Dołącz do naszej społeczności!

Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Kategoria - Sport

102%

Postęp

14323 zł

Mamy już

27 dni

Do końca

O projekcie

 Płyta treningowa " Nowy Metabolizm" wraz z książką , to pierwszy tego typu projekt w Polsce i być może poza nią . Bardzo proszę o poświęcenie 5 minut na przeczytanie i zapoznanie się z nim i jego ideą , pomoc i wsparcie. 

 

 

 "Człowiek z no­wymi po­mysłami jest wa­riatem, dopóki nie od­niesie sukcesu." - Mark Twain

 

Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 

Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 Patroni projektu

już dziś popierają ideę jego powstania i angażują się w jego promocję.

 

         Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku                         Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku                                 

 

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku            Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku                      

 

                 

 1. Dnia 28.07.2017 w Pniewach, woj wielkopolskie, odbędzie się profesjonalna sesja zdjęciowa z udziałem wszystkich ośmiu kobiet biorących w nim udział. Celem będzie promocja projektu i stworzenie pięknego, unikalnego plakatu promocyjnego . Wykona ją Robert Poczekaj.

 2. Już o nas się pisze ;)

http://szamotuly.naszemiasto.pl/artykul/nowy-metabolizm-aktywne-niezaleznie-od-wieku,4170476,art,t,id,tm.html

 

http://wirtualnepniewy.pl/sport/inne/7790-nowy-metabolizm-aktywne-niezalenie-od-wieku

 3. Z powodu pytań chciałabym tu nadmienić, iż dziewczyny, które zgodziły się na udział wraz ze mną w projekcie, nie pobierają z tego tytułu żadnego wynagrodzenia . Robią to z dobrego serca i przekonań co do słuszności projektu i zapotrzebowania na niego :)

4. "Dzień Szamotulski" 14 lipca 2017.

5. Dnia 28.07 odbyła się sesja zdjęciowa promująca Nowy Metablizm. Dziękujemy za pomoc fotografowi - Robert Poczekaj oraz Training Spot Pniewy.

      Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 

 

                         Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 

 

Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

Jest to pierwszy taki projekt w Polsce i możliwe , że i poza nią ! Celem jest profesjonalne nagranie i wydanie płyty złożonej ze specjalnych programów treningowych stworzonych pod kątem kobiet po 30/40/50 rż, u których metabolizm niestety systematycznie zwalnia. Do projektu zaprosiłam grupę "Matek Polek" 30+/40+ z którymi nagram program wspólnie :).

Mój mały "manifest":

 • Żyjemy w dobie, w której bycie "fit" to już nie tylko frazes z tv.
 • Żyjemy w dobie, gdzie pojęcie zdrowia, to już nie tylko domena "mądrych książek".
 • Żyjemy w czasach, w których wiele kobiet jest wysportowanych bardziej niż niejeden męzczyzna.
 • Żyjemy w czasach, w których słychać zewsząd krzyk o kobiecej świadomości w pojęciu ogólnym.
 • Żyjemy w czasach, w których praktycznie każda wiedza jest ogólniedostępną, a na półkach sklepowych na wyciagnięcie ręki jest wszystko.
 • Jak świat światem, kobiety od zawsze żyły w czasach , w których chciały być atrakcyjnymi.

Pomimo to:

 •  Nadal żyjemy w czasach, w których jako "wzór fit i zdrowia"  media (i nie tylko )"prezentują nam" głównie uśmiechnietą wyrzeźbioną do granic możliwości dwudziestolatkę. Oczywiście jest piękna, uwielbiam dziewczyny z pasją, ciężko zapracowała na swój wygląd, ale praktycznie zawsze ma te dwadzieścia kilka lat. Czasem obserwując te wszystkie zdjęcia i obrazki można odnieść wrażenie, że kobiety w naszym wieku prezentują się już tylko gustownie z proszkiem do prania czy płynem do mycia naczyń w ręce ;).
 •   Nadal żyjemy w czasach , w których zdecydowana większość marek sportowych sprzedaje nam sprzęt i ubrania sportowe właśnie na owej. Piękna, zadowolona z życia , mknąca po bieżni, tudzież po lesie lat dwadzieścia kilka. Mnie również jest miło popatrzeć na takie obrazki, ale dla przeciwwagi miło by było popatrzeć czasem na w tej samej scenerii kobietę 15-20 lat starszą. My również w ogromnej części jesteśmy konsumentem, kupujemy ten towar, płacimy za niego, nie mamy wyjścia, nie mamy alternatywy, bierzemy co nam prezentuje "młodzież". Trochę to niesprawiedliwe wobec nas .
 • Nadal żyjemy w czasach, kiedy patrząc się na powyższe obrazki, niejedna z nas westchnie i stwierdzi " to nie dla mnie, nie mam już 20 lat, nie będę już wyglądać tak jakbym chciała".
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których ogrom kobiet po urodzeniu dziecka już nigdy ne wraca do formy.
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których kobiecie 30+, 40+,50+ według niestety wielu już nie przystoi ganiać z gołym brzuchem, w sportowym topie i obcisłych legginsach. ( No i w sumie się zgadza, wszak wg zdjęć, obrazków, reklam, ulotek, to towar zarezerwowany dla młodszych)
 •    Nadal żyjemy w czasach, w których macierzyństwo, wiek i praca zawodowa, są zbyt często przeszkodą , sztuczną barierą stworzoną w głowie, które uniemożliwiają "zawalczenie o siebie".
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których nadwaga przez wiele kobiet postrzegana jest jako coś nieodwracalnego, ba ! ,czasem wręcz normalnego związanego z wiekiem i byciem mamą!
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których pojawia się reakcja :"kurcze masz 35, 39, 44, 56  lata i jeszcze Ci się chce ?!".
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których z niedowierzaniem słyszę/ czytam od 23/25 letnich trenerek- " jestem już stara! dużo już dla siebie nie zrobię" !!!
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których wszystkie powyższe "nadal" razem wzięte często wpędzają nas w swego rodzaju matnię, z której nie widzimy wyjścia ani perspektyw na nie. Zamykamy się we własnym świecie i czekamy...ale na co? Na czarodziejski eliksir na całe zło? Na magiczne zaklęcie? Na to, że któregoś dnia wstaniemy i wszystko będzie jakbyśmy chciały?
 •   Nadal żyjemy w czasach, w których dzieląc się ze znajomymi pomysłem tego projektu- kilkukotnie zdarzyło mi się usłyszeć : "Poważnie? Żartujesz? Chcesz do niego wziąć takie zwykłe kobiety i to w takim wieku? Lepiej weź młodsze, zgrabniejsze. Myślisz, że będzie Was ktoś chciał oglądać? Młodość się sprzedaje lepiej. Średni pomysł. Głupi pomysł. Weź profesjonalistki." Hmm.. to już ode mnie- najlepiej nie rób nic ;)

