Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marta Musiał

Marta Musiał

warsaw

Marta Musiał to leader Late Nite Animalz oraz architekt. Jest mocno zaangażowana w scenę startupową, wspierając te z USA i Polski. Swoje architektoniczne doświadczenie zdobywała w Polsce, Wielkiej Brytanii i w Chinach,

Napisz wiadomość do Projektodawcy

71 PLN z 10000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.09.2019.

Onirica Festival oraz Late Nite Animalz

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

 

 1. Cel projektu:

 

Jesteśmy utkani ze snów, a sny są utkane z nas. (Jean-Luc Godard)

 

Tworzmy festiwale, które będą nie tylko muzycznym widowiskiem, ale i również wspaniałym wizualnym show z motywem przewodnim. Pierwszym celem projektu jest zebranie funduszy na pokrycie kosztów artystów oraz scenografii naszego najbliższego festiwalu Onirica pod narracją Atlantydy oraz na przyszłą edycję, tak by uczestnicy mogli cieszyć się jeszcze wspanialszym festiwalem, gdyż sam wstęp w tym roku jest za darmo! Drugim celem projektu jest dalszy rozwój Late Nite Animalz, by tworzyć brand. eventy muzyczne oraz filmiki! Kampania będzie kontynuowana również po evenciu w związku z tym celem.

 

Wspierasz dwie rzeczy:

- Late Nite Animalz.____ >>>>>____ https://www.facebook.com/lateniteanimalz/

- Onirica Festival.____ >>>>>____ https://www.facebook.com/events/600104673731553/

 

 

2. Poniżej szczegóły projektu:

 

🐙 LATE NITE ANIMALZ: Połączyliśmy siły, by tworzyć obrazy alternatywnych światów, które tworzą spójną całość i żyją nie tylko w trakcie festiwali czy eventów, ale również poza nimi. Wyróżnia nas niepohamowana wyobraźnia i kreatywność. Chcemy spełniać marzenia!

 

💧 ONIRICA: music & art event >>> Facebook
💧 LOKALIZACJA/LOCATION: Baltic beach, bar Wejscie 49, Jastarnia, Poland
💦 MUSIC: Live music, Dj set, House, Deep House, Tropical, African, Ethno, Techno, Dub, Jungle
💦 SCENOGRAFIA/SET DESIGN: Atlantyda / Atlantis
💦 PROGRAM: warsztaty, show, tańce i swawole, strefa chill, kitesurfing, windsurfing, medytacja, joga i dużo więcej! / Workshops, shows, dances, chill zone, kitesurfing, windsurfing, yoga, meditation and more!

 

Onirica...świat snów od zawsze fascynował ludzkość. Niejeden śmiałek eksplorował kruchą granicę między snem a jawą - na szklanym ekranie, kartach powieści, czy stronach poważnej naukowej rozprawy. A my? My  zamierzamy urzeczywistnić senne wizje przekłuwając je w najbardziej klimatyczny, nadmorski festiwal tego lata!

 

Pragniemy zaprosić Was na niepowtarzalne widowisko audowizualne, które odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia w Jastarni na Półwyspie Helskim. Wsród szumu morskich fal, w blasku zachodzącego słońca zabierzemy Was w podróż do baśniowej krainy - Atlantydy. Spróbujemy nie tylko oczarować Was starannie wysolekcjonowanymi przez naszych djów melodiami, ale również zaprosić do uczestnictwa w warsztatach oraz wspólnego uprawiania sportu. 

 

Nasze wydarzenie będzie doświadczeniem wielozmysłowym - działając na różnych płaszczyznach chcemy ukazać kunszt artystów muzycznych, ale również designerów, architektów czy tancerzy. 

 

Teren Mierzei Helskiej od zawsze stanowi Mekkę sportowców, zwłaszcza fanów sportów wodnych. Nie bez powodu w ramach dziennych aktywności proponujemy Wam udział w lekcjach kitesurfingu prowadzonych przez szkółkę Kitefreaks!

