Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

zijensu

zijensu

Trzcianka, Polska

ZIJEN SU (ZIJEN SULAM) to zespół powstały chyba:) w 2009 roku. Zapoczątkowali go Lemur oraz Demo z prostej przyczyny chęci robienia muzyki w takiej formie jaką się jarali. Wspólnie wydali pierszy krążek własnym nakładem pt. ZAKOCHANI W NIEDOJRZAŁOŚCI który pokazuję jak mocno nie chcieli dojrzeć do dorosłości choć rzeczywistość od nich tego wymagała. Płyta ta jest mixem uczuc, emocji i przygód z danego okresu ich życia przyklepane puentą. Po pierwszej płycie nagranej we własnej kuciapie czyli SPOKO GADKA STUDIO które wtedy mieściło się w Poznaniu wrócili do Trzciamajki po studiach i probach studiowania :) i tu mocno wkrecili się w współpracę z wokalistami zespołu BEZJAHZGH czyli Norba i Paproch. Połączyła ich muzyka i chęć jej dawania innym, 4 różne charaktery 4 różne flow i 4 różne podejścia do muzyk

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2505 PLN z 2500 PLN

38 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 22.12.2017 22:10

Nowy singiel i klip ZijenSu

O projekcie

Siemanko, potrzebujemy waszej pomocy, aby nagrać nowy singiel w profesjonalnym studio u Toma Horna w Pile, oraz zrealizować do niego klip. Utwór jest już gotowy i czeka na nagranie, tak samo jak pomysł na klip, koszt nagrania singla to około 1000zł. Jedna godzina w studio kosztuje 100 zł, a musimy nagrać cztery wokale więc pewnie trochę nam zejdzei:) do tego musimy zrobić mix i mastering utworu. Nagranie klipu i jego realizacja to koszt ok 1500zł w tym wynajęcię dronów i zakup elementów pirotechnicznych i rekwizytów, dlatego potrzebujemy Waszej pomocy! Liczymy na Was!

ZijenSu zespół Hip-hopowo-reggowo-punkowy z Trzciamajki(Trzcianki). Mamy na sowim koncie dwie płyty.Jeteśmy laureatami konkursu street level i nahrania klipu z grupą 13 do utworu "Brud" pod okiem Dariusza Szermanowicza, oraz konkursów takich jak MiastoRocka w Babimmoście czy Wake Up festival 2015 w Sulęcinie.  Jesteśmy na etapie przygotowywania nowej EP i potrzebujemy Waszego wsparcia w nagraniu i realizacji nowego singla. Na ten cel potrzebujemy ok 2500zł, ewentualne wieksze wpływy niż zakładamy przeznaczymy na dlaszą produkcję Ep, którą dla Was przygotowujemy. 

ZijenSu- Brud

Kontakt:

zijensu@wp.pl

FB: https://www.facebook.com/ZIJEN.SULAM/

 

Termin realizacji projektu przewidujemy na początek przyszłego roku!