 

 1. Niestety zdecydowanie widać, że "nadal" nadal istnieją.
 2. Eliksiru nie ma i przynajmniej długo jeszcze nie będzie.
 3. Metabolizm po 30 roku życia systematycznie zwalnia - to fakt.
 4. Jednak my same możemy więcej niż nam się wydaje.

 

                       Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 Tworzę projekt " Nowy Metabolizm", płytę wraz z książką, ponieważ chcę udowodnić kobietom, iż wiek, ilość dzieci, praca zawodowa, obowiązki, to absolutnie nie są bariery, których nie da się pokonać. Nigdy nie jest zbyt późno by zrobić coś dla siebie, aby zawalczyć o "nowe ja", aby powalczyć o zdrowie, lepszą sylwetkę czy samopoczucie.

 Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Projekt " Nowy Metabolizm" cele ma jasne i klarowne :

 •  Walczymy z wymienonymi wyżej stereotypami - Jesteśmy tu ! 8 kobiet po trzydziestce i czterdziestce. Wszystkie jesteśmy mamusiami - pracującymi lub jeszcze wychowującymi malutkie dzieci. Razem mamy 323 lata !!! I 23 dzieci :)! Wszystkie jesteśmy aktywne. Nie wyobrażamy sobie życia bez sportu. Większość z nas swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczęła właśnie dopiero po przekroczeniu magicznej 3 z przodu ;). Część z nas przeszła metamorfozę zewnetrzną, pozbyła się balastu nadwagi. Natomiast wszystkie przeszłyśmy metamorfozę wewnętrzną (więcej o nas w zakładce niżej). To, że jesteśmy tu "tylko" w osiem, to kwestia organizacyjna - bo tak naprawdę są nas dziesiątki, setki, jeżeli nie tysiące.
 •  Uczymy kobiety samoakceptacji - każda z nas ma jakiś kompleks, a nawet kilka. Mimo to - JESTEŚMY TUTAJ ;).
 •  Chcemy pokazać, wykrzyczeć, na przekór całemu fit marketignowi, że my, kobiety bez "2" z przodu, też jesteśmy! Funkcjonujemy! Trenujemy! Chcemy być zdrowe, wysportowane, aktywne, pokazać że cyfry nie mają znaczenia! Wręcz pokuszę się o stwierdzenie, że to właśnie nas kobiet - średnich, zwykłych, zwyczajnych, średnio młodych ;) jest najwięcej.
 •  Sam program treningowy poprzez starannie i skrupulatnie dobrane ćwiczenia ma za zadanie pobudzić metabolizm, niezależnie od stopnia zaawansowania ćwiczących. Jednak o tym obszerniej zaraz :)).

 

 Skąd się wziął pomysł na taki specyficzny projekt?

 

 Pomysł zakiełkował w mojej głowie jakiś czas temu - z autopsji. Pomimo kierunkowego wykształcenia, śwadomości jak ważny jest ruch, ćwiczenia, treningi, osobiście wpadłam we wcześniej wspomnianą matnię i błędne koło zagubienia. Sporo nawarstwionych problemów, stres i jego zajadanie skutkowały i u mnie, osoby wysportowanej, bardzo sprawnej fizycznie sporą nadwagą w wieku lat 32. Wszystkie wcześniejsze "nadal' kołatały się i w mojej głowie. Dopiero kiedy stanęłam z tym problemem "oko w oko" osobiście, zdałam sobie sprawę i uświadomiłam jakim ciężkim zadaniem jest samodzielnie się od niego uwolnić. Udało się ! Traktuję całą tą walkę samej z sobą jako doświadczenie, które sprawiło ,że jestem silniejszą i bardziej świadomą.  Doskonale rozumiem kobiety, których problem dotyka, umiem się wczuć w ich rolę. Zdaję sobie sprawę jak zagubione mogą się czuć. Wiem jakim ciężkim jest to wszystko z perspektywy osoby otyłej. W końcu byłam jedną z nich. Traktuję to jako swój niepodważalny atut!  Nikt mi tego nie odbierze, a ja dzięki może niezbyt miłym doświadczeniom i wspomnieniom potrafię w klarowny i jasny sposób pomóc innym kobietom. Osoba, która nigdy nie doswiadczyła kilkunasto, czy kilkudziesięcio kilogramowej nadwagi, nigdy w pełni nie zrozumie jak to jest i z czym trzeba się zmierzyć na różnych etapch. Dostaję mnóstwo wiadomości, pytań, próśb - wyciągam jeden wniosek - mimo, że tak inne, wszystkie tak naprawdę jesteśmy bardzo podobne, siedzą nam w głowach te same mysli, mamy te same wątpliwości, boimy się tych samych kroków i decyzji. Czujemy się skołowane przez te same rzeczy, wszystkie potrzebujemy jednego - aby ktoś, przynajmniej na początku, "poprowadził nas za rękę".

