Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Adrian Bobowski

Adrian Bobowski

Bydgoszcz, Polska

Jestem osobą z pozytywnym nastawieniem do świata. Ostatnie 5 lat spędziłem zagranicą, obecnie mieszkam w Bydgoszczy i realizuję swoje plany na życie. Chcąc zajmować się tym, co lubię i w czym się odnajduję, potrzebuję dobrej organizacji czasu. Staram się planować czas w sposób jak najbardziej efektywny.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10 PLN z 8900 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 20.12.2018 22:10

Motywujący kalendarz z planerem

O projekcie

Motywujący kalendarz z planerem

 

 

O projekcie - Witam nazywam się Adrian Bobowski. Moim założeniem jest wydanie kalendarza połączonego z planerem (przewodnik z ćwiczeniami), który wraz z własnym samozaparciem i konsekwencją skłania do zmiany i spojrzenia na dotychczasowy świat z innego punktu widzenia. Moją prośbą jest pomoc w sfinansowaniu końcowych etapów potrzebnych do wydania kalendarza w wersji drukowanej w ilości 200 egzemplarzy.

 

 

Co zawiera projekt - 1. Kalendarz w formacie A5, tydzień na dwóch kartkach wraz z miejscem na notatki.

2. Planer zawiera opis proponowanych przeze mnie zmian nawyków i przyzwyczajeń, które kształtują nasz światopogląd i spojrzenie na samego siebie. Dzięki bacznej obserwacji własnych zachowań, opierając się na zebranych danych, możemy wyciągnąć wnioski jak zachowywaliśmy się do tej pory i jak chcielibyśmy działać w przyszłości.

Opisane są również wybrane przeze mnie strefy życia, które uważam za ważne w procesie samorealizacji: sposób odżywiania, zdrowie duchowe, relaks oraz organizacja.
Nie bez powodu Hipokrates powiedział: "jesteś tym co jesz", ja osobiście opieram się na weganizmie, jako sposobie na odzyskanie pełni zdrowia. Rozwój siły duchowej wzmacnia i pozwala wytrwać na drodze do założonych celów. W moim przypadku sprawdziła się przede wszystkim medytacja i praktyka wdzięczności. Odpoczynek to niezbędny element powodzenia każdego wysiłku.

Temu wszystkiemu powinna towarzyszyć dobra organizacja czasu. Potrzebna jest, aby mieć pewność, że zmierzamy w dobrym kierunku.

 

Do każdego z zawartych działów dołączone ćwiczenia, które mają za zadanie pomóc w wytyczeniu i organizacji ścieżki, którą sami na początku obieramy.

 

W procesie tworzenia planera wszystkie zamieszczone ćwiczenia przetestowałem na własnej skórze.

 

 

 

Do kogo adresowany jest produkt - Adresatami są wszyscy, którzy czują potrzebę zmian, ale nie wiedzą od czego zacząć. Pomocny może być również tym, którzy chcą poznać inny pogląd na otaczający ich świat, utwierdzić się, czy żyją w zgodzie z samym sobą, a także zastanawiają się "jak by to było gdyby...?"

 

 

Etapy projektu - Kalendarz z planerem są już gotowe i zaprojektowane w wersji PDF. Ponadto mam już wybraną drukarnię, która podejmie się realizacji przedsięwzięcia. Będzie to moja pierwsza publikacja i mój osobisty tego rodzaju cel, który mam nadzieję, uda się z Waszym wsparciem osiągnąć, by zainspirować innych do zmian w swoim życiu na lepsze.

 

 

Koszt - Potrzebuję 8900 złotych na wydanie 200 egzemplarzy, reklamę i promocję oraz być może opłacenia grafika do zaprojektowania profesjonalnej okładki.

 

8300 zł - to koszt wydrukowania kalendarza w formacie A5, twarda okładka, papier 90g offset

600 zł - to koszt promocji

 

Czas realizacji projektu liczony od otrzymania funduszy to 4-5 tygodni.

 

Mam nadzieję, że mój projekt wzbudzi zainteresowanie wśród użytkowników platformy i chęć zapoznania się z nim bliżej. Zrobię co w mojej mocy, aby były to dobrze przelane pieniądze.

 

W przypadku uzbierania się większej kwoty niż założona, przeznaczę ja na dalszą promocję lub dodruk większej ilości egzemplarzy.

 

 

O mnie - Urodziłem się w Bydgoszczy w 1985 roku, Przez ostatnie 5 lat mieszkałem i pracowałem zagranicą. Obecnie wrociłem do Polski i zaczynam na nowo życie wśród rodaków. Pomysł i wykonanie kalendarza z planerm przyszedł do mnie na emigracji, gdy stwierdziłem, że czas na zmiany w moim życiu, a powrót do kraju to jedna, jak nie największa, z nich. W razie pytań pisz do mnie śmiało adibobowski@o2.pl.

 

Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas z Państwa strony, a także chęć zapoznania się z moim projektem i ewentualne wpłaty. Znaczy to dla mnie dużo. Platforma budzi we mnie duże nadzieje na spełnianie swoich marzeń i celów.

 

Nagrody - Chciałbym zaoferować dla Państawa nogrody za wsparcie i pomoc w sfinansowaniu projektu:

 

1. Mail z podziękowaniami - 10 zł

2. Mail z podziękowaniami + planer w wesji PDF - 25 zł

3.  Mail z podziękowaniami + planer w wesji PDF + Travel planner w wersji PDF (wersja angielska) - 50 zł

4.  Mail z podziękowaniami + planer w wesji PDF + Travel planner w wersji PDF (wersja angielska) + zamieszcznie imienia i nazwiska na liście wspierających projekt - 100 zł

5. Mail z podziękowaniami + planer w wesji PDF + Travel planner w wersji PDF (wersja angielska) + zamieszcznie imienia i nazwiska na liście wspierających projekt + planer w wersji drukowanej - 200 zł

6. Mail z podziękowaniami + planer w wesji PDF + Travel planner w wersji PDF (wersja angielska) + zamieszcznie imienia i nazwiska na liście wspierających projekt + planer w wersji drukowanej + zamieszczenie logo firmy wspierającej projekt - 500 zł

 

*Przewidywany termin wysyłki planera w formie wydrukowanej to 1 tydzień po otrzymaniu nakładu.