Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Ostrowski

Daniel Ostrowski

Rzeszów

Nazywam się Daniel Ostrowski. Od kilkunastu lat pracuje w branży gastronomicznej. Jestem członkiem reprezentacji Polski w BBQ należącej do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.
Pracuje w Steak House w Rzeszowie gdzie zajmuje się przygotowywaniem potraw w oparciu na metodzie BBQ.
prywatnie jestem Żonaty i mam czteroletnia córeczkę Maje.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3570 PLN z 10000 PLN

22 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 16.09.2019 22:10

Reprezentowanie Polski na mistrzostwach BBQ w USA

O projekcie

Nazywam się Daniel Ostrowski. Mieszkam w Rzeszowie. Jestem 38-letnim kucharzem, od kilkunastu lat działającym w branży gastronomicznej, członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. Od początku swojej pracy związany jestem z firmą Gastronomicon Sp. z o.o. właścicielem marki BBQ Polska. Dzięki współpracy z tą firmą miałem możliwość szkolić się z metody bbq (grillowania) oraz uczyć pracy i przygotowywania dań za pomocą smokerów. W tym czasie, razem z zespołem BBQ Polska brałem udział w takich konkursach jak:

— Mistrzostwa Polski w Żninie (zdobywając tam przez dwa lata tytuł Mistrzów Polski),

— Mistrzostwa Europy, odbywające się w Dolinie Charlotty (zdobywając trzecie miejsce w kategori: Kurczak),

— Konkurs Winter Extreme South Tyrol BBQ Contest (zajmując piąte miejsce).

 

W tym roku Ogołnopolskie Stowarzyszenie Szefów Kuchni i Cukierni otworzył przede mną możliwość wyjazdu na Mistrzostwa BBQ do Stanów Zjednoczonych, wraz z siedmioma doskonałymi kucharzami reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej w tym prestiżowym konkursie. Konkurs odbywa się we wrześniu w mieście Perry na Florydzie.

 

Wyjazd ten w całości pokrywany jest ze środków własnych, sporą część udało mi już zgromadzić. Niestety jest to kwota niewystarczająca. W związku z tym  zwracam się do Państwa o pomoc. Każda wpłacona kwota przybliży mnie do spełnienia jednego ze swoich największych marzeń, a w zamian odwdzięczę się szczyptą swojej wiedzy i umiejętności.