Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

mostpokolen2017

mostpokolen2017

Włocławek, Polska

Napisz wiadomość do Projektodawcy

250 PLN z 28000 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 14.12.2017 22:10

Kwiatek - Most Pokoleń

O projekcie

MOST POKOLEŃ - hip-hop jakiego jeszcze nie było!

"Most pokoleń" to tytuł projektu włocławskiego rapera Wojciecha "Kwiatka" Kwiatkowskiego, który ma na celu w sposób symboliczny połączyć ze sobą dwa (tak odmienne) pokolenia - ludzi starszych z młodzieżą. Owocem tego projektu ma być wydanie płyty, która zawierać będzie 20 utworów, z czego 10 to covery starych utworów, pamiętających nawet czasy naszych dziadków (m.in. "Ta ostatnia niedziela"), a pozostałe 10 to autorskie kompozycje Wojtka. Dodatkowym, symbolem połączenia międzypokoleniowego ma być fakt, że płyta pojawi się w dwóch odsłonach - dawnej, czyli na płycie winylowej oraz współczesnej, czyli płycie CD.

 

Wojciech "Kwiatek" Kwiatkowski - pochodzący z Łomży raper, na co dzień mieszkający we Włocławku, tworzy od paru lat swoją muzykę, która jak sam określa z założenia ma być inna niż znany nam hip-hop. Poza samym tworzeniem Wojtek prowadzi pewną misję społeczną - spotyka się w szkołach z młodzieżą, gdzie opowiada swoją życiową historię i pokazuje młodym, że ze złej drogi można zawsze zejść oraz o niebezpieczeństwach jakie niosą ze sobą używki. Poza szkołami Wojtek odwiedza również ośrodki penitencjarne, gdzie również promuje zdrowe i odpowiedzialne życie.

Płyta ta byłaby uhonorowaniem jego działalności oraz motorem napędowym do dalszego kontynuowania tej działalności.

Budżet zawiera:
- tłoczenie 1000 szt. płyt winylowych
- tłoczenie 1000 szt. płyt CD
- produkcja muzyczna

- nagrania w studiu

- miks i mastering

- promocja płyty

Możecie również śledzić nas na facebooku i youtube:

Facebook

 Youtube

Jeżeli chcielbyście zapoznać się z dotychczasowym dorobkiem Wojtka, to jego pierwsza płyta pt. "Historii Ciąg Dalszy" ukazała się kilka dni temu! Jest dostępna w cenie 25 zł, a można ją zamówić poprzez wiadomość do fanpage'u na facebooku, do którego link znajdziecie powyżej.