Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Katarzyna Paśko

Katarzyna Paśko

Rzeszów, Polska

Mam 24 lata i pochodzę z okolic Rzeszowa (woj. podkarpackie). Kocham pisać wiersze i czytać książki. Na swoim koncie mam już dwa tomiki poezji współczesnej. Swoje utwory udostępniam także na facebook'u : https://www.facebook.com/pisane.codziennoscia01

Napisz wiadomość do Projektodawcy

257 PLN z 1200 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 08.04.2019 22:10

Tomik wierszy "Miłość i inne rachunki"

O projekcie

Cześć! Mam na imię Kasia, mam 24 lata i studiuję Psychologię w Zarządzaniu. Pochodzę z okolic Rzeszowa (woj. podkarpackie). Kocham pisać, a książki towarzyszą mi każdego dnia. Czytam kryminały i thrillery psychologiczne, ale nie gardzę też dobrym romansem.  Na swoim koncie mam dwa amatorskie tomiki wierszy pod tytułem Pisane Codziennością Drugi Wymiar CodzIenności. 

Swoją twórczością od 2015 roku dzielę się również na Facebooku.

Na funpage o nazwie Pisane Codziennością zebrałam ponad 7230 Czytelników. 

Celem tego projektu jest profesjonalny druk mojego trzeciego tomiku wierszy pod tytułem Miłość i inne rachunki.  Będzie to zbiór nie tylko dotychczasowych wierszy, ale również miejsce na nowe inspiracje, nowe utwory i przemyślenia.

Nakład druku jest całkowicie uzależniony od zebranych tutaj funduszy, które pomogą mi zrealizować kolejne marzenie. Jest to dla mnie bardzo ważny krok w stronę rozwoju i ogromna motywacja, by pisać więcej i więcej. 

Dzięki systemowi wydawniczemu Ridero, mogłabym w łatwy i niezależy sposób stworzyć swój tomik wierszy pełen pasji i miłości. Ridero to platforma, która umożliwi mi stworzenie swojej książki na profesjonalnym poziomie. Nakład druku, rodzaj okładki czy papieru jest uzależniony od kwoty jaką uda mi się zebrać. Ridero pozwala w ciągu kilku minut przekształcić tekst w prawdziwą książkę gotową do druku z możliwością jej sprzedaży w księgarniach internetowych.

 

Wiersze do kawy zawsze mile widziane. 

 Możecie mnie znaleźć na Facebooku: TUTAJ

 I Instagramie: TUTAJ

 

Projekt nie ma charakteru zarobkowego. Wszelkie nagrody za wsparcie wyślę pod wskazane adresy do 3 miesięcy od zakończenia projektu. 

Przewiduje, że tomik będzie miał około 150 stron. 

 

Dziękuję za poświęcony czas! Do zobaczenia!