                                           Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Płyta z książką "Nowy Metabilizm" od strony praktycznej.

Gotowy produkt składać się będzie z płyty oraz książki.

Natomiast w przypadku wsparcia w kwocie ponad podstawową, projekt się rozbuduje jeszcze bardziej(o czym w zakładce budżet).

1. Płyta :

 Płyta treningowa "Nowy Metabolizm" - będzie to trening złożony z kilku części.(które będzie można wykonywać wszystkie, lub niezależnie od siebie - w zalezności od celu, który chcemy osiągnąć oraz stopnia zaawansowania). Zostanie nagrana przez profesjonalistów ,w profesjonalnym studio!                   Znajdą się w niej, oprócz elementów typowo treningowych, elementny zainspirowane rehabilitacją i fizjoterapią. Będzie to perfekcyjnie złożona treningowa kompilacja kilku form treningu z elementami zaczerpniętymi z rehabilitacji. Ćwiczenia są dobrane w bardzo dokładny, przemyślany i skrupulatny sposób, tak ażeby nawet najbardziej "oporny metabolizm" się pod nimi ugiął.Treningi skonstruowane są w specjalny sposób tak aby pobudzić metabolizm Pań u których zwolnił lub zaczął zwalniać. Poza pobudzeniem metabolizmu, nacisk kładę również w treningu na wzmocnienie mięśni, a także na naukę pobudzania ich do jeszcze bardziej wzmożonego działania poprzez dotyk.  Trening ten nie jest stworzonym na szybko, w ciągu kilku godzin, lecz jest skutkiem długich i dogłębnych analiz nie tylko samych zestawów treningowych, ale także fizjologii i fizjonomii kobiecego ciała, wieku i różnych poziomów zaawansowania. Trening będzie skonstruowany tak, aby dla osób początkujących nie był celem nieosiągalnym, natomiast dla osób średnio i zaawansowanych stanowił wyzwanie. :)

 W nagraniu treningu weźmiemy udział wszystkie! W sposób rotacyjny dziewczyny będą się wymieniać w jego częściach dla uatrakcyjnienia treningu i dodania nutki tajemniczości ;). W każdej z części jedna z moich dziewczyn będzie robić trening ten sam, jednak w sposób alternatywny, skierowany do osób początkujących, lub mających problemy ze stawami, np. kolanowymi. Ja natomiast będę w całości treningu, oprócz ćwiczenia będę również wskazywać i korygować najczęściej popełniane błędy podczas treningów, które niestety bardzo często są przyczynami kontuzji. Także każda z części programu , będzie miała kilka alternatyw do wyboru.

Trening nagrany będzie wsposób przejrzysty i klarowny dla odbiorcy. Tak aby każda z kobiet "po drugiej stronie monitora" czuła się częścią naszej drużyny - bo taka też jest prawda :).

Będzie go można wykonać w całości, która znajdzie się na płycie ,lub wybrać interesujące nas w danym dniu części ,a także według planów 8 tygodniowych rozpisanych w dołączonej książce. Jeden projekt, a wyborów kilka :)

2. Książka :

 Do płyty załączona zostanie również książeczka, w której znajdą się :

 • Zdjęcia z profesjonalnej sesji, a także z życia codziennego każdej z dziewczyn. Każda z nas odpowie na kilka pytań. "Jak to się zaczęło ?", "Co było najtrudniejsze ?", "Co Cię zmotywowało do bycia aktywnym ?", "Jak godzisz aktywność z codziennymi obowiązkami ?", "Jakie masz rady dla innych kobiet ?" i inne.
 • Oparty na wszystkich częściach treningu z płyty , rozpisany plan treningowy na 8 tygodni! Z podziałem na osoby : początkujące, średniozaawansowane oraz zaawansowane! 
 • Kilka ciekawostek i sugestii.

 

3. Trening wraz z dodatkiem w postaci książki dostępny będzie zarówno w klasycznej formie płyty, jak i w formie do pobrania na urządzenia mobilne z mojej strony internetowej :).

4. Całość projektu "Nowy Metabolizm"- czyli płyta i książka mają przekaz : " NIE ZASTANAWIAJ SIĘ! NIE SZUKAJ WYMÓWEK! GOTOWY PRZEPIS MASZ PODANY JAK NA TACY, WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. JEDYNE CO MUSISZ DAĆ OD SIEBIE TO WŁĄCZYĆ PLAY I PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO NAS. NA TYM ETAPIE TO MY MYŚLIMY ZA CIEBIE, TYLKO BĄDŹ Z NAMI. JESTEŚMY TAKIE JAK TY, MY TEŻ KIEDYŚ ZACZYNAŁYŚMY".

