Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jrsekula

jrsekula

Kraków, Polska

Redaktor strony swiat-futbolu.pl. Piłka nożna to całe moje życie. Piszę o najpiękniejszej dyscyplinie sportu z pasji i dla ludzi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 2500 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 12.11.2018 22:10

LOTTO Ekstraklasa wcale nie jest nudna!

O projekcie

KTO: https://swiat-futbolu.pl/

Kim jesteśmy?
 

 

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem. Naszą koniecznością jest rzetelne pisanie o piłce nożnej. Poniekąd robimy to w sposób niekonwencjonalny, skupiając się głównie na tekstach publicystycznych. Nasza grupa liczy kilkanaście osób. Pomimo nauki w szkołach, studiowania czy nawet pracy, uwielbiamy żywić ludzi... treścią - sprawia to nam wielką radość! ;)

 

 

 

 

 

Słowem wstępu, przepraszamy za krótki i nieco niedopracowany film, niemniej sprawa jest dosyć pilna, więc postaraliśmy się podjąć działania jak najszybciej.

O ile w Polsce, na boiskach LOTTO Ekstraklasy, brakuje tak utalentowanych graczy, jak na Wyspach czy w Niemczech, to i tak nasza liga wcale nie jest nudna!

 

Skojarzyła nas pasja do najpiękniejszej dyscypliny sportu, a mowa tu rzecz jasna o piłce nożnej, która jest dla nas całym życiem. Piszemy z zamiłowania i dla ludzi. Generalnie stawiamy na rozwój i w dużej mierze właśnie dlatego tutaj jesteśmy. Możecie nas odnaleźć tutaj: https://swiat-futbolu.pl

 

Cel projektu? Cóż... najprościej mówiąc, albo i pisząc chcemy uświadomić Polaków, że nasza rodzima ekstraklasa jest ciekawa, że warto chodzić na zmagania ligowe, że na polskich boiskach nie brakuje ambicji, zaangażowania... Reasumując chemy:

  • uświadomić Polaków o fenomenie ekstraklasy polskiej,
  • zachęcić kibiców do regularnego chodzenia na mecze,
  • zafascynować rodaków LOTTO Ekstraklasą,
  • zaczepić w najmłodszych pasję do futbolu.

 

No, ale na co pieniądze? Po co nam są potrzebne? - mogą pojawić się ów pytania. Nasz projekt składa się z dwóch części:

 

I Skarby Kibica 

Unikalne Skarby Kibica przygotowane z myślą o każdym klubie występującym w LOTTO Ekstraklasie. My nie chcemy faworyzować Legii czy też Lecha. My chcemy poświęcić uwagę również mniejszym zespołom, czyli na przykład Miedzi Legnica, jak i również Zagłębiu Sosnowiec. 

 

 

Przede wszystkim potrzebujemy gotówki na zakup najpierw odpowiednich zdjęć, a następnie na zamówienie profesjonalnych grafik. Jak można się domyśleć, nie jest to zbyt tanie, a strona nie generuje zysków, by móc je przeznaczyć na ów inicjatywę.

 

II Ciekawe reportaże 

 "Jak wygląda Kraków przed derbami?", "Co można kupić w sklepie klubowym Legii", "Jak obcokrajowcy grający w Polsce uczą się naszego języka" - w planach jest przygotowanie naprawdę wielu materiałów autorskich, niemniej potrzebujemy funduszy na dostanie się do danego miasta.

 

 

Zarówno Skarby Kibica, jak i reportaże byłyby publikowane na naszej stronie. Dostęp do nich miałby dosłownie każdy, kto by tylko chciał. W każdym z nich będzie można odnaleźć naprawdę wiele fajnych zagadnień, o których mało kto wspomina.

 

 

Reasumując, lubimy, ba, nawet uwielbiamy ambitne projekty i obiecujemy, że jeśli ten się powiedzie i dobrze przyjmie, to będziemy inicjować nowe. Premier League, Bundesliga, Serie A... - a co z polską piłką? Chcemy, a nawet uważamy to za nasz obowiązek, pokazać naszym rodakom, dlaczego warto oglądać rozgrywki w Polsce.

 

 

W przypadku zebrania niezbędnych funduszy, publikację tekstów rozpoczniemy jeszcze w tym roku. Natomiast w styczniu 2019 zamierzamy zakończyć projekt reportażami.