Już wkrótce na polakpotrafi.pl

Razem na podium w Buriram!

Projekt startuje już za

O naszym projekcie


Marzenia to nie wszystko. Trzeba jeszcze zrozumieć, że są one po to, aby je spełniać. Nad realizacją swoich musiałem pracować w dalekim kraju, do którego wyjechałem z jedną walizką i kilkuset dolarami w kieszeni. Po kilku latach zrealizowałem swój plan, a także zostałem pierwszym Polakiem w wyścigach samochodowych Tajlandii.

Po moim pierwszym wystąpieniu w polskich mediach, w którym opowiedziałem o tym co robię, otrzymałem od widzów wiele miłych wiadomości. Informowaliście mnie, że moja historia inspiruje innych. Startuję więc z projektem, abyśmy mogli zrobić coś razem, a także pokazać Wam to, czego nigdy nie dowiecie z moich wystąpień w telewizji. Jeszcze pracuję nad przygotowaniem projektu, ale jeśli zostawisz mi na tej stronie swój adres e-mail to poinformuję Cię o jego starcie.

Lukas Drozdowicz

Szanuję Twoją prywatność, więc użyję Twojego e-maila tylko w celu przesłania Ci informacji o starcie projektu. Jeżeli jednak wolisz inną formę komunikacji, zapraszam na naszą zamkniętą grupę Facebook o nazwie \"Polski kierowca w Tajlandii\"

Już pokazałem że Polak potrafi, nawet w tak dalekiej Tajlandii. Dzięki idei crowdfundingu razem możemy pokazać że nie tylko Polak, ale przede wszystkim POLACY potrafią!

Na filmie mogliście zobaczyć niewielki fragment tego, co chcę Wam pokazać. Miło mi będzie, jeśli dzięki temu co już zrobiłem, ktoś inny osiągnie jeszcze więcej i zainspiruje go to do realizacji własnych marzeń!

Wspierając projekt możesz zobaczyć swoje nazwisko na samochodzie w wyścigach na największym torze Azji Południowo-Wschodniej! Nagroda limitowana - warto być jednym z pierwszych wspierających.

Projekt wspierają

Kuba Bielak Prezenter TVN Turbo

Ten cały projekt jest mega fajny, a Lukas robi świetną rzecz! Ja osobiście też go wspieram, a ten projekt trzeba po prostu zrealizować.

Witold Prószyński Prezes Automobilklubu Centrum

Lukas - jestem pełen uznania za realizację celów, które sobie wyznaczyłeś. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na moje wsparcie i pomoc

Stig Kierowca testowy


Niektórzy twierdzą...