 

Projekt " Nowy Metabolizm" skierowany jest do :

 • Głównie kobiet po 30 ,40, 50 rż - ponieważ to przede wszystkim nasz metabolizm staje się z roku na rok coraz to bardziej "opieszały", a program jest skonstruowany tak, aby temu przeciwdziałać, a ćwiczenia móc wykonywać niezależnie od wieku.
 • Kobiet 25- 29 letnich - ponieważ ledwo się obrócicie, a będziecie w następnym przedziale wiekowym ;), a nie tajemnicą jest, że lepiej zapobiegać aniżeli leczyć :).
 • Kobiet do 25 rż- wykażcie się dziewczyny, czy jesteście w stanie nam, "starszym paniom", dorównać w tym treningu ;).
 •  Kobiet, które po ciąży nie potrafią wrócić do "swojej " wagi.
 • Kobiet zagubionych, które uważają, że nie ma już dla nich "szansy" na lepszą wersję siebie.
 • Dla Panów- hmmm ,żeby nie czuli się pominięci i mieli szansę się wykazać :).
 • Wszystkich, którzy potrzebują nowego bodźca treningowego, a i świetnej zabawy!

   Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wiekuZbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 

 

 

 

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 O mnie szczerze.

Nazywam sie Joanna Królikiewicz. Mam 35 lat.

 

Jestem absolwentką Msz w Poznaniu, WSEIT w Poznaniu, fizjoterapeutą, instruktorem fitness (wkrótce specj .pilates), trenerem.

                       Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 Prywatnie mamą dwojga dzieci. Natalii (13 lat) i Sebastiana (6 lat).

                       Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku  

Kocham sport i aktywność fizyczną.

Z całkowitą świadomością i odpowiedzialnością za te słowa mogę powiedzieć, że jest to jedna z miłości mojego życia.

   Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku  Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku                                                                                                                    fot. Hanna Zalewska

Pomimo że mam kilka lat doświadczeń w prowadzeniu zajęć z osobami zdrowymi, chorymi, czy kobietami w ciąży i połogu - wszystko to co wcześniej było obowiązkiem i tak naprawdę nie dawało poczucia satysfakcji i spełnienia -zamieniło się w prawdziwe powołanie i pasję dopiero po moich osobistych doświadczeniach i przejściach.

Będąc osobą kiedyś aktywną fizycznie, bez problemów z nadwagą, wysportowaną, po przekroczeniu 30 r.ż wraz z problemami, emocjami pojawiła się nadwaga. Kilka lat zajęło mi ponowne zapracowanie na to gdzie jestem dzisiaj, a przede wszystkim na zrozumienie i naprawienie problemu, który zagnieździł się tak naprawdę w psychice.

Wszystkie moje "przejścia" osobiste, emocje, praca nad ciałem, wysiłek psychiczny i fizyczny z tym związany w połączeniu z wykształceniem i dotychczasowym doświadczeniem zawodowym przełożyły się na to, że potrafię wczuć się doskonale w rolę każdej z moich podopiecznych. Jestem taka jak one. Wszystkie jesteśmy pomimo różnic bardzo do siebie podobne.

Krok po kroku uczymy się wspólnie jak to wszystko "ugryźć" w sposób taki, żeby było przyjemnością, a nie karą. 

                Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Moją największą pasją jest praca z kobietami, które przeskoczyły już próg magicznej 2 z przodu ( kobietami 30+, 40+, 50 +). Bardzo lubię też pracę z matkami. Nie jest to reguła, natomiast fascynują mnie te grupy.

Moją największą misją natomiast jest uświadomienie kobietom, że nie ma czegoś takiego jak bariery sztucznie tworzone przez wiek, obowiązki czy macierzyństwo. Każda z nas ma prawo być piękną i świadomą siebie.

Moje treningi opieram przede wszystkim na :

- treningu funkcjonalnym (zwiększającym siłę i poprawiającym koordynację, opierającym się na imitowaniu ruchów wykonywanych na co dzień, angażujących kilka partii mm jednocześnie)

- treningu interwałowym (który jest doskonałym treningiem spalającym tkankę tłuszczową i podnoszącym wydolność, opiera się na wykonywaniu ćwiczeń o zmiennych intensywnościach)

- tabata (krótki trening metaboliczny, który doskonale wpływa na "podkręcenie" metabolizmu i spalanie tkanki tłuszczowej)

- pilates

 

W moich treningach można dostrzec również elementy z fizjoterapii i ćwiczeń rehabilitacyjnych:

Między innymi trening izometryczny (zarówno bez obciążenia, z obciążeniem własnego ciała, jak i dodatkowym obciążeniem), który doskonale wzmacnia mięśnie i zwiększa ich siłę. Często wplatam również w trening elementy propriocepcji.

Ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.

Jestem aktywna w mediach społecznościowych, a przede wszystkim na instagramie (@joannowska), na którym jest naprawdę ogromna rzesza kobiet, takich jak ja i moje dziewczyny. Fantastycznych, walczących, robiących coś dla siebie w wieku " średniej młodości " :). To jak jest nas dużo, to ile pytań i próśb dostaję również przyczyniło się do tego, iż odważyłam się przestać rozpatrywać projekt "Nowy Metabolizm" tylko w sferze marzeń. Jako ciekawostkę napiszę, że wszystkie dziewczyny, które biorą udział wtym projekcie, poznałam właśnie dzięki Instagramowi :).  

