jestem trenerem kadry narodowej Polski w parabadmintonie od 2014 roku. Wiek 49 lat. Absolwent AWF w Warszawie oraz AWF w Katowicach. Od 1988r. posiadam II klasę trenerską. Od 1994r. jestem trenerem w klubie MMKS Kędzierzyn-Koźle. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w PG nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu, w którym uczę w klasach integracyjnych i współpracuję jako trener ze stowarzyszeniem Olimpiady Specjalne. Moimi wychowankami są m.in. Jarosław Suwała i Wojciech Poszelężny–drużynowi wicemistrzowie Europy U-17, Bartek Mróz oraz....

Napisz wiadomość

Zgłoś patronat/mecenat

Aby zostać patronem lub mecenasem tego projektu, wyślij zgłoszenie korzystając z poniższego przycisku.