Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Nauka Jest Fajna!

Nauka Jest Fajna!

Bydgoszcz

Nauka Jest Fajna! to alternatywna działalność edukacyjna, która powstała z połączenia wykształcenia biotechnolożki-edukatorki, przyrodniczej pasji i serca do pracy z ludźmi. Zwłaszcza z tymi najmłodszymi. Nauka Jest Fajna! specjalizuje się w alternatywnej edukacji przyrodniczej, która rozwija naturalną ciekawość dziecka.

Nasza misja? Wspieranie dzieci w rozwijaniu ich naturalnej ciekawości.

Jesteśmy przekonane, że Nauka Jest Fajna! BOX jest do tego idealnym narzędziem :-)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1103 PLN z 45000 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 25.04.2019 22:10

Nauka Jest Fajna! Box - zestaw naukowy dla dzieci

O projekcie

Każde dziecko ma ogromne możliwości rozwoju! A najważniejsze jest, abyśmy my, dorośli wspierali ten rozwój. Dziś jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek - dlatego przygotowaliśmy super zabawkę edukacyjną o nazwie Nauka Jest Fajna! BOX. Jest to po prostu pudło pełne eksperymentów, które dziecko może wykonywać samodzielnie, według instrukcji, które znajdują się na naszym kanale YouTube.

 

Dzięki tej zabawce, dziecko fajnie i przyjemnie spędzi czas, a przy okazji rozwinie swoją wyobraźnię, myślenie przyczynowo-skutkowe i poczucie sprawczości. Oprócz tego, lepiej będzie rozumiało w szkole przyrodę, fizykę, chemię i biologię.

 

Wyposażymy to pudło tak, żebyście już o nic nie musieli się martwić. Dedykujemy je dzieciom w wieku 6-12 lat. 

Na naszym kanale YouTube co sobotę o 8.00 zamieszczamy filmik z eksperymentem. W BOXie zamieścimy sprzęt do wybranych doświadczeń.

 

W Nauka Jest Fajna! BOX'ie znajdziecie zarówno proste, bezpieczne naczynia laboratoryjne jak i kolorowe, niezbędne składniki. Dzięki temu spełniamy marzenie dzieci o włąsnym laboratorium w domu :-) Naczynia i sprzęty posłużą na długo, a dziecko będzie mogło korzystać znim również przy wykonywaniu zabaw badawczych według własnego pomysłu.Mam na imię Justyna i już prawie 10 lat prowadzę warsztaty z eksperymentami dla dzieci, od kilku lat wspólnie z moim edukacyjnym zespołem. Podczas warsztatów dzieci samodzielnie robią eksperymenty z fizyki i z chemii. Widzę jak ogromną frajdę im to sprawia, ile pozytywnych emocji uwalniają i jak szybką uczą się - rzeczy i spraw, które teoretycznie poznaliby dopiero za ładnych parę lat. Wiem też, że dzieci marzą o takim swoim laboratorium w domu.

 
 

 

 

Stąd akcja na polakpotrafi, bo zbieramy niezbędne środki na to, by móc uruchomić takie pudło na 1.06 i żeby miało ono premierę właśnie w Dzień Dziecka. Jednocześnie będzie to pierwsze z serii tematycznych BOXów Nauka Jest Fajna!

 

 

Za każdą wpłatę otrzymasz od nas wybraną przez siebie z listy nagrodę. Jeśli chcesz zamówić Nauka Jest Fajna! BOX w przedsprzedaży, to zerknij na poniższe pakiety i wybierz najlepszy dla siebie :-) 

 

 

Nauka Jest Fajna! BOX przedpremierowo jest w niższej cenie + zesykujesz darmową wysyłkę na terenie Polski.

Dostarczymy Ci je przed Dniem Dziecka, jako gotowy prezent dla Twojej pociechy.

 

Możesz to zrobić wybierając Nauka Jest Fajna! BOX jako jedną z nagród lub wybierz inną nagrodę i zróbmy razem coś fajnego dla dzieci!

 

 

 

Po prawej stronie znajduje się pełna lista nagród - kliknij, wybierz i... oczekuj przesyłki! :-)

 

Pieniądze zostaną przeznaczone na:

 • certyfikację Boxa oraz testy bezpieczeństwa produktów - zgodnie z dyrektywą zabawkową (ok. 10 000 zł)

 • zamówienie pierwszej partii boxów - z grubej tektury introligatorskiej o podstawie b5, z szufladką (ok. 17 000zł)

 • zamówienie produktów niezbędnych do realizacji pierwszych boxów - laboratoryjnych, plastycznych oraz surowców spożywczych (ok. 10 000 zł)

 • zamówienie kartonów transportowych, folii ochronnych (ok. 2000 zł)

 • projekt graficzny boxa oraz siatek do druku, kolorowych materiałów graficznych do boxa (ok. 1000 zł)

 • wydruki kolorowych materiałów graficznych do boxa (ok. 1000 zł)

 • prowizja dla polakpotrafi.pl

 

Wiemy, że Polak potrafi! Jeśli uzbieramy 50 000 zł, to każdy Nauka Jest Fajna! BOX wyposażony będzie w kolorową mini-broszurkę z instrukcjami do eksperymentów zawartych w danym BOXie. Dzięki temu, oprócz video-instrukcji na naszym YouTube będzie można skorzystać również z wersji drukowanych i kolekcjonować je.

 

 Mamy pomysł i na tę kwotę! Jeśli uzbieramy 60 000 zł, to wyżej wspomniane instrukcje do eksperymentów zawrzemy na kolorowych kartach memo. Ekspement i gra w jednym! W każdym zamówionym BOXie znajdą się 4 kolejne memo-karty.


 

Chcemy, aby dzieci w całej Polsce miały możliwość robienia eksperymentów i rozwijania swoich talentów we własnych domach, w prawdziwych, bezpiecznych naczyniach laboratoryjnych i na dobrej jakości produktach. To duży projekt i jesteśmy gotowe podjąć wyzwanie! Aby go wystartować potrzebujemy Waszego wsparcia - zróbmy coś fajnego dla dzieciaków RAZEM! :-)

Masz pytanie, pomysł lub chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie?

Napisz do nas na: biuro@naukajestfajna.edu.pl :-)

Wszystkie nagrody wyślemy po zamknięciu i rozliczeniu projektu:

 

 • nagrody w formie elektronicznej wyślemy do 20.05.2019
 • wszystkie Nauka Jest Fajna! BOX'y dostarczymy przed Dniem Dziecka, ok. 30.05.2019. Dzięki temu w pierwszą sobotę czerwca możecie zaplanować wspólne eksperymentowanie ;-)
 • wszystkie nagrody fizyczne - podziękowania w ramkach, notesy, ołówki - dostarczymy ok. 30.05.2019.
 • nagrody: spotkania, odwiedziny w odcinku, sesje zdjęciowe, projekt naklejki - do 20.05.2019 wyślemy maile organizacyjne z propozycjami terminów.

                                                        

 

      

 

 

Dziękujemy! 

Justyna & Fajna Ekipa