Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jan Nowak

Jan Nowak

Śrem, Polska

Jesteśmy jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Śremie, która została założona 1867r

Napisz wiadomość do Projektodawcy

814 PLN z 3000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 17.10.2018 22:10

Wsparcie finansowe dla OSP Śrem

O projekcie

 

Cel Projektu
Celem naszego projektu jest dofinansowanie ciężkiej przyczepy transportowej, która będzie wykorzystywana do zaopatrzenia wodnego jednostek straży pożarnych przy pożarach, w których jest potrzeba zmagazynowania oraz przesłania znacznej ilości wody do celów gaśniczych. Z czasem zostanie również doposażona w sprzęt do zwalczania owadów błonkoskrzydłych.
Koszt całej inwestycji wynosi 24.000zł ,lecz nasze zaplecze finansowe wynosi na obecną chwilę 21.000zł. Do całkowitego sfinansowania inwestycji brakuje nam 3.000zł.

O nas
Jesteśmy jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Śremie, która została założona 1867r. Na obecną chwilę posiadamy sprzęt do ratownictwa wodnego, w tym do nurkowania oraz poszukiwania zaginionych osób. W związku z bardzo małą ilością wyjazdów, chcemy rozwinąć naszą jednostkę o wsparcie dla pozostałych jednostek o ciągły dostęp do wody, spowoduję to, że pożary będą gaszone efektywniej przy zmniejszonych kosztach, ponieważ wozy strażackie nie będą musiały wracać do bazy, by napełniać swoje zbiorniki.

Projekt
Nasza przyczepa jest projektowana na wzór przyczepy będącej na wyposażeniu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie. Po rozmowach ze strażakami z Gniezna, oraz wysłuchaniu co warto zmienić, zostanie ona w tym kierunku zmodyfikowana, by praca na niej, była bardziej efektywna.


Przykładowe zdjęcia Przyczepy

 

 

 

 

Przykładowe Nagrody

(Realizowane w ciągu 30dni od zakończenia zbiórki, nagrody za 400,500,700 możliwe do zrealizowania do czerwca 2019)

 

 

 

 Kontakt e-mailowy OSP-Srem@wp.pl