 

Osoby marzące o osiągnięciu wewnętrznej harmonii i potrzebujące chwili wytchnienia zaprosimy na warsztaty oddechowe i medytację.

 

Chcecie dać upust swojej kreatywności i nabyć nowe umiejętności? Przyjdźcie koniecznie na nasze warsztaty rękodzieła - stworzymy wspólnie makramy i łapacze snów, które będą przypominać Wam o przeżytej w Jastarni przygodzie przez cały rok.

 

Wszystko to będzie miało miejsce w barze na plaży, w kórym mile widziany będzie każdy gość. Nasza niebiletowana impreza odbędzie się zarówno w przestrzeni open-air, jak i wewnątrz beach baru. Za wstęp nie będziemy pobierać opłat, jednak część dodatkowych atrakcji -  jak warsztaty czy zajęcia sportowe - będzie miała formę odpłatną. Najwięcej serca, energii i środków finansowych pochłoną dekoracje. Chcemy stworzyć dla Was alternatywną rzeczywistość, byśmy wspólnie mogli zgubić się w podwodnym świecie podąrzając za kolorowymi wodnymi zwięrzętami przemykającymi wśród tajemniczych budowli. Projekty instalacji są już gotowe, musimy jednak zgromadzić fundusze na materiały i wykonanie dekoracji.

 

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy połączyli siły, aby stworzyć niepowtarzalny event, łacząc różne dziedziny sztuki i sposoby na zaangażowanie uczestników we wspólną zabawę. Pragniemy zapewnić naszym gościom możliwość beztroskiej celebracji radości życia wród złocistych piasków słonecznej Jastarni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muzyka:

 

Nasi artyści są w stanie zapewnić niezapomniane wrażenia każdemu amatorowi elektronicznych dźwięków. Zabiorą Was w podróż przez różne odmiany muzyki 4/4: tech-house, house, deep house, polish old cut-outs, ale również nakarmią bardziej egzotycznym brzmieniem sięgając po melodie spod znaku afro house, tropical dance music, jungle, organic folk, breakbeat, big beat czy plażowy liquid dnb.

 

 

------- LINEUP: -------

🍄 Green Jesus! DJ i producent, podróżnik, poeta, zielarz, leśnik i miłośnik zwierząt. Lokomotywa napędowa bitmaszyn podczas występów live. Właściciel wytwórni Weź Się Uczesz Records - WSiUR, DJ radiowy, członek kosmicznej formacji SPACEBOY, acidowego tria D'Vision 303, synthowej grupy RUNDMT, audiowizualnej formacji Oiler Room.
https://www.youtube.com/watch?v=2fGZPy_-frM&feature=youtu.be

🦖 SAS! DJ, menadżer muzyczny, realizator dźwięku, organizator wydarzeń, bastion cierpliwości. Lawiruje między odmianami muzyki chill, chillgressive, ethno / orient, house, ACID. Współtwórca serii Organica w kluboczajowni Teoria promującej muzykę downtempo w klimatach orientalnych. Menadżer katowickiego duetu elektronicznego The Party Is Overr. Wystąpił na tegorocznym Tribalanga Festival.
https://www.facebook.com/greenjesuspl/videos/431795387567532/

🦈 Wakati! DJ, producent, startupowiec, medytator. Łączy ze sobą tracki najlepszych afrykańskich producentów house oraz melodyjne zaśpiewy dusznego berlińskiego minimalu. Grywa w warszawskim klubie Luzztro. Prowadził międzynarodowe launch party w Warszawie dla amerykańskiej firmy WeWork .
https://www.mixcloud.com/soundofwakati/wakati-sound-of-wakati-for-audiopole/?fbclid=IwAR3U0Q9pVEdtRIdCeSmEJBiGViZkfssFotKSmziLoPUybj1hgEf27IApAHs