 

Jestem również ogromnym przeciwnikiem restrykcyjnych diet, diet 1000-1300 kcal, wszelkiego podliczania tam gdzie nie jest ono niezbędnym. Propaguję zdroworozsądkowe podejście do sprawy. Na grupie fb, którą założyłam można szukać inspiracji związanych ze zdrowym, racjonalny odżywianiem.

 https://www.facebook.com/groups/297950120658640/?multi_permalinks=322554834864835&notif_t=group_highlights&notif_id=1498631497743062

 

 

 

Media :

 •   "Be active" nr 7/2016 (dziewczyna z okładki)
 •   ofeminin.pl
 •   "Be active" nr 8/2016
 •   "Shape De" nr kwiecień 2017
 •   "Shape PL" nr 12/2016/ nr 3/2017/ nr 4/2017 -wzmianki z akcji "jestemshape"
 •  "Top treningi be active dietetyka i fitness" trening z Ewą Chodakowską
 •  "Dzień Szamotulski" 21 kwiecień 2017
 •  Konkurs " LadyAsics Polska " 3 finalistka- kwiecień 2017
 •  "Shape PL" 7/2017
 •  "Gazeta.Kobieta.pl" czerwiec 2017

                            Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Shape PL
fotograf Marcin Klaban
                                                                     makijaż Eryka Sokólska/Max Factor
asystentki makijażystki Żaneta Miller i Anna Huńkowska
                                                              fryzury Sebastian Kobielski / Metaluna
produkcja Jagoda Komenda

             Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku  Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

              Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

       Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

                   Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku   Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

                         Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 

 

Moje  cudowne "zwykłe - niezwykłe" dziewczyny : 

 •  Agnieszka :                                                                                                 Aga, 34 , mama trójki dzieci - Kacper 14, Alan 12 i Maja 2.            
  Na co dzień prowadzę rodzinna firmę razem z mamą i siostrą. Czas pracy nienormowany. Dzięki regularnym treningom nie tylko zmieniłam swoje ciało, ale również sposób myślenia. Ćwiczę bo kocham przekraczać swoje możliwości. Bo gdy już je pokonam, to mam wrażenie, że mogę wszystko, a to uczucie jest bezcenne (instagram : @fiksum )Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku❤️                           
 •                                                                                                                          
 •                 Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku
 • Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku                                                                                                                          
 • Sylwia :  lat42. Mama Karoliny (19 lat), Pauliny (18 lat), Jakuba (17 lat), Laury ( 16 lat), Kacpra (13 lat), Maksymiliana (10 lat). Od 10 lat wychowuje dzieci sama.  Czym jest dla mnie aktywność fizyczna- chyba ostatnio wszystkim , poza dziećmi :). Dzięki niej zaczęłam nad sobą pracować i zwiększyłam swoją samoocenę. Chcę również zmotywować do działania moje starsze córki :)

Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 •  Asia W. : lat.39. Mama Marysi 12 lat i Gabrysi 9 lat.                                   Na co dzień jestem biurowa Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku:D Pracuję od rana do 14 w biurze jako pracownik administracyjno-kadrowy w Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych. Wieczorami instruktor zumby. Instagram @zumbainstruktorasia  fb: Asia Wolniewicz (Zumba instruktor Asia)Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

             

 Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 • Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 

 •  Monika : 32 lata. Mama Oskara -13 lat.                                                      Prowadzę rodzinną firmę. Pracuję w godzinach porannych. Zdecydowanie praca siedząca. Codzienne treningi i zdrowy tryb odżywiania gości u mnie od niedawna i tak naprawdę ciągle jeszcze się go uczę. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych i regularnych treningów, mój zarówno umysł jak i ciało bardzo się zmienia. Jestem teraz szczęśliwą i bardziej pewną siebie kobietą. Do ideału wiele mi jeszcze brakuje, ale z dnia na dzień jestem go bliżej.(Instagram @mo_nika_)

Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 •  Asia H: Asia. 33 lata. Dwójka dzieci - Julia 12 lat, Adam 9 lat.                        Do południa mama, sprzątaczka, praczka, kucharka Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku🙈 Od 13 na 200% zaangażowana w prowadzenie razem z mężem własnej działaności. Wieczorami biuro i papierowa robota Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku🙈 Trening zawsze gdzieś pomiędzy, przeważnie do południa Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku🤦🏼‍♀️, albo późnym wieczorem Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku🤣 Lecz wiemy wszystkie, że dla chcącego nic trudnego Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku😝Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku👌🏼Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku" (Instagram : @jo_27_pl)

                        Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

                      Projekt Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

  

 

 

 

 •  Gosia : Gosia. 43 lata. Mama Dawida 17 lat, Dominika 15 lat i Florka 2 latka.                                                                                                          Pracuję w firmie ogrodniczej i opiece społecznej. Wybiegałam sobie zdrowie i szczupłą sylwetkę. Mam niedoczynność tarczycy, której się nie daję! (Instagram @vegerunerka)

                Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

                 Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

                  Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 •   Paulina : Paulina. Lat 32. Dzieci - Alexander 5 lat i Hubert 1 rok.            Manager i księgowa w firmie męża. Dodatkowo zajmuję się wynajmem nieruchomości. Jestem aktywna fizycznie i zdrowo się odżywiam, żeby być zdrową i silną, mieć energię na każdy dzień i, co dla mnie bardzo ważne, żeby dawać przykład moim synom.( Instagram @zmyslowska.paulina)

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 •   Ania : Ania. Lat 33. Pełnoetatowa mama Tymka 3 lata i Zuzi 1.5 roku. Właścicielka firmy wspomagającej nauczanie (pot. korepetycje). Ćwiczę, bo to dodaje mi energii i sił do ogarniania moich dwóch małych diabłów i całego domu.( Instagram @siemiona)

 

Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wiekuKampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 

 

 

 

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 Podstawowy budżet projektu zawiera

- Nagrany przez profesjonalistów trening w studio nagraniowym (m.in. studio, kamery z osprzętem, podgląd, światło i jego obsuga, dźwięk, montaż, reżyserię, zdjęcia, itp). Jednakże przekroczenie podstawowego progu zbiórki, pozwoli mi przenieść projekt w zupełnie inny wymiar :). Wyruszyć w Polskę i nagrywać filmiki treningowe ze zwykłymi kobietami w "wieku średniej młodości' takimi jak my :). Dlatego moim wielkim marzeniem jest osiągnąć i próg finansowy, który mi to umożliwi.  

