Już wkrótce na polakpotrafi.pl

Zbiórka na własny lokal. Bez Was się nie uda!

Projekt startuje już za

O naszym projekcie

Po 48 latach działalności nasze Ognisko Muzyczne znalazło się w bardzo trudnej sytuacji. Otrzymaliśmy wypowiedzenie z wynajmowanego przez te wszystkie lata lokalu i od czerwca zwyczajnie nie mamy gdzie prowadzić zajęć z dziećmi. Oczywiście toczą się rozmowy o możliwości wynajmu innego budynku, ale sytuacja uświadomiła nam, że po 48 latach czas zawalczyć o własny budynek. Wiemy, że to ogromna kwota, ale istnieje realne zagrożenie, że bez podobnego wsparcia Ognisko Muzyczne w Świdniku przestanie istnieć. Posiadanie własnej siedziby będzie oznaczało stabilizacje, pewność dla naszych uczniów, że już nikt ich nie pozbawi budynku. Dlatego wierzymy w Was bardzo mocno, w Was ostatnia nadzieja. Pomożecie?

\\\"BO LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIĘCE\\\" Czesław Niemen

\\\"Było nas trzech w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel, za kilka lat mieć u stóp cały świat\\\" Perfect

\\\"Mu­sisz od­na­leźć nadzieję i nieważne, że nazwą ciebie głupcem\\\" HEY

\\\"Tak mało trzeba nam i dużo tak , żeby szczęśliwym być, drugiemu szczęście dać\\\" Anna Jantar

Nasza ekipa

Joanna Mania

"Ona temu winna" chciało by się powiedzieć :) Ona jest pomysłodawcą zbiórki, kieruje nią, dopatruje i dba o wszystkie szczegóły. Na codzień jest wokalistką i specjalistą do spraw emisji i higieny głosu, prowadzi w Ognisku klasę śpiewu.

Wojciech Zwoliński

Bardzo charyzmatyczny człowiek, basista z wielkim serduchem i równie wielkim pociągiem do słodyczy. Wspaniały nauczyciel, muzyk sesyjny, przyjaciel. Prowadzi w Ognisku klasę gitary, basu oraz prowadzi zespoły. Dba również, by wszystko na koncertach było dosłownie dopięte, a raczej podpięte jak należy :)

Dariusz Szymura

Nasza największa ostoja spokoju w Ognisku :) Dyrektor, jeden z założycieli Ogniska. Prowadzi również klasę fortepianu i akordeonu.