🐍 Kwazar! DJ, producent, inżynier dźwięku, kolekcjoner płyt, wulkan pozytywnej energii. Związany z kultową Radiostacją, Radio Bis, Radio Kampuss. Znany z projektów Bass Brigade, Respecta Kru, TemperTemple, MundoMono. Współtworzył projekt Classic and Dubstep w Teatrze Polskim w Bydgoszczy. Absolwent Red Bull Music Academyy Barcelona 2008. Początkowo rozwijał scenę D'n'B i jungle, później dubstep/beats, ostatnio najbardziej zainteresowany energetyczną world music, w szczególności słoneczną muzyką Brazylii. Buja parkietem także na żywo z syntezatorów i bitmaszyn. Nagrywa, miksuje i masteruje w warszawskim Gagarin Studio, gdzie produkował płyty artystów takich jak Pokahontazz, Miuosh, P.Unity, Joy Pop, PRO8L3M, Marika, Rysy, Gooral czy Ptaki.
https://www.youtube.com/watch?v=WKeaTZM-emg
https://www.youtube.com/watch?v=uu7khAhj5_g

🐆 5cet! Producent, DJ, inżynier dźwięku, podróżnik, kompozytor filmowy. Swoją drogę zaczynał jako perkusista, był basistą w punkowych kapelach, by w końcu zakotwiczyć w elektronicznym wszechświecie. Wyprodukował płytę legendy najgłębszego śląskiego undergroundu Syntetica, wciągając do współpracy Kazika Staszewskiego. Współpracował z Pokahontaz, stworzył muzykę ilustracyjną do "Jesteś Bogiem" Leszka Dawida i udźwiękowił „Porwanie Europy” Jadwigi Kocur. Jeden z jego najważniejszych projektów to ElectroKilar zrealizowany z okazji 85. rocznicy urodzin kompozytora na zlecenie miasta Katowice. Muzycznie swobodnie przemieszcza się między tanecznymi utworami w stylu house, często będącymi autorskimi remiksami starych polskich piosenek, sprawnie przechodząc do połamanych bitów DnB i jungle.
https://www.mixcloud.com/dj5cet/dnb-summer-2015-mix/
https://www.mixcloud.com/dj5cet/dnb-summer-2015-mix/

🦅 @kevsoficielle! Rezydent legednarnego warszawskiego klubu Luzztro. Współtworzy projekt Nie Bój Się Elektroniki NBSE, który promuje ambitną elektronikę bez zamykania jej w ramach konkretnych gatunków i jest odpowiedzialny między innymi za realizację cotygodniowej transmisji video Smolna on Air. W sercu gra mu tech house, techno, deep house, ale też nu-disco i synthwave. Już za tydzień będziecie mogli zobaczyć go na LAZZ 2019 powered by gram.bo

https://www.facebook.com/kevsofficiale/videos/1236762689801952/?v=1236762689801952 

 

Instalacje artystyczne:

 

Odkryjcie z nami tajemnice wodnego miasta! Przygotowujemy dla Was 3 strefy: 

-wejscie - skok na głęboką wodę, który pozwoli Wam zanurzyć się w świat marzeń sennych

-plażę, gdzie do białego rana będziemy tańczyć ku czci Posejdona

-parkiet otwartego baru, skąd podziwiać będziemy mogli niebywałe umiejętności naszych djów

 

Ponadto:

 

Warsztaty, występ kuglarzy, sport! Wyróżnia nas niepohamowana miłość do sportu, który sami aktywnie uprawiamy. Stawiamy na kitesurfing, windsurfing i jogę!

 

 

 

Strefa darmowa:

Nasz event i morze!
Muzyka elektroniczna
Instalacje artystyczne
Występy
Warsztaty z medytacji
Konkursy z nagrodami
 
Dodatkowo płatne:
Warsztaty artystyczne
Kitesurfing
Windsurfing
Zdjęcia na ciekawym tle
Gadżety LateNiteAnimalz

 

  

 

 

 

Zagrożenia projektu: Tegoroczną edycję mogą osłabić warunki pogodowe, lecz zrobimy wszystko by event się odbył i każdy był szczęśliwy. Mamy równiez spore nadzieje na przyszłoroczną edycję. Jeśli chodzi o zakres działań dekoracyjnych i rozwijających markę Late Nite Animalz, nie ma zagrożeń!

 

Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.09.2019 22:10