 1. 14.000 - jest to kwota, która pozwoli zrealizować projekt na poziomie podstawowym, plus kwota wliczonej prowizji dla Polakpotrafi.pl.
 2. 16.000 - kwota, która pozwoli udoskonalić projekt do poziomu "master".
 3. 19.000 - pozwoli mi na rozbudowę projektu "Nowy Metabolizm"- na zakup kamery - i na pracę ze zwykłymi kobietami "w terenie". Chciałabym co trzy tygodnie odwiedzić jedną z takich kobiet i wspólnie z nią nagrać filmik treningowy - który umieszczony zostanie na kanale Youtube "NOWYMETABOLIZM Joannowska"
 4. 23.000 - pozwoli mi na wydanie płyty i książeczki do niej dołączonej w bardzo ekskluzywnej formie i oprawie, bez zapożyczania się.
 5. 26.000 - pozwoliłoby mi na dodatkowe efektowne intro, którego nie ma jescze nikt na polskim rynku :).
 6. 31.000 - projekt "Nowy Metabolizm" z lotu ptaka - czyli zakup drona z użyciem którego nagrywane byłyby treningi w kilkuosobowych grupach, właśnie "zwyłych kobiet" i udostępniane na kanale Youtube.
 7. 40.000 - szalej kobieto! Na pewno wymyślę coś związanego z projektem, wszak pomysłów mam głowę pęłną ;). Może chociażby jakieś ciuszki, które tym razem będą skierowane do naszej grupy wiekowej :). 

W każdym razie marzy mi się aby ten projekt się rozrósł i zaczął żyć własnym życiem :)

Projekt zaczniemy realizować, natychmiast po zakończeniu zbiórki i zebraniu niezbędnej kwoty .

 

 Dlaczego crowdfunding :

"Człowiek z no­wymi po­mysłami jest wa­riatem, dopóki nie od­niesie sukcesu." - Mark Twain

 Projekt " Nowy Metabolizm" zagnieździł się w mej głowie już dawno, niestety nie stać mnie na jego realizację z domowego budżetu :(.

 Nie chcę już dłużej trzymać go tylko w sferze swoich marzeń, dlatego zdecydowałam się wreszcie poprosić o pomoc. 

 Wszak wiadomo, iż Polak Potrafi. Może i tym razem bezinteresowność weźmie górę nad innymi przeslankami.

Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 Ja, My, prosimy o wsparcie. Bez Was nie będę mogła zrealizować projektu, który uważam jest bardzo potrzebnym. 

Prośbę o wsparcie kieruję zarówno do prywatnych osób, jak i do firm. 

 W zamian za wsparcie , w wypadku zebrania potrzebnej kwoty, odwdzięczę się szeroką gamą nagród , zarówno jednym jak i drugim :).

Nagrody będą realizowane po zebraniu odpowiedniej kwoty, a płyty wysyłane po jej nagraniu :)

Wszystkie nagrody, wraz z pułapami, rozpisane są w zakładkach po prawej stronie monitora :).

     

               Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

                                                              fot. Hanna Zalewska

 

 

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

 Strona internetowa :

www.joannowska.com

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku 

joannowskacollab@gmail.com  

joannowska@onet.pl

Zbiórka Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

instagram : @joannows.k

 

https://www.instagram.com/joannows.k/

 

fb: joannowska

https://www.facebook.com/Joannowska-1145920945429127/

 

lub grupa wsparcia :

https://www.facebook.com/groups/297950120658640/

 Youtube : 

NOWYMETABOLIZM Joannowska

  https://www.youtube.com/channel/UCY7IaXUAgx-_q1RycU7RPfw

 

 

 

                            Kampania crowdfundingowa Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

Media o Twoim projekcie:

Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

wirtualnepniewy.pl | 2017-07-01


Objęliśmy patronat nad niebanalnym projektem adresowanym do Pań.

Nowy Metabolizm - aktywne niezależnie od wieku

szamotuly.naszemiasto.pl | 2017-07-01


Dzień Szamotulski objął patronatem niezwykle ciekawy pomysł mieszkanki naszego regionu. Joanny Królikiewicz.

157

Wspierający

14323 zł

Z całkowitej kwoty 14000 zł

27 dni

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 14.09.2017

Wybierz
nagrody

Wesprzyj projekt

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

41 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".

36 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.

30 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Nagroda za licytację kolczyków od Panfinello Polska na rzecz projektu.

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 42 zł lub więcej!

Nowa nagroda- za licytację sówki na rzecz projektu.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 49 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

20 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.
Uwaga!!! Dla 5 pierwszych osób płyta "Nowy Metabolizm".

5 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.
Uwaga!!! płyta "Nowy Metabolizm".

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.
Uwaga!!! Dla 5 pierwszych osób płyta "Nowy Metabolizm".

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Nowa nagroda- nagroda za licytację pierścionka od Panfinello Polska na rzecz projektu.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Nagroda za licytację biżuterii na rzecz projektu.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.
Uwaga!!! płyta "Nowy Metabolizm".

3 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.
Uwaga!!! płyta "Nowy Metabolizm".

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.
Uwaga!!! płyta "Nowy Metabolizm".

3 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Nowa nagroda- za licytację koszulki na rzecz projektu.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 55 zł lub więcej!

Oprócz wszelkiego rodzaju podziękowań - kubek z foto z naszego promującego projekt plakatu :)

Czyli codzienna kawa z nami ;)

6 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 55 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.
Uwaga!!! płyta "Nowy Metabolizm" z prezentem niespodzianką ;)

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 60 zł lub więcej!


Nagroda za licytację kompletu bransoletek na rzecz projektu.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Nagroda specjalnie dla osób z Poznaniai okolic. Wspólna wycieczka i udział w zajęciach zumby u mistrzyni > Zumba Instruktor Asia< . Oprócz wspaniałej zabawy, możliwość zobaczenie na oczy jedynej w swym rodzaju "zumbo- kukły" czyli mnie ;). Lokalizacje do wyboru ; Koziegłowy, Lednogóra i Kiszkowo. Z Poznania pojedziemy wspólnie na tę wyprawę, a po zajęciach - wspólna kawa lub sok :)

4 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Nagroda z licytacji na rzecz projektu.

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Nowa z licytacji skarbinki na rzecz projektu.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 75 zł lub więcej!

Oprócz wszelkiego rodzaju podziękowań - duży obraz na płótnie z przedrukiem z plakatu promującego projekt :)

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Wszelkiego rodzaju podziękowania plus PUZZLE ze zdjęciem z naszego promującego projekt plakatu(czyli puzzle z naszym kompletem :) )

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 85 zł lub więcej!

Nagroda za licytacje na rzecz projektu.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 99 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

13 Wspierających
Pozostało: 0 z 7

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Uwaga! Dla 7 pierwszych osób płyta "Nowy Metabolizm"

7 Wspierających
Pozostało: 0 z 7

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Uwaga! Dla 7 pierwszych osób płyta "Nowy Metabolizm"

7 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 101 zł lub więcej!

Nagroda ze wsparcia z licytacji biżuterii od Panfinello na rzecz projektu.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 110 zł lub więcej!

Oprócz wszelkiego rodzaju podziękowań - kubek z foto z naszego promującego projekt plakatu :)

Czyli codzienna kawa z nami ;)

oraz puzzle ze zdjęciem plakatowym,

czyli chwila relaksu z nami :)

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 149 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " oraz mój plan treningowy na tydzień specjalnie dla Ciebie .

Uwaga! Dla 5 pierwszych osób do pakietu dorzucam płytę "Nowy Metabolizm"

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 10

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " oraz mój plan treningowy na tydzień specjalnie dla Ciebie .

Uwaga! do pakietu dorzucam płytę "Nowy Metabolizm"

7 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 199 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzkę "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na tydzień specjalnie dla Ciebie .

1 Wspierający
Pozostało: 5 z 10

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzkę "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na tydzień specjalnie dla Ciebie .

Dla pierwszych 10 osób płyta "Nowy Metabolizm"

5 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 279 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzkę i kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na 5 tygodni!!! specjalnie dla Ciebie .


1 Wspierający
Pozostało: 11 z 13

Nagroda za 280 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzkę i kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na 5 tygodni!!! specjalnie dla Ciebie .

Dla pierwszych 13 osób płyta "Nowy Metabolizm"

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 350 zł lub więcej!

SPONSOR drobny - oprócz wszelkiego rodzaju podziękowań, napisy końcowe treningu oraz posty z twoim linkiem , nazwą firmy lub według twego życzenia na instagramie, fb oraz gupie fb - 3 razy w tygodniu przez miesiąc.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 399 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzę i kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na 5 tygodni!!! specjalnie dla Ciebie .

Uwaga!!! Przy wsparciu tą kwotą zapraszam Cię do siebie na wspólny trening, a także zabieram Cię na wspólny trening Zumby do Asi, która jest w moim projektowym teamie ! :)
Jeżeli wyrazisz chęć, trening oczywiście nakręcimy i udostępnimy na Youtube :)

0 Wspierających
Pozostało: 11 z 15

Nagroda za 400 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzę i kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na 5 tygodni!!! specjalnie dla Ciebie .

Uwaga!!! Przy wsparciu tą kwotą zapraszam Cię do siebie na wspólny trening, a także zabieram Cię na wspólny trening Zumby do Asi, która jest w moim projektowym teamie ! :)
Dla pierwszych 15 osób płyta "Nowy Metabolizm"

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 500 zł lub więcej!

SPONSOR drobny pakiet nr 2 - oprócz wszelkiego rodzaju podziękowań, napisy końcowe treningu oraz posty z twoim linkiem , nazwą firmy lub według twego życzenia na instagramie, fb oraz gupie fb - 3 razy w tygodniu przez dwa miesiące.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 699 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzę i kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na 5 tygodni!!! specjalnie dla Ciebie .

Uwaga!!! Teraz to ja przyjadę do Ciebie (na terenie PL) i nagramy wspólny trening ! który udostępnimy na facebooku, mojej stronie internetowej i Youtube !!!!!
Plus płyta "Nowy Metabolizm"

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 700 zł lub więcej!

SPONSOR drobny pakiet nr 3 - oprócz wszelkiego rodzaju podziękowań, napisy końcowe treningu oraz posty z twoim linkiem , nazwą firmy lub według twego życzenia na instagramie, fb oraz gupie fb - 4 razy w tygodniu przez 10 tygodni.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 749 zł lub więcej!

Za wsparcie tą kwotą - otrzymasz ode mnie mail z podziękowaniem oraz dyplom wspierającego " Projekt Nowy Metabolizm ".
Dodatkowo otrzymasz imienne podziękowanie ode mnie za wsparcie na instagramie, facebooku, grupie wsparcia na facebooku, także twoje nazwisko zostanie wpisane na listę wspierających na mojej stronie internetowej.
Dodatkowo!!! Otrzymasz dostęp do naszej tajnej grupy na fb, w której będziesz mógł monitorować na bieżąco wszystkie działania związane z postępem projektu, mieć wgląd "za kulisy" a także możliwość porozmawiać z nami.

Oprócz tego otrzymasz od nas duży plakat z profesjonalnej sesji zdjęciowej związanej z projektem, na którym będziemy wszystkie 8 ! Napiszemy dla Ciebie każda z osobna na jego drugiej stronie, podziękowania, oraz każda "słowo od siebie " :)

Jeżeli to jeszcze mało ! Zostaniesz wymieniony z imienia i nazwiska, lub z nazwy firmy w napisach końcowych filmu treningowego " Nowy Metabolizm" - jako osoba której dziękujemy za pomoc w realizacji projektu :)

Do powyższego pakietu dorzucam bluzę i kubek "joannowska - KURZ MI NIE UCIEKNIE, TRENING MUSI BYĆ " w wybranym przez Ciebie kolorze i rozmiarze oraz mój plan treningowy na 5 tygodni!!! specjalnie dla Ciebie .

Uwaga!! Uwaga !! Wesprzyj nas tą kwotą, a my zabieramy Ciebie na dzień nagraniowy " Nowego Metabolizmu" ! Gdzie będziesz mógł nas wesprzeć i potrzymać "za rękę " ! :)
Plus płyta "Nowy Metabolizm"

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 999 zł lub więcej!

Zaczyna się robić bardzo poważnie !

Pakiet SPONSOR 1.

1. Napisy końcowe z nazwą twojej firmy lub imieniem i nazwiskiem, jako podmiotów dzięki , którym powstałprojekt.

2. Wymienienie w czołówce filmu treningowego joko "Sponsor Projektu"

3. Link do twojej strony, fb i innych przy każdym poście na fb i ig przez 1 miesiąc.

4. Cały pakiet poprzednich nagród.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 1499 zł lub więcej!

Pakiet SPONSOR 2

1. Napisy końcowe z nazwą twojej firmy lub imieniem i nazwiskiem, jako podmiotów dzięki , którym powstałprojekt.

2. Wymienienie w czołówce filmu treningowego joko "Sponsor Projektu"

3. Jako sponsor twoje logo, nazwa firmy lub imię nazwiskozostaną umieszczone w książeczce dołączonej do płyty.

4. Link do twojej strony, fb i innych przy każdym poście na fb i ig przez 2 miesiąc.

5. Chętnie spotkam się osobiście i nagramy filmik z podziękowań za pomoc w realizacji. Film zostanie umieszczony na fb, ig oraz Youtube

6. Cały pakiet poprzednich nagród.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2000 zł lub więcej!

Jeżeli chcesz zostać sponsorem projektu, a masz inną propozycję aniżeli nasze - Napisz. Jestem otwarta na propozycje .

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 2499 zł lub więcej!

Pakiet SPONSOR 3

1. Napisy końcowe z nazwą twojej firmy lub imieniem i nazwiskiem, jako podmiotów dzięki , którym powstałprojekt.

2. Wymienienie w czołówce filmu treningowego joko "Sponsor Projektu"

3. Jako sponsor twoje logo, nazwa firmy lub imię nazwiskozostaną umieszczone w książeczce dołączonej do płyty.

4. Logo, nazwa firmy, lub imię i nazwisko zostanie umieszczone na okładce płyty "Nowy Metabolizm"

5. Link do twojej strony, fb i innych przy każdym poście na fb i ig przez 3 miesiąc.

6. Chętnie spotkam się osobiście i nagramy filmik z podziękowań za pomoc w realizacji. Film zostanie umieszczony na fb, ig oraz Youtube

7. Cały pakiet poprzednich nagród.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 3499 zł lub więcej!

Pakiet SPONSOR GŁÓWNY- MECENAS.

1. Napisy końcowe z nazwą twojej firmy lub imieniem i nazwiskiem, jako podmiotów dzięki , którym powstałprojekt.

2. Wymienienie w czołówce filmu treningowego joko "Sponsor Projektu"

3. Jako sponsor twoje logo, nazwa firmy lub imię nazwiskozostaną umieszczone w książeczce dołączonej do płyty.

4. Logo, nazwa firmy, lub imię i nazwisko zostanie umieszczone na okładce płyty "Nowy Metabolizm"

5. Twoje logo lub nazwa firmy widnieć będzie przez cały czas trwania filmu na ekranie. tj około 50 minut.

6. Link do twojej strony, fb i innych przy każdym poście na fb i ig przez 4 miesiąc.

7. Chętnie spotkam się osobiście i nagramy filmik z podziękowań za pomoc w realizacji. Film zostanie umieszczony na fb, ig oraz Youtube

8. Cały pakiet poprzednich nagród.

0 Wspierających

O projektodawcy

Joanna Królikiewicz

Joanna Królikiewicz

Poznań/ Pniewy

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

AdamKr

AdamKr

Pniewy

Agnieszka Szewczenko

Agnieszka Szewczenko

Bolesławiec, Jelenia Góra, Poland

rocznik 83....lubię czekoladę..;)

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: